Skocz do zawartości

Horoskop miłosny indian


Libra22
 Share

Polecane posty

Horoskop ten sięga wierzeń i wróżb plemion rdzennych amerykanów, zamieszkujących tereny Wielkich Jezior.

Ich zmodyfikowana wersja dotarła do Europy w XIX wieku. Ta forma horoskopu jest bardzo znana w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 

Horoskop ten jest podzielony na 12 znaków tak jak w uniwersalnym horoskopie. Każdy znak ma jednak inną nazwę.

 

* Sokół 21 marzec- 19 kwiecień

• Bóbr 20 kwiecień- 20 maj

• Jeleń 21 maj- 20 czerwiec

• Dzięcioł 21 czerwiec- 21 lipiec

• Jastrząb 22 lipiec- 21 sierpień

• Niedźwiedź 22 sierpień- 21 wrzesień

• Kruk 22 wrzesień- 22 październik

• Wąż 23 październik- 22 listopad

• Sowa 23 listopad- 21 grudzień

• Gołąb 22 grudzień- 19 styczeń

• Albatros 20 styczeń- 18 luty

• Wilk 19 luty- 20 marzec

 

SOKÓŁ - 21 marzec- 19 kwiecień

Osoby te są niezwykle aktywne i przebojowe. Nie lubią gdy ktoś nimi chce rządzić. Nie lubią niedomówień niejasnych sytuacji. Lepiej nie powierzać im żadnych tajemnic, gdyż bywają niedyskretni. Miłość stawiają na pierwszym miejscu. Starają się uchodzić za zdobywców, którzy dominują płeć przeciwną. Jeśli kochają to angażują się bez reszty. Lubią błyszczeć i być obiektem podziwu. Uwielbiają gdy inni ich kochają, i wielbią, gorzej jest z nimi, gdyż nie należą do osób zbyt wiernych.

 

Kobieta spod tego znaku jest zazwyczaj atrakcyjna, wesoła i gadatliwa. Ma wiele osobistego wdzięku i powabu. Ma duże powodzenie, jednak nie może się zdecydować na konkretnego mężczyznę. Lubi silnych i zdecydowanych mężczyzn, ale najczęściej zakochuje się w mężczyźnie spokojnym i opanowanym. Wyrafinowany mężczyzna nie ma u niej szans. Szczęście Mozę znaleźć z Bobrem, Jeleniem, Dzięciołem Jastrzębiem i Wężem.

 

Mężczyzna spod tego znaku to jeden z najbardziej męskiego typu z całego horoskopu. Uwielbia być zakochany, gdyż lubi uczucie namiętności, pasji, zbliżenia w związku. W krótkim czasie są w stanie kilkakrotnie się zakochać i tyle samo razy się odkochać. Lubią zdobywać kobiety dla samego zdobywania. Jest otwartą osobą i szczerą czasami nawet do bólu. Potrafi być szlachetny i opiekuńczy. Szczęście znajdzie u boku kobiety spod znaku Gołębia, Niedźwiedzia i Albatrosa.

 

BÓBR – 20 kwietnia-20 maja

Bobry z natury są bardzo wrażliwe i pogodne. Ich główną cechą jest dążenie do życia w przyjaźni z otoczeniem. Pragną stałości uczuć i związku. Potrzebują poczucia bezpieczeństwa i pewności, że mogą na kimś polegać. Są czułe, i bardzo delikatne. Zdradzone potrafią się mścić i być bardzo nieprzyjemne.

 

Kobieta wyróżnia się niebywałą urodą i wdziękiem osobistym. Dla mężczyzn stanowi obiekt podziwu i pożądania. W miłości są trochę kapryśne i wymagające. Nie lubi niepoważnych podrywaczy. Jeśli się zakocha i znajdzie odpowiedniego partnera bezie wierna. Czasem są małomówne, ale i tak cieszą się dużym zainteresowaniem. Najczęściej wybierają mężczyzn spod znaku- Niedźwiadka, Kruka i Jelenia. Mimo tego najodpowiedniejsi dla takiej kobiety są panowie ze znaku Albatrosa, Gołębia, Wilka i Jastrzębia.

 

Mężczyzna to najwierniejszy człowiek z całego zodiaku. Stawia na stałość i wierność. Kocha wszystko co piękne. Nie lubi kobiet smutnych, lubi zmysłowość w związku. Uwielbia pieszczoty, choć sam jest leniwcem, dlatego kobieta musi wykazać sę cierpliwością i pomysłowością w związku. Szczęśliwą parę stworzy z kobieta spod znaku Jastrzębia, Albatrosa i Gołębia.

