Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

 1. Wczoraj
 2. Amandaa

  Czytanie - Tarot

  Iwanku, zgadza się, jest osobą bardzo skrytą i bezpośrednio nie zrobił kroku, ale jest osoba która w moim odczuciu próbuje nas do sie­bie przyciągnąć. Nadal mnie obserwuję i gdzieś się tam kręci.Nadal się widujemy, bo jeszcze jestem w trakcie kursu. Mogę jeszcze zadać pytanie odnośnie tego Pana? Czy on będzie chciał mnie bliżej poznać?/Lub czy się poznamy bliżej? Czy wspomniana osoba, dajmy na to Pan X, próbuje nas zeswatać? Opiszę szczegóły na priv.
 3. Miejsce gdzie jest wygodnie, bezpiecznie ale tkwi się po pas i ciężko się stąd wydostać
 4. Dziękuję @SowAna za karty :) Uczucia w istniejącym związku A. co nie chce odejść a powinno - Słońce beztroska, lekkomyślne podejście, zbytni egoizm B. co jest przeszkodą dla A Królowa Kielichów Osaczanie, nadwrażliwość C. Co chce przyjść lecz nie wpuszczasz - Siła Pewność siebie, panowanie nad instynktami D. Co blokuje wejście dla C 5 Monet braki, kompleksy
 5. Ostatni tydzień
 6. nilnisibene

  Kącik Egerii

  Witaj Egerio :) Mam pewien problem który nie daje mi spokoju, jestem w długoletnim związku który ma swoje wzloty i upadki, od jakiś 2 miesięcy mam dziwne przeczucie co do pewnej dziewczyny w otoczeniu mojego partnera, jest to wspólna koleżanka która należy do naszej paczki znajomych. Od dwóch miesięcy mam dziwne myśli, że mój partner coś czuję do tej dziewczyny wprawdzie się tego wyparł i twierdzi, że ona nawet mu się nie podoba, ale to nie daje mi spokoju. Niby nie mam większych przesłanek aby tak uważać i nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam, ale wiem też, że mężczyźni potrafią nieźle ukrywać swoje prawdziwe uczucia a oni często ze sobą przebywają bo widują się na treningach.. Stąd moja ogromna prośba do Ciebie o postawienie kart. Chciałabym się dowiedzieć jakie myśli i uczucia ma w stosunku do niej? Jak ją postrzega ? Czy jako koleżankę czy może kogoś więcej ? I czy mówił prawdę na temat ich relacji oraz czy moje obawy, że jest nią zauroczony są słuszne.. będę bardzo wdzięczna za pomoc, zawsze Twoje czytania ze mną rezonowały. Dane prześlę na priv, pozdrawiam ciepło i dziękuję ❤️
 7. AGA

