Skocz do zawartości

List do wszechświata


Sara

Polecane posty

Czy ktoś z Was kiedykolwiek napisał taki list do wszechświata? Po krotce, w liscie prosimy o spełnienie swojego marzenia, to coś na podobieństwo mapy marzeń, jednak nie to samo. W liście tym określamy konkretną datę, do której prosimy, aby marzenie się spełniło, następnie chowamy list i spokojnie czekamy, a w międzyczasie jeśli trzeba podejmujemy stosowne kroki.

Jeśli pisaliście, to czy udało się Wam spełnić tym sposobem marzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i prosta forma, na zapisanie swoich marzeń. Działa tak jak zauważyłaś podobnie jak mapa marzeń, zresztą wszystkie techniki z prawa przyciągania mają jeden i ten sam cel - spełnienie marzeń, realizację planów.

List dla wielu może być łatwiejszą formą, bo nie trzeba wycinać obrazków, bawić się z klejem i rysować, a wystarczy tylko przelać swoje pragnienia na papier, napisać interesującą nas datę i list schować.

Z tego co się orientuję, oczywiście stawiając wiarę na pierwszym miejscu, zawarte w listach pragnienia się realizują.

Spróbować można :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dlatego, bo określając datę - trzeba mieć na uwadze, że nasze życie cały czas się toczy, nie stoi w miejscu. Może, gdyby stało, to realizacja planów w określonym terminie byłaby idealną opcja :D

Ale tak zupełnie poważnie, to niestety, ale podobnie jak z czasem w tarocie, codziennie podejmujemy decyzje, pojawiają się jacyś ludzie, sytuacje i to wszystko na pewno ma wpływ na czas realizacji naszych pragnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna - wtedy będziesz miała ciśnienie na to, że ten ukochany ma wtedy się pojawić, a kiedy po prostu pewne sprawy się przedłużą i on w tym miesiącu nie zawita do Ciebie będziesz zapewne zawiedziona i przestaniesz wierzyć.

Wszystko płynie.

 

Pracuj nad swoją wiarą, pewnością, że Twój wszechświat spełnia Twoje pragnienia i dba o Ciebie, pozbądź się niecierpliwości i tego, że to już musi być, a zobaczysz jak zacznie się Twoje otoczenie zmieniać.

Ja tak zrobiłam i się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dodam jeszcze coś: Im bardziej cieszymy się z życia, z tego co mamy, co osiągamy i przede wszystkim skupiamy się na pracy nad sobą, co przekłada się na to, że jesteśmy szczęśliwi. To tym szybciej w naszym życiu również pojawiają się nowe sytuacje, nowi ludzie. Dopiero, w momencie, gdy zajmiemy się sobą, staniemy się w pewnym sensie obojętni na wszystko inne (znalezienie odpowiedniego faceta, pracy itp), zaczynamy czuć, że żyjemy. I dopiero wtedy, mają miejsce te największe, najbardziej upragnione zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja pisałam taki list ;) całkiem nawet niedawno, jakoś w zeszłym roku  <haha2> 

Ale nie wiem, gdzie się podział ;)

 

A z Mariką jak zawsze, nie sposób się nie zgodzić.

Dlatego już przestaję, gonić za marzeniami, to jest jak z motylami.

Był nawet taki cytat, że szczęście jest jak motyl, gdy próbujesz, go złapać, ucieka, dopiero gdy spokojnie na nie czekasz, motyl usiądzie Ci na ramieniu. Jakoś tak, mi kiedyś taki jeden motylek usiadł, ale akurat podczas spaceru :D

 

Więc.. ;)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój list spełnił swoje zadanie i rzeczywiście, to o co poprosiłaś się spełniło?

 

Dziękuję ;) Z własnego doświadczenia również mogę napisać, że tak właśnie jest. Im człowiek więcej i przede wszystkim świadomie odpuści, tym większe szanse, że właśnie TO, co wcześniej było nierealne lub było marzeniem, po pewnym czasie zaczyna się samo spełniać. Nic na siłę  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Problem w tym, że nie wiem gdzie ten list się podział :(

Ale myślę, że część na pewno :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Napisałem taki list ostatnio podczas nowiu księżyca. Nie podałem daty zakończenia lecz, że od dnia napisania będzie stopniowo się realizować. Jeżeli się sprawdzi a mam taką nadzieje opisze to tutaj :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2018 o 10:20, ciekawy90 napisał:

Nie podałem daty zakończenia lecz, że od dnia napisania będzie stopniowo się realizować.

Nie określiłeś precyzyjnie, więc z tą realizacją może być różnie, tzn., że efekty równie dobrze mogą być szybko jak i wcale ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Drogi Wszechświecie,

 

Proszę Cię z całej duszy mojej i całego mojego serca,aby ten mężczyzna mi odpisał.Czekam od piątku wieczorem.Przyjdź smsie!!!!!Przyjdź smsie!!!!Wszechświecie błagam niech On odpisze cokolwiek,byle odpisał.Nie wiem dlaczego mnie do niego ciągnie coś,ale ciągnie.|Wszechświecie pragnę z całej duszy,całego mego wnętrza i serca odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A jak to napisać?.  cos na zasadzie kiedy piszemy np .11.11.19 i piszemy na kartce. kochany wszechświecie ,proszę aby pan x oświadczył mi się na swieta bożego narodzenia 24.12.19 który ,to wypada w sobotę .Jak to pisac ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witaj Wszechświecie,

Z sytuacji,o której myślę biorę tylko to co dobre i pozytywne. Odcinam swoje negatywne myśli i emocje. Te myśli i emocje to iluzja.W głębi swojej duszy i mojego serca widzę w tej sytuacji dobro.Widzę dar,który ta Osoba mi ofiarowała. Za ten dar Wszechświecie pragnę podziękować z całej duszy.Pragnę Ci Wszechświecie podziękować za spotkanie tej Osoby.Chroń mnie  Wszechświecie przed złymi myślami i emocjami względem tej Osoby.Z całej duszy i mojego serca pragnę dobrze dla niej.Tu i teraz w tym momencie całą swoją mocą przy Twoim wsparciu Wszechświecie wysyłam do niej moje pozytywne myśli i emocje.Niech się dzieje dobrze w jej życiu.Wspaniały Wszechświecie,jeśli jestem bliska duszy Tej osoby to spraw,aby Nas zawsze łączyły dobre uczucia i zdarzenia w tym życiu i przyszłych.Spraw,aby Nas łączyła tylko miłość i przyjaźń.Żadnej złości,rozczarowania i zazdrości.Niech się dzieje....

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Wielki Wszechświecie,

Dziękuję Ci z całego serca za pewną sytuację w moim życiu.Tamte zdarzenia miały w sobie wielką wartość i dziękuję Ci za nie.Emocje,które poznałam zmieniły mnie wewnętrznie i sprawiły,że jestem trochę inna.To jak transformacja duszy.Dziękuję Wszechświecie za wszystko i niech będzie to zawsze w moich wspomnieniach.Dziękuję za to,co było.Dziękuję Ci za to,co jest.Dziękuję Ci za to,co przyjdzie.Niech ta drogą doprowadzi w jak najlepsze miejsce,za które jestem Ci wdzięczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...