 

JELEŃ – 21 maja- 20czerwca

Jelenie są dynamiczne, ruchliwe i praktyczne w życiu. Bywają niecierpliwe i mało wytrwałe. Są jednak pomysłowe i twórcze. Bywają niecierpliwe i mało wytrwałe. Jelenie z natury są kochliwe, ale mało stabilne w związkach.

 

Kobieta spod tego znaku jest pełna wdzięku, elokwencji i inteligencji. Ma bardzo złożony charakter. Z jednej strony jest sprytna i obrotna, a z drugiej strony lubi być wścibska i ciekawska. Bycie w związku z taka kobietą, jest pełne niespodzianek. Najlepszymi partnerami dla niej będą osoby spod znaku Kruka i Albatrosa.

 

Mężczyzna jest bardzo interesujący. Cechuje go duża ambicja do poszerzania wiedzy. Dzięki swojej inteligencji potrafi nie tylko wzbudzić podziw u kobiet, ale także odnieść sukcesy w pracy. Nudzi go to co trwałe i stabilne, żyję chwilą i przelotnymi romansami. Z wiekiem następuje u niego zmiana i stara się stworzyć trwały związek.

Odpowiedniego towarzystwa powinien szukać wśród osób spod znaku Jastrzębia, Sokoła i Jelenia.

 

DZIĘCIOŁ- 21 czerwca- 21 lipca

Osoby urodzone w tym znaku są z natury pesymistami, które starają się sprawiać wrażenie pogodnych. Mają zmienne nastroje, mimo tego mają wielu przyjaciół gdyż są lojalni.

Mimo iż są nieśmiali, potrafią zabiegać o popularność i walczyć o względy osoby, na której im zależy. Potrafią zakochać się od pierwszego wejrzenia, i trwać w błogim szczęściu.

 

Kobieta z tego znaku dużą wagę przywiązuje do swego wyglądu. Jest delikatna, skryta, posiadająca świetną intuicję, dzięki której wyczuje złe intencje mężczyzny. Rzadko kiedy zakochuje się, nie ufa z reguły mężczyznom. Obawia się rozczarowania. Pragnie miłości wiernej i prawdziwej. Najlepiej pasuje do mężczyzny ze znaku Gołębia, ale często wiąże się z Jeleniem czy Albatrosem.

 

Mężczyzna jest romantykiem i marzycielem. Ma swoje dziwne i zmienne humory, które przeszkadzają mu w zdobyciu upragnionej kobiety. Często jest uczuciowy, wrażliwy, ale także i obrażalski. Miłość traktuje poważnie, ale jeśli się zakochuje to bez reszty. Od kobiety oczekuje lojalności i żadnej zdrady. Gdy się rozczaruje, zaczyna swoja partnerkę gnębić i czeka aż ona wykona następny krok. Poszukuje kobiety wrażliwej i delikatnej, a jednocześnie silnej psychicznie. Najlepiej stworzy związek z Panią spod znaku Węża lub Sowy.

 

JASTRZĄB – 22 lipca- 21 sierpnia

Jastrzębie to wielcy indywidualiści, usiłujący wszystkich sobie podporządkować. Są uparte gdyż uważają sięga nieomylnych. Bywają zmienne w czynach i słowach.

Bywają czasami opryskliwi i odpychający. Mają wielu znajomych, od których domagają się częstych pochwał. Miłość taktują zawsze bardzo poważnie. Są wierni i czuli tylko wtedy gdy czują to także z drugiej strony.

 

Kobieta spod tego znakujesz bardzo pociągająca, i ma bardzo duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Kocha namiętnie i bardzo czule. Jest ambitna i pewna siebie. Ceni sobie niezależność i nie lubi być podporządkowana. Wie że jest atrakcyjni dlatego zaloty mężczyzn zaspokajają jej ambicje.

W miłości najszczęśliwsza może być w związku z Wężem, Jastrzębiem i Gołębiem.

 

Mężczyzna jest bardzo męski i odważny. Jest bardzo pociągający, a kobiety bardzo szybko się mu oddają ciałem i umysłem. Gdy jest zakochany, obdarza swoją wybrankę prezentami, jest na jej każde skinienie. Często pragnie zdobyć to, czego nie można. Często wdaje się we flirty i romanse. Gdy jest z kobietą, stara się dominować, ale jest jednocześnie bardzo opiekuńczy. Pan spod tego znaku musi być z kobieta o nieprzeciętnej inteligencji. Najbardziej szczęśliwy Mozę być z kobieta spod znaku Bobra, Albatrosa i Jastrzębia.

 

NIEDŹWIEDŹ – 22 sierpnia- 21 września

Osoby spod tego znaku odznaczają się umysłem bystrym i logicznym. Wszystko co robią musi mieć sens, być celowe i uzasadnione. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo co mu siedzi w głowie i sercu. Zakochuje sizale stara się tego nie okazywać. Swojego partnera trzyma na dystans, co wynika z nieśmiałości. Zazwyczaj Niedźwiedzie kierują się zdrowym rozsądkiem, są rozważne i praktyczne. W miłości bardziej cenią czyni niż słowa.

