Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

 1. Ostatni tydzień
 2. Wcześniej
 3. AgataNeko

  Czy dusze zmarłych bliskich mogą nam dawać jakieś znaki?

  Jeśli poczułaś to jako znak, to tak było. Skoro przyszła do Ciebie taka myśl, przeczucie. Intymne pożegnanie, w spokoju. Takie jest moje zdanie.
 4. Witam Wszystkich Dwa dni temu byłam na pogrzebie bliskiego mi mężczyzny ( wróżono mi na Jego temat tutaj na forum przez ostatni rok ). Na tym pogrzebie oprócz smutku i ogromnego bólu czułam spokój i dziwne ukojenie...Poprosiłam Go żeby dał jakiś znak, jeśli jest obok. I po chwili, mimo pochmurnego dnia, z okna kaplicy które było tuż obok mnie, promienie słońce musnęły mój policzek i poczułam ciepło jakby ktoś go pogłaskał. Czy to mógł być jakiś znak od Niego? Mieliście podobne przypadki, lub słyszeliście od kogoś? 🌞
 5. papaja

  Karty zwykle Autor B .Marcinkowska

  Poszukuję tych kart, może ktoś ma na sprzedaż?
 6. Grzejnik

  15 - Diabeł

  Co znaczy karta Diabeł w pozycji prostej w pytaniu o sukces w karierze zawodowej?
 7. Seraphine

  Aura człowieka , a operacje ...

  Ciało to skorupa biologiczny awatar to nie wiem czy operacja plastyczna ma jakikolwiek wpływ na wygląd aury. Możesz nawet zmienić swoją aurę w wygląd wilkołaka.
 8. Seraphine

  Kolory aury

  Czemu ja widzę tylko w jednym przezroczystym kolorze? W sumie jej kolor zależy od tła z tyłu. Jak ściana pokoju ma zielony kolor to aura ma odcień zielonkawy.
 9. Seraphine

  Aura

  Ja widzę kiedy zechcę tą aurę od małego dziecka tak mam. Ale zaciekawił mnie pewien film, gdzie za pomocą specjalnych gogli można widzieć coś więcej niż tylko aurę ludzi. Można widzieć inne istoty, latające demony czyli świat astralny. Ktoś może to potwierdzić i korzystał z Dicyanin Glasses?
 10. Weronika122

