Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. Koniczyna

    Anagram - zapraszam :)

    Biblioteka
  4. Essa

    Anagram - zapraszam :)

    atlibekibo
  5. Bardzo dziękuję! Tak, to już się chyba dzieje, bo postanowiłam zamknąć temat mężczyzny, który przychodził i odchodził, spalało mnie to i napędzało do działania jednocześnie. Rozstałam się z mężem, to małżeństwo było od dawna martwe i jest miejsce na nowe...
  6. Essa

    Zabawa w skojarzenia

    zmęczona patelnia - drzemka na plaży
  7. Essa

    Anagram - zapraszam :)

    rzodkiewka
  8. Powiedziałabym, że coś niestałego odchodzi do przeszłości (koń pazia w lewą stronę - coś co dało poczucie większej atrakcyjności własnej ale i osamotnienia), teraz czas na zadbanie o siebie, inwestowanie w siebie (9 denarów), może być poczucie straty, osamotnienia, ale to co się teraz dzieje - wpłynie ostatecznie na polepszenie sytuacji. Po okresie przeżywania straty i domknięcia trudnego doświadczenia uczuciowego - może się pojawić ktoś z przeszłości lub po prostu poznanie osoby, którą ma się wrażenie, że "się zna od dawna" (soulmate). Możliwa przyjaźń/miłość, bardzo fajna ciepła relacja :) Istotne, że ostatnia karta talii to Świat - czyli czeka Cię zamknięcie cyklu w sprawach miłosnych (Śmierć to potwierdza) - każda taka zmiana zazwyczaj wiąże się z turbulencjami.
  9. Pełnia Księżyca w Pannie sprzyja teraz porządkowaniu spraw, również w relacjach, więc może warto korzystać z tej energii :) Powodzenia, trzymam kciuki żeby ulżyło i się rozjaśniło :)
  10. Dziękuję! To bardzo odpowiada obecnej sytuacji. Temu, co ona mówi. A on raz się zbliżamy i faktycznie flirtuje, a 4az znika bez słowa. Dziękuję!
  11. On ja wcześniej bardzo zranił. Stąd jej lek. Ale ci kochankowie w sercu - to nie jest tylko romans? I ten diabel? I jako karta wspólna tą 8 kielichów, wycofanie się. Zastanawiam się, na ile jego intencje są szczere a jej leki uzasadnione.
  12. Karty nie pokazały miłości dojrzałej (paź i rycerz), nie mówią też o stałości. Tego nie ma w rozkładzie. Czy on jest dobrym materiałem na męża? Tego też nie ma w rozkładzie. W każdym razie - z jego strony jest zainteresowanie jej osobą, może być bardziej seksualne - czyli bardziej pożądanie, zauroczenie niż miłość dojrzała. Przypomina to świeżą znajomość. Jeśli oni się znają dłużej - to znaczy że on wciąż nie jest gotowy na deklarowanie czegoś poważnego, stałego, po prostu ciągnie go do niej, ale wiele jej nie obiecuje (a nawet jeśli mówi to jego czyny są minimalne, raczej nastawione na cieszenie się tu i teraz wzajemnym towarzystwem). Żeby utrzymać relację - warto sobie pewne rzeczy wyjaśnić, póki ona uważa, że sytuacja nie jest wyjaśniona i nie widzi zmian w jego zachowaniu - to pewnie mu już nie zaufa. Karty uchwyciły, że ona mu się podoba, jednak swoim zachowaniem on może ją ranić - może on nie dojrzał (jeszcze?) do relacji, której ona od niego oczekuje. Rozmawiajcie, karty uchwyciły kryzys po jej stronie - to ona nie wie, czy chce z nim, a on raczej tutaj nie przeżywa transformacji tylko nadal okazuje jej, że ona mu się podoba i na tym może jego wysiłki się kończą. Karty pokazują, że ona jest rozdarta i ucieka od niego emocjonalnie. Wg mnie to ona będzie musiała podjąć decyzję (2 Mieczy) - co dla niej jest lepsze. Łatwiej jej ją będzie podjąć jeśli spróbuje z nim porozmawiać - jeśli on jednak nie będzie widział problemu w tym co dotychczas i nie pokaże jej, że chce się zmienić - to ona wtedy zdecyduje. W najbliższej przyszłości ona raczej będzie się wycofywać emocjonalnie i może nią szarpać w 2 różne strony (Rydwan). Ona jest gotowa na stałość (Królowa Denarów), on raczej lubi porywy uczuć (co może się przerodzić kiedyś w dojrzałość lub nie). To powoduje, że sposób przywiązania tych dwojga jest bolesny, trudny, niezdrowy (Diabeł) - głównie dla niej. Niech ona go obserwuje na spokojnie i może próbuje też zająć się sobą wprowadzając większy balans.
  13. On ja wcześniej bardzo zranił. Stąd jej lek. Ale ci kochankowie w sercu - to nie jest tylko romans? I ten diabel? I jako karta wspólna tą 8 kielichów, wycofanie się. Zastanawiam się, na ile jego intencje są szczere a jej leki uzasadnione.
  14. Bardzo dziękuję za pomoc!
  15. On ma uczucia do niej, ona mu się podoba, pokazuje jej to. Ona strasznie się boi poczuć, ucieka, kombinuje, daje mylne znaki, próbuje dominować/kontrolować sytuację, bo strasznie się boi czuć (brak kielichów po jej stronie - myślenie strategiczne). Raczej to ona musi zdecydować. Jej lęk, niezdecydowanie i negatywne schematy myślenia o relacji odgradzają ją od możliwości spróbowania.
  16. Ostatni tydzień
  17. Partnerski rozkład. On po prawej, ona po lewej. Ona mu się podoba, ale podejmuje decyzje, zastanawia się, czy wyjść z inicjatywa. Ale jest to na poziomie myśli? Paź kielichów? Znowu rycerz kielichów to już flirt, ale bez zobowiązań. Ten as denarów może oznaczać, że ma do niej jakiś interes i wtedy będzie ja "czarowal"? Ona stoi przed wyborem między dwoma mężczyznami. Ten o którego pyta ma wg niej nieyczciwe zamiary, ma siłę, aby mu się przeciwstawic? I zakończyć te relacje? 6 den - gdzieś tam szuka jego uwagi? Przyszlosc: odcięcie się od toksycznej relacji? Czy ten mężczyzna jest nieuczciwy, czy jednak darzy ja uczuciem?
  18. Dziękuję! A ta przyszłość? Dobrze zinterpretowałam?
  19. Km w sercu może mówić o konkrecie, o tym, że człowiek nie umie lub nie uważa, że emocje należy pokazywać VI w myślach to podjęcie decyzji XXI w działaniu, to określony, cykliczny sposób działania myśli, uczucia i działania powinny być spójne, jeżeli w Rk ona wychodzi do niego, to nie wiem czemu się jego boi i broni swojej pozycji, 5d jest ostrożnością i rozsądnym planowaniem, aby nie zainwestować zbyt dużo, w 7b broni swoich chęci i pozycji, a w 5b jest sport i zawodnictwo
  20. ok, jeżeli nie stawiałaś kart rozkładem, gdzie każda karta ma swoją pozycję i był to liniowy wariant (nieokreślający czasu, co wg mnie nie pomaga)to poniższe może opowiadać sporo różnych sytuacji, m.in. taką: Rb, 9d, 5d, XIII, 6k, XiX - są duże chęci na spotkanie kogoś, Rb może być tym nowo spotkanym kimś, 9d na karcie jest sama, jej to wystarcza, jest jej dobrze, w 5d jest rada, aby nie przeinwestować, bo w XIII można popełnić nieodwracalny błąd, powracające uczucia w 6k i może radość z czegoś nowego w XIX.
  21. SowAna