 

Kobiety z tego znaku są z zasady spokojne i trochę staroświeckie. Na co dzień zawsze zadbana, wierna i opiekuńcza, gdy się zakocha jest wówczas oddana i czuła. Bywa bardzo zazdrosna. Gdy nie znajdzie przez długi czas mężczyzny bywa zakompleksiona. Powinna związać się z Krukiem, Sową, Dzięciołem lub Wilkiem.

 

Mężczyzna spod tego znaku sprawia wrażenie osoby chłodnej i zamkniętej w sobie, ale pod jego maską kryje się osobowość bardzo wrażliwa i romantyczna.

Pragną uczucia, ale nie chcą być odrzuceni i ośmieszeni w towarzystwie. Jeśli znajdzie odpowiednią kobietę bezie lojalny, wierny i opiekuńczy. Podobają mu się kobiety spod znaku Sokoła.

 

KRUK – 22 września- 22 października

Kruki pragną w swoim życiu spokoju. Lubią harmonie i rytm, czyli równowagę. Ich wadą może okazać się nadmierna gadatliwość. Cieszą się dużym powodzeniem, gdyż mają w sobie wiele wdzięku osobistego. Zanim się zakochają, bardzo długo się zastanawiają czy nie będą mieć z tego powodu zbyt dużych kłopotów.

Mają zazwyczaj wyidealizowany obiekt swoich westchnień.

 

Kobieta spod tego znaku jest na ogół elegancja, powabna i robiąca na otoczeniu duże wrażenie. Życie uczuciowe ma dla niej wielkie znaczenie. Czasami trudno jest się jej zdecydować na mężczyznę, i wtedy zaczyna poszukiwać rad u przyjaciółek. Najodpowiedniejszym partnerem dla niej może być mężczyzna spod znaku Węża, Niedźwiedzia i Jastrzębia.

 

Mężczyzna spod tego znaku ma dużo uroku osobistego, jest dowcipny i towarzyski. Kruk potrzebuje w życiu miłości, nie nadaje się na życie w samotności. Często jednak zmienia swój obiekt zainteresowania. Lubi flirtować i uwodzić kobiety. Mimo że do najwierniejszych partnerów nie należy, to przy odpowiednim wysiłku można go usidlić. Najlepiej może stworzyć duet z kobieta spod znaku Węza, Niedźwiedzia czy Sowy.

 

WĄŻ – 23 października- 22 listopada

Węże są bardzo waleczne, i atakują tylko tam gdzie mają szansę wygrać. Umieją się bronić przed atakami ludzi. Są dynamiczni i temperamentni. Mimo że miewają wiele miłostek, to tak naprawdę kochają tylko raz i to na zabój. Doskonale wyczuwają potrzeby i życzenia obiektu swoich uczuć. Bywają mocno zazdrośni. Kiedy ktoś ich zdradzi to z miłości przechodzą na nienawiść i często zemstę.

 

Kobieta spod tego znaku ma bardzo silną osobowość. Zawsze pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia. Sprawia wrażenie chłodnej i opanowanej, ale w rzeczywistości zdolna jest do szalonej i oddanej miłości. Jej partner musi być niezwykle elastyczny, cierpliwy i wyrozumiały. Największe szanse na stworzenie z kimś związku mają osobniki ze znaku Dzięcioła, Niedźwiedzia i Kruka.

 

Mężczyzna spod tego znaku jest zagadkowy, dowcipny ale czasami skryty w sobie. Posiada w sobie wiele wdzięku i w bardzo szybkim czasie przyciąga do siebie płeć przeciwną. W miłości jest zaborczy i gorący. W uczuciach angażuje się do końca, nie interesują go chwilowe miłostki. Bywa zazdrosny i podejrzliwy. Powinien szukać kobiety spod znaku Kruka, Dzięcioła, Niedźwiedzia czy Jastrzębia.

 

SOWA – 23 listopada- 21 grudnia

Osoby spod tego znaku to osoby, które Pragą wyżycie było niekończącą się przygodą. Są pełni niespożytej energii i lubią działać z rozmachem. Zakochują się bardzo szybko. W miłości ponosi ich fantazja, często ubarwiają dziwne nierealne historie.

Kochają swobodę, wolność, wierność i zabawę.

 

Kobiety spod tego znaku są dowcipne, czasami ironiczne i pewne siebie. Potrafią same poderwać mężczyznę. Uwielbia swobodę, niezależność i trudno jest jej być wierną ale jest to możliwe. Największym powodzeniem cieszy się u mężczyzn ze znaku Albatrosa, Niedźwiedzia i Jastrzębia, ale szczęście w miłości powinna szukać u Dzięcioła, Bobra lub Kruka.