  Kącik Egerii

  Dziękuję bardzo, pozdrawiam
 8. Egeria

  Kącik Egerii

  Hej @AGA, wszystko wskazuje na to, że to jest Twój docelowy partner, ale ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie. Pozdrawiam.
 9. Kto pyta nie błądzi, a to forum jest po to, żeby rozwijać swoje umiejętności . Jeśli o mnie chodzi to jak na początek dobrze interpretujesz karty. Pamiętaj jednak, że każda karta ma wiele znaczeń i często bywają one ze sobą niespójne. Dlatego jeśli chcesz zagłębić się w świat Tarota miej na uwadze to, że dobry tarocista studiuje karty przez cały czas - to jest czasem wieloletnia nauka. Wróżenie nie polega na wyklepaniu na pamięć kilku znaczeń danej karty... Już nawet nie będę wspominać tego, że w zależności od pytania, takie same połączenia kart u różnych osób mogą oznaczać coś innego . Trzeba trenować nie tylko wiedzę, ale też intuicję. Dobrym nawykiem jest prowadzenie dziennika i robienie notatek, bo nigdy nie wiadomo kiedy dowiesz się czegoś nowego o karcie, którą z pozoru masz opanowaną. Jeśli nie jesteś pewna czy chcesz się zająć wróżeniem na poważnie, to na początek poszperaj na różnego rodzaju forach opisy kart i rób notatki lub wydruki - bezcenna wiedza dostępna za darmo. Pamiętaj też, że Tarot to jednak nie jest zabawa - może się zdarzyć, że Twoja interpretacja może zarówno pomóc jak i zaszkodzić. A jeśli chodzi o moją interpretację to miała ona na celu jedynie poszerzenie Twojego opisu. Każdy z nas ma inne zapatrywanie na daną kartę i gdybym to ja odczytywała ten rozkład to właśnie w ten sposób by on wyglądał.
 10. Witaj, podrzucę też swoje spostrzeżenia tu widzę ogromną chęć poznania (8 buław) ale to będzie odbywało się spokojnie, z rozwagą bez większych porywów - przynajmniej na razie bo taki jest właśnie Rycerz mieczy Umiarkowanie to celowe panowanie nad emocjami, Pan się nie spieszy, chce to rozegrać po swojemu (6 buław) jest otwarty na tę znajomość, niczego nie zakłada z góry Koło fortuny wskazuje, że Pan jeszcze nie podjął decyzji co dalej ale 10 pucharów pokazuje, że nie jest typem kobieciarza - zależy mu na stałym związku, czy z tą kobietą - tego jeszcze nie wie nie do końca dobrze zadane pytanie ale patrząc na układ ja widzę w 5 pucharów jakąś tęsknotę, może rozpamiętuje jeszcze poprzednią relację niemniej Słońce mówi, że chce to zmienić , a w 3 buław, że gotowy jest rozpocząć coś nowego Podsumowując - po kartach widać, że jest to początek znajomości, Pan nie podjął jeszcze konkretnej decyzji co dalej zrobi ale jest otwarty na tę znajomość, chce się bliżej poznać i na spokojnie chce sam zobaczyć co z tego wyniknie. Życzę wszystkiego dobrego Twojej znajomej !
 11. Dziękuje Ci ogromnie za pomoc, co do czyjejś zgody również dziękuje, ponieważ nie miałam o tym pojęcia. Tutaj miałyśmy na celu sprawdzenie tylko czy pan jest żonaty/ w związku partnerskim, może źle pytanie zadałam. Znajoma nie chce wchodzić pomiędzy dwójkę osób, a nie zna go kompletnie, dlatego zadałyśmy takie pytanie :) I jeszcze pytanie co do Twoich odpowiedzi, czy to jest uzupełnienie mojej interpretacji czy kompletnie inne spojrzenie? bo nie wiem, czy dobrze sama zinterpretowałam karty
 12. AGA

  Kącik Egerii

  Dziękuję bardzo, a czy to mój już docelowy partner? Pozdrawiam
 13. Egeria

  Praca A czy praca B?