  Wenus w domach

  U mnie jest w 11 i niewiele mi się z tego zgadza 🙂
 11. Koło fortuny, Królowa kielichów, Świat, 2 kielichów, Król kielichów, 5 monet, Rycerz monet, 8 buław, 4 buław, 10 mieczy, As mieczy, Królowa mieczy Sprawa dotyczy sprawy karnej. Pytanie pytającego brzmiało czy uda się wywołać kasację wyroku poprzez zwrócenie się do Rzecznika Praw Obywatelskich lub Prokuratora Generalnego, który w tej konkretnej sprawie jest wyłącznie uprawniony do wniesienia tego nadzwyczajnego środka w postaci kasacji. Pytanie o to było stawiane w październiku 2023 i wtedy także jednocześnie od razu było zwrócenie się do Rzecznika praw OB - pod koniec roku przyszła odpowiedź odmowna. z kolei w styczniu 2024 został skierowany wniosek o kasację do Prokuratura Generalnego, w kwietniu przyszła także odpowiedź odmowna, że nie przychyla się do wniosku o wywołanie kasacji, jednocześnie stwierdzając że argumenty podniesione częściowo prokurator generalny podziela. Tylko te dwa podmioty jak RPO czy Prokurator Generalny są uprawione do wywołania kasacji tzw. nadzwyczajnej, jednak oba odmówiły, choć Prokurator Generalny mniej pewnie, z mniejszym przekonaniem, lecz odmownym. Do obu podmiotów zwracała się adwokat kobieta. I teraz przechodzimy do rozkładu: mamy 10 mieczy, która wskazuje, że żaden plan się nie udał, wszystkie drogi się skończyły jakie opcje były do wykorzystania; nie ma już innych możliwości i jesteśmy rozczarowani w złym stanie psychicznym, że się nie udało i skończyło w tak negatywny sposób z tą sprawą, o którą walczyliśmy - nic nie da się zrobić, to koniec. Jednak nieoczekiwanie za 10 mieczy pojawia się As mieczy, a tuż za nim Królowa mieczy, która wskazuje na kobietę czyli najwyraźniej właśnie tę kobietę adwokat. As wskazuje na nasze sprawczości, nasze pomysły, kwestie formalne i prawne, przekonywanie czy podejmowanie próby, twórcze myśli, uzasadnienia, rozmowy, nowy pomysł, olśnienie - leży zaraz przed królową mieczy, która właśnie jest analityczna i myśli chłodno z kręgów osób prawa - więc ewidentnie wskazuje na tę adwokat przy Asie mieczy. Różne są interpretacje rozkładu - znajoma tarocistka stoi na stanowisku, że 10 mieczy z asem mieczy to rozczarowanie pytającego ale też i adwokat, że się nie udało podołać sprawie pomimo starań i to koniec definitywny. Ja z kolei interpretuję to inaczej, że po 10 mieczy pojawia się jeszcze jedna próba, poprzez nasz intelekt (poprzez działanie królowej mieczy), ona próbuje przekonać nowymi argumentami, twórczym myśleniem - as mieczy inicjuje coś ponownie, inspiracja czy szukanie rozwiązania; coś się jeszcze dzieje dalej w tej sprawie za pomocą królowej mieczy (as mieczy+królowa mieczy). Karty nie wskazują na rezultat tej próby, gdyż układ kończy się na podejmowaniu jeszcze jakiegoś działania, rozmowy, przekonywania przez królowa mieczy i nie pokazuje wyniku, jednak w mojej ocenie, a nie tak jak znajomej tarocistki jeszcze coś w tej sprawie za pomocą królowej mieczy sie dzieje - ona nie odpuszcza i jeszcze podejmuje próbę za pomocą asa mieczowego. Co Wy o tym sądzicie?
 12. astrokasia

  Wenus w domach

  w horoskopie urodzeniowym mam Wenus w 2 domu i nawet w najtrudniejszych momentach życia, potrafiłam zdobyć pieniądze. Jeden z uprawianych przeze mnie zawodów to zawód artystyczny. Na szczycie 2 domu mam znak Wodnika zarabiam zawsze w niecodzienny sposób, dużo też pomagają mi relacje z ludźmi.
 13. rozowyautobus

  co on o mnie mysli?

  as mieczy, glupiec, odwrocony wisielec moja interpretacja: ma mnie za osobe inteligentna, mocno wygadana, dobrą; poniekad tez niedojrzala, beztroska (glupiec) i… nie wiem jak interpretowac tego odwroconego wisielca:/ moglby ktos pomoc?
 14. Zadałam kartom pytanie.. Czy on będzie chciał wrócić, czy będzie próbował. Moje karty : giermek mieczy,król mieczy, giermek kielichów, cztery miecze,osiem buław, osiem mieczy. uważam ,że miecze i krol mieczy raczej oznacza to,że się odetnie całkiem i chęci powrotu z jego strony nie bedzie. Nie wiem jak rozumieć to w całościowym rozkładzie. Proszę o pomoc i pozdrawiam:)
 15. Dziś postawiłam sobie tarota dotyczącego mojego towarzysza, z którym mam urywany kontakt. Mam tysiac różnych interpretacji, ale chyba żadnej sensownej, dlatego też proszę Was o pomoc. Rozkład wygląda następująco: 1. Jak on mnie widzi - 6 monet 2. Jak ocenia swój stosunek do mnie - 10 buław 3. Czym są prawdziwe uczucia - koło fortuny 4. Czego on chce, o czym potajemnie marzy - 10 mieczy 5. Plany na przyszłość (stan faktyczny) - 8 kielichów 6. Co tak naprawdę dzieje się w Moim życiu (z nim lub osobno) - 4 buław Jestem bardzo początkująca i nie bardzo się orientuje jak połączyć karty. Jedyne co udało mi się ''ustalić'' to, że on mnie widzi jako swego rodzaju oparcie, hojną osobę i że marzy o studiach doktoranckich (10 mieczy) i jego plany to wyjazd do innego miejsca, być może rzucenie wszystkiego w diabły... Bardzo proszę o pomoc i skrupyulatną, nie powierzchowną analizę. Za wszystkie szczere odpowiedzi serdecznie dziekuję !
 16. lirith