 

Mężczyzna spod tego znaku jest bardzo atrakcyjny, ma swój urok, i cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Zazwyczaj to mężczyźni dbający o siebie. Są wyniośli, komunikatywni, czasami się jednak przechwalają. Uwielbiają podróżować, działać gdyż nie znoszą monotonii. Największe szanse na przetrwanie w związku uczuciowym ma z kobietą spod znaku Albatrosa, Niedźwiedzia, Gołębia i Wilka.

 

GOŁĄB – 22 grudnia – 19 stycznia

Osoby spod tego znaku są bardzo powściągliwe w okazywaniu swoich uczuć i emocji. Są bardzo ambitne, pracowite i praktyczne. Powoli zdobywają zaufanie osób z otoczenia. Potrafią kochać szczerze i gorąco. Czasami są pesymistami, gdyż trudno im uwierzyć w szczęście, że może się w nich ktoś zakochać. Gdy już pokochają są wierne.

 

Kobiety spod tego znaku są silne psychicznie, zaradne życiowo. Trudno ją poderwać, gdyż obawia się ośmieszenia. Gdy nabierze zaufania, jest wierna i okazuje swoje uczucia partnerowi. Aby być w pełni szczęśliwą w miłości powinna wykrzesać z siebie więcej spontaniczności. Najlepiej jest jej związać się z Sokołem, Sową i Jastrzębiem.

 

Mężczyzna spod tego znaku jest ambitny, wytrwały i uparty, a przy tym wyjątkowo odporny na przeciwności losu. Posiada niezwykle rozwinięty zmysł praktyczny. Aby być szczęśliwy z Gołębiem trzeba najpierw zdobyć jego zaufanie, a to nie jest jednak łatwe.

Szczęścia w miłości powinien szukać u kobiety spod znaku Albatrosa, Dzięcioła lub Jastrzębia.

 

ALBATROS – 20 stycznia – 18 lutego

Albatrosy patrzą na życie całkiem inaczej niż inni. Są przenikliwi, patrzą głębiej na życie fizyczne i duchowe. Ich umysł jest w ciągłym, ruchu. Nudzą ich wszelkie utarte zwyczaje i etykiety, bo nie lubią być niczym skrępowani. Posiadają najbardziej rozwiniętą intuicję ze wszystkich znaków. W miłości kierują się przeczuciami. Od swojego partnera wymagają nie tylko gorących uczuć, ale także i wysokiego poziomu umysłowego.

 

Kobieta spod tego znaku jest bardzo atrakcyjna i sympatyczna, ale bywa tez kapryśna. Na co dzień jest jednak pogodną osobą. Dzięki swojej intuicji i zmysłowi praktycznemu jest samodzielna. Posiada dużą wyobraźnię, lubi fantazjować i dużo mówić. Najodpowiedniejszym dla niej mężczyzną będzie ktoś spod znaku Sowy.

 

Mężczyzna spod tego znaku pragnie być niezależny, koleżeński i przyjacielski. Szuka bratnich dusz, które szybko akceptuje, ale także i szybko odrzuca od siebie, gdy mu coś nie pasuje. Miłość traktuje bardziej w kategoriach duchowych niż w wymiarze fizycznym. Przywiązuje dużą uwagę do poziomu inteligencji kobiety, z którą się spotyka. Przez całe życie jest optymistą, mało interesujący się sprawami życia codziennego. Prawdziwą miłość może odnaleźć w parze z Bobrem, Gołębiem, Jeleniem lub Albatrosem.

 

WILK – 19 lutego – 20 marca

Osoby urodzone w tym znaku mają dwoista naturę, zamierzają jedno, a robią drugie. Wilki to wrażliwe osobniki, które mają usposobienie romantyczne. Zbyt często jednak ulegają wpływom innych ludzi. Nie lubią uzewnętrzniać swoich przeżyć, a zwłaszcza rozterek. Przy wysiłku są w stanie osiągnąć szczyty. W towarzystwie są mile widziani, ale nie pragną odgrywać w nim wiodącej pozycji

 

Kobieta spod tego znaku jest ciepła, pociągająca i romantyczna. Z natury jest marzycielska, zadbana i o atrakcyjnej powierzchowności. Łatwo jest ją urazić, a doznanych przykrości zbyt szybko nie zapomina. Najlepiej wiązać się jej z mężczyznami spod znaku Dzięcioła i Węża.

