Skocz do zawartości

Blogi

Nasze blogi społecznościowe

 1. Wkrótce zamieszcze tutaj fragment niepublikowanej dotychczas kontynuacji "Fontanny Samopoznania". Główny bohater znajdzie album i rozpocznie podróż. 

 2. Cień skrzydeł

  • 1
   wpisy
  • 5
   komentarze
  • 454
   wyświetlenia

  Ostatnie wpisy

  Gvindur
  Najnowszy wpis

          Odeszła... Nie wiem czy wróci, ale ja czekać będę do ostatniej minuty mego życia. Sama zamknęła drzwi do mojego serca, nie zdając sobie sprawy jak bardzo jest nią wypełnione. Przepraszam Cię za wszystko, Najdroższa. Nigdy się nie dowiesz jak bardzo naprawdę Cię kochałem. Umierałem przez wiele dni, cierpiąc niewyobrażalne katusze. Dusiłem się, rozpaczliwie próbując łapać powietrze do płuc. Czułem zawód samym sobą. Ogromny żal do własnej osoby, która to była jedynym winnym tych katuszy.

  Aż w końcu wczoraj umarłem...

  I poczułem ulgę. Błogość i spokój.

          Chłodne powietrze wpływało przez nozdrza, budząc mnie do życia. Próbowałem otworzyć oczy, ale powieki były jak z ołowiu.. Po kilku próbach w końcu jakby od niechcenia drgnęły. Zobaczyłem sufit. Znajome pomieszczenie, znajome łózko. Powoli przekręciłem głowę na boki. Po prawej znajoma mi lampa, oświetlająca pokój blado białym światłem, po lewej znajomy obraz, z którego nieprzerwanie czule uśmiechała się do mnie pewna aktorka. I wtedy je dostrzegłem.... Majestatycznie rozpięte nad łóżkiem. Tuż nad moją głową. Cień zdawał się lekko poruszać, niczym muskany niedostrzegalnym podmuchem powietrza. Straciłem przytomność....

 3. 71091784_380385909506627_5277372904454179791_n.jpg

   

   

  Przychodzę do Was z drugą książką od B. A. Paris

   

   

  Wsiadasz do samochodu w deszczowy wieczór, jedziesz leśną drogą, widzisz na poboczu w zaułku samochód, a w środku kobieta. Zastanawiasz się czy się zatrzymać i sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy czy jechać dalej. Decydujesz się na to drugie. Później dowiadujesz się z wiadomości, że ta kobieta nie żyje i zaczyna się Twój koszmar. Głuche telefony, poczucie winy, poczucie, że jesteś obserwowana/y. To jest historia Cass Anderson. Wszystko wskazuje na to, że Cass zwariowała - zaniki pamięci, zamawianie wózka dziecięcego,, a przecież nie jest w ciąży, czy zakrwawiony nóż na blacie - tylko czy on na pewno był zakrwawiony. Jaka tajemnica się kryje za tą historią?

   


  Książka wydaje się, że jeszcze więcej emocji we mnie wzbudziła niż poprzednia. Był moment kiedy sprawdzałam czy na pewno drzwi zamknęłam. Już taka ze mnie trzęsidupa 😂. Książkę jak najbardziej polecam. . Udowadnia jak łatwo można się pomylić, jak łatwo dać się oszukać.

 4. Syrenie życie

  • 0
   wpisy
  • 0
   komentarze
  • 746
   wyświetlenia

  Brak wpisów

×
×
 • Utwórz nowe...