Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Koniczyna

  JA W TAROCIE

  Świat
 3. Koniczyna

  Zgadnij co to za karta?

  Głupiec nie wie w którą stronę podążać nogi jak u pająka
 4. Ismena

  Zgadnij co to za karta?

  Dodałam, podpowiem - AW Powodzenia
 5. Koniczyna

  Zgadnij co to za karta?

  @Ismena dodaj taką kartę łatwą Koniczynja mysi zgadnąć🙋 Ponieważ mam ,że nie zgadniecie😘 nie jestem złośliwa wszystkich was lubię😊
 6. Ismena

  Zwierzęce ćwiczenia

  Byłaś blisko, to była mała koza
 7. Ismena

  JA W TAROCIE

  Wisielec
 8. Twoja karta to: Ido - Cis Wyrocznia zapowiada duże zmiany w Twoim życiu. Nawet tak znaczne i radykalne, że mogą je odmienić całkowicie. Zmiany to okres chaosu w życiu. Często człowieka ogarniają wątpliwości. Nierzadko podejmuje nawet decyzję o rezygnacji z dalszych działań. W takiej sytuacji możesz znaleźć się i Ty. Okaż siłę. Musisz te zmiany przetrwać. Wyrocznia daje przykład cisu, drzewa bardzo długowiecznego i odpornego na wszelkie zmiany. Wytrwajmy jak cis, a później na nowym etapie życia ocenimy zaistniałe zmiany jako korzystne i pomocne na drodze do swojego rozwoju.
 9. Ha piekny obraz👍 kazdy ma swoją wizję Ja mam swoją
 10. @asiam, Twoje przesłanie to; MOGĘ PRZEKSZTAŁCAĆ SWÓJ WŁASNY ŚWIAT... Sporządź listę pozytywnych aspektów. Sporządź listę rzeczy, które kochasz i na które nigdy nie narzekasz. I kiedy użyjesz tych wszystkich rzeczy , które rozjaśniają Twoje samopoczucie i sprawiają, że czujesz się wspaniale, jako drobnej wymówki, by skupić uwagę i stać się tym kim jesteś, a cały świat zacznie się przekształcać wprost na Twoich oczach. Twoim zadaniem nie jest przekształcanie świata dla innych - ale przekształcanie go dla siebie samego. Stan uznania jest wręcz czystym połączeniem ze Źródłem, w którym nie odczuwa się żadnych braków ani niedostatku.
 11. @Aneta, Twoje przesłanie to; MOGĘ UKIERUNKOWYWAĆ SWOJE MYŚLI W KAŻDYCH WARUNKACH... Posiadasz umiejętność zmiany ukierunkowania myśli niemal w każdych warunkach. Ale większość ludzi przejawia pewną schematyczność, która cechuje ich naturę i wyposażona jest w szczególny wzorzec zachowań silnie w nich zakorzeniony. Dlatego też najszybszą drogą ku pełnej radości, jakiej szukasz, jest odnalezienie w sobie swojej osi, swoistego wewnętrznego sworznia. Najlepiej, jeśli proces ten będzie zachodził podczas snu. Ważnym jest więc, aby bezpośrednio przed zaśnięciem wygenerować w umyśle jak najlepsze, pozytywnie narastające myśli. Pozwoli to na pełne wykorzystanie potencjału wyciszonego, otwartego umysłu, czego gwarantem jest spokojny sen. Dzięki temu od razu po przebudzeniu w trybie natychmiastowym przestawiasz się na pozytywne myślenie i w ten oto sposób doświadczasz Procesu Ukierunkowania.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...