 

Mężczyzna spod tego znaku jest subtelny i wrażliwy. Nie lubi być obiektem zainteresowania. Dobrze czuje się we własnym domu, a zwłaszcza wśród swoich elektronicznych gadżetów. Ma wielką wyobraźnię, wyjątkową intuicję i wielką skłonność do marzycielstwa. Ma powodzenie u płci pięknej. Lubi dziewczyny miłe, pewne siebie i efektowne, które podobają się jego kolegom. Najlepiej dopasuje się z kobietą spod znaku Bobra, Węża i Gołębia.

 

źródło - chomikuj.pl/blue_angel/*40EZOTERYKA*40/*40*40ASTROLOGIA*40*40/Horoskopy

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Sokół 23 listopada – 21 grudnia

To człowiek wesoły, zabawny, ciągle roześmiany optymista, patrzący na ludzi i świat z szerszej perspektywy. Potrafi on w najgorszej nawet sytuacji życiowej znaleźć odpowiednie wyjście i z zapałem ruszyć dalej, dostrzegające zawsze tlącą się iskierką szczęścia. Ogromnie sympatyczny i lubiany przez ludzi. Jego jowialność i dobry humor nigdy go nie opuszczają a przy tym jest pełen autentycznego współczucia dla innych osób. Mądry i sprawiedliwy, potrafi być dobrym powiernikiem i doradcą. Posiada błyskotliwy umysł i nieprzeciętną inteligencję. Będąc rządnym wiedzy poświęci wiele czasu aby skończyć studia i to na kilku fakultetach. Wszechstronnie uzdolniony, staranny, z reguły szczyci się tym, iż jego wiedz nigdy nie bywa powierzchowna. Lubi gdy w jego życiu dzieje się coś ciekawego, dlatego chętnie podróżuje i szuka nowych środowisk. Bez większych problemów i dość szybko adaptuje się w nowym miejscu, aby za jakiś czas znowu ruszyć dalej w nieznane. Zmiany i niespodzianki są dla niego czymś inspirującym i pobudzającym do rozwoju. W uczuciach bywa różnie, ponieważ Sokół zawsze czuje się w głębi duszy wolnym jak ptak i nie lubi się tak mocno i na stałe z kimś wiązać. Lecz jeśli trafi na wyjątkową osobę, która oprócz prawdziwych uczuć, zaimponuje mu wiedzą, inteligencją i duchowym rozwojem, to będzie on wierny i opiekuńczy do przysłowiowej „grobowej deski”.

sokol.jpg

 

Jastrząb

Jastrząb 23 października – 22 listopada

Jest to człowiek zapobiegliwy, mądry i energiczny. Z prawdziwym zapałem i wytrwałością potrafi dążyć do osiągnięcia zamierzonego celu. Z wrodzoną sobie siła i mocą pokonuje trudne przeciwności losu. Jastrząb to urodzony przywódca i strateg, cechuje go dar przewidywani oraz silna intuicja i przenikliwość. Z reguły trudno go oszukać i trudno z nim wygrać, tym bardziej że dla wrogów jest nieubłagany a potrafi być pamiętliwy i mściwy. Osobowość jego jest stanowcza i konsekwentna a w skrajnym przypadku zdarza się, że bywa on okrutny i bezwzględny. Z natury przeważnie jednak jest bardzo uczciwy, prostolinijny a brzydzi go wszelkie kłamstwo czy oszustwo. Ma on w sobie sporo sił witalnych i to do późnej starości. Posiada specyficzną, silną osobowość, pewność siebie i rozmach życiowy, co oczywiście fascynuje ludzi słabszych psychicznie. Pociąg go życie na „pełnych obrotach” i pełne mocnych wrażeń a uwielbia czasem ryzyko i ten dreszczyk emocji. W miłości bardzo gorący i namiętny a kocha do utraty tchu. Kocha całym sobą i całym sercem, bywa zazdrosny i zaborczy. Niestety gdy trafi na partnera o spokojniejszym temperamencie wtedy zaczynają się przysłowiowe „schody” i bywa, że jest niewierny, gdyż za dużo w nim ognia i sił witalnych. Jest to partner trudny do okiełznania tak, jak silnie potrafi kochać tak równie silnie, to znaczy, ze wszystkich sił potrafi także nienawidzić i wcale się z tym nie kryje.

jastrzab.jpg

 