    Połączenie kart

    najpierw podajemy swoją interpretację, a potem prosimy innych dodatkowo istotnym jest pytanie zadane kartom
  22. której dziedziny, obszaru życia dotyczyło pytanie?
  23. Witam a jak zinterpretiwac 4 denary kochankowie I 3 miecze?
  24. Rosklad partnerski: on ma w sercu króla mieczy, to pozbawiony względem niej uczuć mężczyzna, myśli o sensie i zabawie, wyszedł z propozycją podróży? Lub będą w podróży? Jest zadowolony, dazy ja sympatią. Ona boi się, co z tego wyjdzie, stawia granice, ale też wychodzi do niego z inicjatywa spotkań, z uczuciami, myśli, że moglby być partnerem na całe życie. Wspólnie mają kartę klotni, nie wróżę dobrze tej relacji, co pokazuje przyszlosc: chwilowo fajnie, dla potem będzie smutek i rozczarowanie, wycofanie się, To jest biznes a nie miłość.
  25. Zadałam pytanie: co mnie czeka w najbliższym czasie? Pojawi się nowy adorator, będę spełniona, pomoże mi to odciąć się od ciężkich przeżyć, zamknąć i pogrzebać pewien etap w życiu, będę szczęśliwa. Dobrze myślę?
  1. Załaduj więcej aktywności
×
×
  • Utwórz nowe...