  Hej @Anilu, w moich kartach wyszło, że znacznie lepsze korzyści odniesiesz w pracy A. Pokazała mi się wbrew Twoim obawom większa szansa na rozwój, a nawet dodatkowe pieniądze. Będziesz też miała większą możliwość decydowania o sobie i swoim czasie pracy - w każdym razie więcej zysków niż strat. W pracy B natomiast po początkowym okresie zadowolenia, nastąpi u Ciebie punkt zwrotny, po którym poczujesz się przeciążona i przybita jeśli nie nadmiarem zdań, które będziesz miała to być może sytuacją w pracy, bo dość mocno zarysowały mi się negatywne emocje związane z osobami w Twoim otoczeniu - mam wrażenie, że osoby te będą miały trochę niepoważne i lekceważące podejście do swoich obowiązków. Pozdrawiam.
 14. Hej, trochę podpowiem, mam nadzieję, że pomogę. 8 buław to także karta komunikacji, w tym znaczeniu można powiedzieć, że myśli o dążeniu do bliższego poznania jej i w ten sposób wyrobi sobie opinię o jej osobie, natomiast rycerz monet to osobnik, który nie jest pochopny w swoich sądach, ale powoli i wytrwale dąży do osiągnięcia celu. Umiarkowanie to inaczej wstrzemięźliwość, więc tutaj może znaczyć, że pan chce poczekać na rozwój sytuacji (jak wyżej będzie czekał na korzystny moment i wyrobienie sobie o niej opinii), jednak jak wskazuje 6 buław, gdy nadarzy się okazja przystąpi do działania (6 buław to karta postępu i zwycięstwa). Król kielichów wskazuje, że ten pan może mieć problemy z wyrażaniem uczuć, bo najzwyczajniej w świecie jest nieśmiały, ale jest zafascynowany możliwością nowego uczucia i nie wyklucza chęci bliższego poznania jej, na co również wskazuje karta Głupca - on dopiero może wchodzić w świat uczuć i tak na dobrą sprawę nie wie czego się spodziewać. Uwzględniając poprzednie karty powiedziałabym, że ten pan będzie obserwował tą panią w jej środowisku i oceniał jej zachowanie (7 buław może mówić o postawieniu kogoś na świeczniku celem oceny), by z czasem zadecydować kiedy i czy w ogóle warto angażować się w tę relację (Koło Fortuny nie zawsze oznacza przeznaczenie, szczególnie, że nie takie było pytanie, co raczej ilość czasu, np. rok). 10 pucharów mówi, że jeśli ocena wypadnie pomyślnie to jest duża szansa na poważny związek, zakończony założeniem rodziny. Przy wróżeniu nie powinno się zaglądać w czyjeś życie bez jego wyraźnej zgody, więc to pytanie nie powinno zostać zadane, ale to typowy błąd osoby początkującej dlatego wyjaśnię znaczenie kart... Ten układ kart pokazuje, że pan może być jeszcze w związku jednak niebawem z niego wyjdzie, ponieważ obecna sytuacja nie sprawia mu przyjemności lub zawiódł się na uczuciach względem kogoś. Trochę czasu minie nim wyjdzie ze swojej strefy komfortu (ogród na karcie Słońca), ma jednak nadzieję, że sytuacja się poprawi (radość chłopca na karcie Słońca), a on zacznie snuć nowe plany (karta 3 buław - mężczyzna patrzący na odpływające statki). Zarówno 5 kielichów jak i 3 buławy są kartami bramami sygnalizującymi zmiany i przekraczanie życiowego progu. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Jeśli wróżenie to Twoja pasja to popracuj nieco nad BHP Tarota - tutaj szczególnie zwróć uwagę na to, że nie wolno zadawać pytań o życie prywatne osób trzecich i mam tu na myśli ostatnie pytanie, które nie powinno być zadane. Pozdrawiam.
 15. Egeria

  Cześć

  Witaj u nas
 16. Egeria

  Kącik Egerii

  Hej @AGA, z kart nie wynika, aby jego zaangażowanie było pozorne. Świadomie dąży do stworzenia rodziny i szczęśliwego związku, chociaż nie będzie się z tym śpieszył. Jest w tym względzie bardzo ostrożny, bo wewnątrz siebie toczy walkę, czy aby na pewno jego wybór jest trafny - być może wynika to z jakichś złych rodzinnych doświadczeń z przeszłości. Cierpliwość jest tutaj jak najbardziej wskazana i jako wskazówkę dodam, żebyś starała się unikać sytuacji konfliktowych, a jeśli do takich dojdzie to staraj się je łagodzić, aby on poczuł, że Tobie również zależy na dobrej relacji. Miej na uwadze korzyści (nie tylko materialne) jakie mogą płynąć ze związku z Dariuszem. Nie znaczy to jednak, że masz mu się całkowicie podporządkować lub nadmiernie obstawać przy swoich racjach, by wygrać. Życie jest sztuką kompromisu. Pozdrawiam.
 17. Lucky20

  Kącik Egerii

  Egerio ja jednak na chwilę obecną wycofuje swoją prośbę 🙂
 18. Lucky20

  Kącik Egerii

  Witaj Egerio :) Chciałabym jeszcze zapytać o Pana o którym ostatnio pisałam. Czy w najbliższym czasie (tak do tygodnia-dwóch) uda nam się wyjść na jakąś miłą randkę? Póki co cisza z jego strony... Dane na priv
 19. SowAna