Koliber

Koliber 23 września – 22 października

Charakteryzuje tego człowieka takt, uprzejmość i życzliwość w stosunku do drugiej osoby. To ktoś z „klasą”, ma w sobie to coś, a ponieważ jest zawsze bardzo miły dla innych, ludzie zabiegają o jego przyjaźń, niestety zbyt często, kiedy czegoś potrzebują, bądź po to by załatwić trudną sprawę, a bywają interesowni w stosunku do Kolibra i przy tym często niewdzięczni. Z drugiej zaś strony osoba ta jest kimś, kto niesie pomoc w sposób niewymuszony i spontaniczny, jakby było to czymś najbardziej oczywistym i zrozumiałym na świecie. Potrafi być doskonałym wspólnikiem i współpracownikiem, bo jak nikt rozumie intencje drugiego człowieka. Umie dostosować się do każdej sytuacji i do potrzeby konkretnej osoby jest wtedy „elastyczny”. Jest także dobrym mediatorem i negocjatorem. Dobry los obdarzył takiego człowieka wieloma talentami i uzdolnieniami artystycznymi i tylko od niego będzie zależeć czy będzie je w życiu rozwijał. Może np. zostać uznanym w świecie artystą, jeśli tylko tego zapragnie lub malować wyłącznie dla siebie do przysłowiowej „szuflady”. Ma on doskonały gust i otacza się wyłącznie przedmiotami o wyjątkowej urodzie, sam zresztą też jest najczęściej pełen wdzięku i magnetycznego wręcz uroku osobistego. Jeśli chodzi o sferę uczuć to jest on bardzo kochliwy, ale wierny. W uczuciach kochający przez duże „M”, ciepły i namiętny a z dobrze dobranym partnerem, jest przy tym czuły, troskliwy i opiekuńczy. W miłości niezmienny, często stawia wszystko na jedną kartę nie znosi niepewności, gierek uczuciowych czy zdrady, a „wszystko albo nic” to jego motto życiowe.

koliber.jpg

 

Tukan

Tukan 23 sierpnia – 23 września

To człowiek realnie i trzeźwo oceniający wszelkie życiowe sytuacje, zawsze będący ciałem i duchem – tu i teraz. W działaniach swoich zawsze jest perfekcjonistą, często bywa zbyt drobiazgowy, ale dzięki tym cechom wszystko wykonuje na czas i to z jak najlepszym skutkiem. To osoba bardzo inteligentna, pilnie się uczy i dąży do zdobycia wykształcenia na miarę jej uzdolnień, jak też zainteresowań – całe życie dąży do gromadzenia wiedzy. Czasem może być tak, iż brak mu nieco polotu i fantazji, lecz jest osobą bardzo praktyczną i stającą na ziemi „obiema nogami”. To ktoś, kto potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i nie boi się wysiłku. Dokładny, systematyczny i powściągliwy, posiada wręcz „anielską cierpliwość” jeśli chodzi o strukturę zawodową. Wadą jest, iż brakuje mu taktu i cierpliwości w kontaktach z innymi ludźmi i tu okazuje się być bardzo krytyczny, złośliwy i wymagający. Potrafi narzucać swój punkt widzenia i wykpić każdego, kto myśli inaczej. Obce są mu: obiektywizm, tolerancja oraz takt i opanowanie (tylko na potrzebę chwili bądź dla własnych korzyści). Mimo dużego poczucia humoru, to raczej ktoś chłodny i pełen dystansu. Star się być oszczędny i gospodarny, co z czasem sprawia, że staje się skąpym materialistą i osobą nieco zgorzkniałą, w duszy i po cichu tęskniącą za tymi wszystkimi przyjemnościami, których musiała sobie w życiu odmówić. W uczuciach stały i wierny, ale raczej zimny, chłodno podchodzący do tej sfery życia i często pozbawiony większej namiętności.

tukan.jpg

 

Albatros

Albatros 23 lipca – 22 sierpnia

Osoba, która urodziła się w czasie przypisanym Albatrosowi jest śmiała, waleczna i odnosi w życiu spektakularne zwycięstwa. Kieruje się zarówno zdrowym rozsądkiem jak też wysublimowaną intuicją. Jest to człowiek optymistycznie patrzący na świat i ludzi i zawsze wierząc w to, że szczęście go nie ominie i mocno wierzący w swoją szczęśliwą gwiazdę. Ma w sobie dużo odwagi i nie cofa się przed żadnym niebezpieczeństwem. Może być doskonałym dowódcą i przywódcą, ale będzie rządził ludźmi bardziej dla własnej chwały niż dla dobra tych osób. Jak „kwiat wody i słońca” on potrzebuje pochwał i uznania za swoje dotychczasowe osiągnięcia. Kiedy pozostaje w cieniu i jest przez bliższe i dalsze otoczenie nie zauważony bądź nie doceniany wtedy wpada w przysłowiowy „dołek” i bywa, że jest najbardziej nieszczęśliwą istotą na świecie. Posiada wiele talentów. Potrafi być doskonałym aktorem albo malarzem, może być bardzo uzdolnionym pisarzem. Ma w sobie wiele godności i dumy, jest wielkoduszny i hojny. Lubi swoim bliskim robić miłe niespodzianki, obdarowywać ich prezentami i sprawiać przyjemności. Oczekuje od innych uczciwości i prostolinijności, jaką sama się w życiu kieruje, dlatego bywa też tak, iż często pada i jest łatwym kąskiem dla oszustów, naciągaczy czy kombinatorów. W miłości od wczesnej młodości cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej, dlatego mając tę pewność dosyć późno wchodzi w stałe i wieloletnie związki i długo zwleka z wyborem tego jedynego partnera. Kiedy jednak już wybierze, jest dobry, czuły i kochający – z reguły wierny, choć czasem może pozwolić sobie na małą zdradę.

