Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji


Lucy.liu

Polecane posty

Hej, jestem na forum od kilku dni, dopiero uczę się po nim poruszać i zamieszczać posty ;) mam pewne nurtujące mnie pytanie o faceta (X) z którym spotykałam się przez jakiś czas, ale pan był taki trochę wycofany i bierny (i niejedyny w moim życiu <milczek> ) i kontakt urwałam. Od tamtego czasu widujemy się publicznie co jakiś czas no i pan mnie mocno obserwuje, rzuca zazdrosne spojrzenia jak rozmawiam z innymi, słowem coś tam na rzeczy jeszcze jest ;) zrobiłam na Pana 2 rozkłady. Najpierw jakie ma zamiary wobec mnie w najbliższym czasie i wyszły karty 9 mieczy+9 kielichów + as kielichów. Uznałam ze nie są to złe karty, w sensie pan ma jakieś swoje lęki z przeszłości, nieudane doświadczenia i pewnie boi się wejść w jakąś relację ale na razie jest singlem i dobrze mu z tym a jakaś Iskierka nadziei na kontynuację znajomości jest <haha2> zachęcona tym zrobiłam rozkład nr 2 jak pan mnie postrzega i tu juz mi wyszło mniej radośnie 8 kielichów + as kielichów + 5 buław. Nie rozumiem 8 kielichów, oznacza ze pan mnie widzi jako zamknięta w sobie albo taka skrajnie różną? As kielichów oznacza raczej ze mu się podobam a 5 buław to chyba uważa że bywam teatralna <milczek> dobrze to interpretuję? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi do głowy z ta 5 bulaw ze może też uważać ze jestem kłótliwa albo lubię rywalizację albo po prostu ma sprzeczne zdanie na mój temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
16 godzin temu, SowAna napisał:

może i poszedłby w twym kierunku, bo nie ma nic przeciwko temu by poczuć trochę nowych emocji, ale chyba nie będzie tak łatwo ;*

Powinnam przestać sobie wróżyć, coś za badzo kochliwa jestem w tym roku <haha2><haha2><haha2> czytam to i nawet nie pamiętam o którego to chodziło 😂

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...