  Zabawa w skojarzenia

  Pole - marchewka i kapusta
 20. Hej ;) postawiłam znajomej rozkład na relację z mężczyzną X. Obydwoje widzieli się kilka razy, jeszcze nie ma między nimi żadnej relacji, stąd znajoma chce wiedzieć jak może wyglądać ich znajomość w najbliższym czasie: dodam, że wciąż się uczę, moje odczucia znaczenia tych kart w większości biorą się z obrazków, pierwszej myśli i wiedzy, którą zdobyłam w Internecie użyta talia: Rider Waite co pan x o niej myśli? 8 buław, rycerz monet 8 buław - uważa ją za osobę energiczną, pozytywną, uśmiechniętą, radosną, która wnosi tzw. świeży powiew powietrza, być może na jej widok ma motylki w brzuchu, dostaje zapał energii do życia, podnieca go na samą myśl o niej, może jest zauroczony rycerz monet - jest dla niego kobietą zmysłową, ewidentnie w jego typie, widzi w niej kandydatkę na partnerkę, ale zastanawia się jeszcze nad tym jaki jest powód milczenia obecnie ze strony pana x? umiarkowanie, 6 buław umiarkowanie i 6 buław - być może przyjął zasadę, że chce rozwinąć tą znajomość po mistrzowsku - czyli powoli, może uważa, że wszystko w swoim czasie i chce wyjść na tym jako zwycięzca. może boi się, że ona się go wystraszy, odepchnie, dlatego zachowuje umiar na razie i nie działa? co zamierza w najbliższym czasie wobec niej? król pucharów, głupiec król pucharów i głupiec - chce otoczyć ją opieką, troską, dać jej miłość i swoje uczucia, zatroszczyć się i zacząć z nią wszystko od "zera" jak na karcie głupieć, może też chce ją otoczyć opieką, bo uważa, że ona jest taka delikatna, ma wygląd dziecka, taka, której nie można skrzywdzić jakie pan x ma zamiary na tą znajomość? czy chce ją bliżej poznać? 7 buław, koło fortuny, 10 pucharów z 7 buław mam problem, ale patrząc na pozostałe dwie karty nasunęło mi się do głowy, że być może on ma teraz jakieś swoje problemy, które musi sam zwalczyć lub może ktoś nie pochwala tej relacji i on się musi bronić przed atakami słownymi od ludzi z zewnątrz lub zamierza mimo wszystko zawalczyć o nią i przejąć inicjatywę, ponieważ - koło fortuny - uważa ją za swoje przeznaczenie, za osobę, którą sam los mu zesłał do życia i chce - 10 pucharów - zbudować z nią poważny związek, oparty na rodzinie, wspólnych wartościach i pełni szczęścia jaka jest jego obecna sytuacja związkowa? 5 pucharów, słońce, 3 buław 5 pucharów - wygląda, że pan x jest czymś rozczarowany i smutny, może jest świeżo po zakończeniu relacji i czuje się skołowany, ale dostrzega to słońce, które wschodzi, coś na zasadzie, że on zdaje sobie sprawę, że po każdej burzy wschodzi słońce, a może to nawet ją widzi w tej karcie słońce (na obrazku jest dziecko, pamiętając, że wcześniej pojawił się głupiec) i 3 buław pokazująca, że będzie gotowy wyruszyć w nowe, nieznane, ma dobre widoki na przyszłość jak tylko poradzi sobie ze swoim stanem piątki kielichów i zauważy słońce
 21. Lucky20

  Czytanie - Tarot

  Iwanku weryfikacja: Powrotu chyba nie będzie. Kontakt nam się urwał i raczej nic nie wskazuje na to, że się odnowi.
 22. Lucky20

  Znasz kogoś, kto...?

  Tak :) Czy znasz kogoś kto zmienił płeć? :)
 23. Lucky20

  Jaki to tytuł filmu/serialu?

  Co kryją jej oczy :) Sposób na....
 24. Lucky20

  Zabawa w skojarzenia

  Kręgi w zbożu - Pole
 25. AGA

  Kącik Egerii

  Witaj Egerio, wróżylas mi odnośnie Dariusza i wiem że mam być cierpliwa, ale ostatnio nastąpiła pozytywna zmiana u niego i chciałam się zapytać kart czy on już angażuje się w związek czy to tylko pozory z jego strony, pozdrawiam Ania
 26. bezona

  Kącik Egerii

  Hej wracam z weyfikacja. Szefowa wystawila referencje, ale gdzies w drodze przesylki wstrzymalo. Pomimo tego pare osob zadeklarowalo ze mi je wystawi wiec I tyle bym je dostala. Pozdrawiam
 27. justynaeg

  Czytanie - Tarot

  dopytam czy tą przeszkodą jest jakaś kobieta? nie do konca wierze że nie kreci z kims
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...