albatros.jpg

 

Przepiórka

Przepiórka 22 czerwca – 22 lipca

To człowiek bardzo delikatny i wielce wrażliwy. Na pierwszym miejscu stawia zawsze dom i rodzinę, którą otacza troskliwą opieką przez całe swoje życie. Dla rodziny zdolny jest do największych poświęceń i wybaczeń. Często bywa, że wprost zamartwia się różnymi problemami, które w swojej wyobraźni materializuje i bawi się nieświadomie w wizjonera, ale tego z gatunku – czarnowidza. Z natury nie jest zbyt towarzyski, ale zdarza się, że mając dobry nastrój lubi spokojnie spędzony wieczór w gronie najbliższej rodziny. Osoba ta ma bardzo słabą konstrukcję psycho-fizyczną i łatwo ją zranić czy doprowadzić do łez, gdyż ma ona delikatną psychikę. Mimo nieprzeciętnej fantazji i inteligencji, potrzebuje osóbka nasza oparcia na kimś, komu bezgranicznie zaufa. Nie potrafi żyć samotnie i jeśli jej życie potoczy się tak, iż nie założy własnej rodziny, nadrobi to świetnie, opiekując się czule rodzicami, kuzynką lub siostrzeńcem. Świetnie spełni się w tej roli i poświęci się tej opiece całym sercem. Uczucia są dosyć ważną sferą w życiu, a bez nich nie byłby w stanie funkcjonować a nawet żyć. Z drugiej jednak strony lubi zmiany we wszystkich sferach życia, także i w sferze uczuć. Z wielkim trudem udaje mu się wytrwać przy jednym partnerze i nierzadko ma kilka równoległych, wieloletnich, ukrytych przed oczami wścibskich ludzi, bardzo silnych emocjonalnie i uczuciowo – życiowych związków. Może zbyt mocno i namiętnie kocha, aby zadowolić się tylko jednym partnerem?

przepiorka.jpg

 

Papuga

Papuga 22 maja – 21 czerwca

Człowiek ten ma wszechstronne zainteresowania i uzdolnienia w wielu kierunkach, łącznie z artystycznymi. Charakteryzuje się wyjątkową inteligencją, błyskotliwością oraz dużym poczuciem humoru. Jest bardzo elokwentny a w dyskusji trafnie argumentuje i zawsze wiedze prym. Trudno komuś przegadać człowieka Papugę, gdyż posiada z reguły staranne wykształcenie i rozległą wiedzę, którą z pasją pogłębia przez całe życie. Najczęściej sprawia wrażenie kogoś, kto zna się na wszystkim i wszystko rozumie, a dzięki inteligencji potrafi on ze skrawków informacji ułożyć trafny i pełny obraz zagadnienia. Ma on wyjątkowy dar i potrafi pięknie pisać, zaś jego żywa wyobraźnia daje mu doskonały materiał do twórczego rozwoju. Ta osoba ma w sobie dużo wdzięku i uroku osobistego, często dzięki temu bywa więc duszą towarzystwa – wodzirejem. Naturę ma sympatyczną, jest pełen ciepła i wszędzie bywa bardzo lubianym, gdyż charakteryzuje go takt i dyplomacja. Nigdy nie mówi nikomu przykrych rzeczy i stara się zawsze być miłym w stosunku do drugiej osoby. Ale ten często wytworzony na potrzebę chwili brak obiektywizmu, czy wręcz zwyczajnie, brak szczerości, opłaca później stresami, a czasem nawet huśtawką emocjonalną, która dopada go kiedy już zostanie sam w czterech ścianach własnego domu. W uczuciach to człowiek zmienny i niestały, ale bardzo namiętny. Każde swoje „wielkie uczucie” przeżywa jakby było jedynie, niepowtarzalne, największe na świecie albo ostanie itd. – oczywiście do następnego razu.

papuga.jpg

 