  Wybór kart do Tarota

  Dla mnie grafika jest bardzo ważna. Karty muszą mieć to coś. No i muszę czuć, że bedzie mi się znimi dobrze " gadało" Patrząc na poszczególną kartę dobrze jest widzieć jaką historię na m opowiada. Również nie stronię od mroczniejszych talii. ;)
 17. Lucia

  Wybór kart do Tarota

  tez mnie to ciekawi bo własnie zaczynam i trafilam tutaj i sie bardzo ciesze
 18. superol

  DROGA ŻYCIA - jak obliczyć?

  2+5+5+2+8 = 22 Redukcja zer da 22, a już myślałem, że popsułem system 😁. Pozdrawiam Kuba
 19. superol

  DROGA ŻYCIA - jak obliczyć?

  Witam. Droga życia, liczona horyzontalnie 2+5+0+5+2+0+0+8 = 22 liczona wertykalnie 2+5+0+5+2008 = 2020, 2+0+2+0 = 4 suma cyfr zredukowanych 2+5+0+5 = 12, 2+0+0+8 = 10, = 22 Jak mam to rozumieć. Co oznacza ta czwórka, powinno wyjść 22. Prosiłbym o wyjaśnienie. Pozdrawiam Kuba
 20. Grzejnik

  21 - Świat

  Co znaczy karta Świat, gdy wyjdzie w odpowiedzi na pytanie: jakie zawodowe zamiary ma wobec mnie mój szef?
 21. basia791

  Z jakiego regionu Polski jesteście? :)

  lubelskie
 22. basia791

  Król Mieczy

  A co powiecie na połączenie Króla mieczy z innymi kartami? Czy można znaleźć gdzieś propozycje interpretacji takich połączeń? Mi jako wynik biznesu wyszedł król mieczy z 5 pucharów.
 23. To tak od dawna sie dzialy dziwne rzeczy w sensie nie nic niebezpiecznego w stylu rzucania przedmiotami tylko np jak jest aplikacja do analizy snu to jak odpalalo sie po nocy podsluch to bylo slychac chodzenie w szpilkach odrazu mowie nikt nie chodzi po nocy w szpilkach i takie rzeczy az wreszcie dowiedzialem sie od ducha ze gdzies pod domem ma szczatki i jest to kobieta ktora przed smiercia patrzyla na smierc swoich 3 dzieci i po tym umarla sama zabil ja ponoc jakis facet tyle sie dowiedzialem i teraz jest zazdrosna jak jest u mnie ktos z dziecmi to rodzicom tych dzieci nie daje spac bo poprostu oni maja dzieci a ona nie i teraz czy mozna cos z tym zrobic prosze o szybka pomoc
 24. AgataNeko

  Anagram - zapraszam :)

  :) liorikak
 25. Ankra

  Zapraszam na niedzielne wróżby

  Witam ponownie,połowę wróżby weryfikuje ,kurs do końca listopada,ale po nim egzamin i czekanie do 6 tygodni na odp.czy zaliczone ,więc koniec tak naprawdę będzie w okolicach stycznia . Myślę że wróżba sprawdziła się w 100%. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ☺️
 26. AgataNeko

  Anagram - zapraszam :)

  Chmury :)
 27. Claudi123

  Anagram - zapraszam :)

  yuhrmc
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...