Indyk

Indyk 21 kwietnia – 21 maja

Człowiek urodzony w tym okresie jest spokojny, rozważny i opanowany. Zawsze dwa razy się zastanowi, nim powoli podejmie odpowiednią decyzję. Jest łagodny i dobry, ale nie brak mu pewności siebie. Ma w sobie duże poczucie godności i wrodzoną dumę, a nawet w jego wyglądzie jest coś budzącego respekt, podziw i szacunek. Cechuje go stałość poglądów i przekonań i nigdy nie rzuca słów na wiatr. To osoba, która od pierwszej chwili wzbudza zaufanie. Należy do grona osób szczerych i prawdomównych. Jest realistą i z należytą precyzją trafnie ocenia każdą sytuację. Bywa dla innych osób „opoką” i w nim wszyscy mogą szukać oparcia, gdyż nigdy nie odmawia swojej pomocy. Nie jest materialistą choć doba materialne ceni sobie nader wysoko, ale nie dla prostej chęci posiadania, lecz z zamiłowania do wygody i luksusu. Uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami, często zdarza się, iż jest wytrwałym kolekcjonerem. Z tego powodu też potrafi ciężko pracować, aby zdobyć potrzebne fundusze na uzupełnianie swojej kolekcjonerskiej pasji. Nigdy nie bywa skąpy czy wyrachowany, potrafi hojnie obdarować swojego przyjaciela, a na takową przyjemność wydać ostatnie pieniądze. W sferze uczuć to partner stały, wierny i namiętny, a także bardzo opiekuńczy i zawsze dba, żeby jego bliskim niczego nie zabrakło. Kocha całym sercem i całym sobą, ale mądrze, gdyż nie zatraca się w miłości i nie traci właściwego celu z oczu.

indyk.jpg

 

Sęp

Sęp 21 marca – 30 kwietnia

Jest to człowiek silny, energiczny o wielkim potencjale energetycznym lecz jest czasem w gorącej wodzie kąpany. Jego własne dobro bywa dla niego wartością najwyższą i jest trochę bezwzględny, a w skrajnym przypadku nie cofnie się przed niczym. Bywa iż ambicja i żądza władzy stwarzają sytuację niekorzystną w jego życiu, a zdarza się też tak, że często jest atakowany przez stałe grono wrogów. Osoba taka nie przyznaje się do błędów i nigdy niczego nie żałuje w zaciekłych sporach zawsze chce mieć ostatnie słowo. Jest on śmiały, szybki i zdecydowany, bez namysłu rusza do akcji i nie boi się przeciwności losu. Z natury jest to osoba, która najpierw działa, a potem dopiero myśli. Należy do najbardziej zaradnych i samodzielnych osób, które z każdej sytuacji znajdą wyjście, chociaż niekoniecznie uczciwe. Łatwo wpada w gniew, ale równie szybko dochodzi do równowagi. Bywa impulsywny i gwałtowny, ale tylko gdy sytuacja sięga zenitu. Bardzo przyjacielski jest stałym i lojalnym, nie odmawia nigdy pomocy, ale uwaga – sam nie zauważa, że ktoś takiej pomocy oczekuje. W miłości jest namiętny i gwałtowny, a kocha całym sobą – bywa strasznie zaborczy. Najczęściej bywa egoistą nastawionym na własne przyjemności i doznania, zapominając o potrzebach drugiej osoby. Pewny w stu procentach swoich uczuć deklaruje je głośno i wyraźnie. Zakochany łatwo nie wypuszcza swojej zdobyczy z rąk, o nie!

sep.jpg

 

Gołąb

Gołąb 20 luty – 20 marca

Jest to osoba obdarzona przez gwiazdy cichą, łagodną naturą pokojowo nastawiona, do całego wszechświata. Jest on delikatny, czuły i posiada wielką wrażliwość serca. Nie lubi walki i hałasu, drażnią go kłótnie i awantury, sam potrafi dla świętego spokoju zrezygnować z wielu rzeczy, bądź ustąpić i dać fory przeciwnikowi. Jego wymagania wobec życia są w sumie niewielkie. Nie pociąga go władza ani bogactwo, ani sława, woli cichą i subtelną egzystencję w małym i przytulnym mieszkanku. Jest przy tym bezbronny i narażony na wykorzystywanie przez ludzi, bo z reguły jest trochę naiwny i nie potrafi się skutecznie bronić przed ludzką bezwzględnością. Zawsze wychodzi ludziom naprzeciw i jest przy tym pełen współczucia i skory do pomocy, nawet własnym kosztem. Dzięki swojej nadwrażliwej, ezoterycznej naturze potrafi często odbierać sygnały drogą pozazmysłową. Bywa telepatą lub medium, miewa prorocze sny i trafne przeczucia. Jeśli zainteresuje się parapsychologią czy inną podobną dziedziną, może odnosić na tym polu duże sukcesy. W sferze uczuciowej to osoba kochliwa i namiętna a dla swojego życiowego partnera potrafi zrobić bardzo wiele – zapominając się w swoim wielkim uczuciu. Jest wierny i to dla niego oczywiste i naturalne, bo jego miłość jest autentyczna i często do „grobowej deski”. Jego romantyczne usposobienie może przejawiać się w różnoraki sposób: dla obiektu swoich uczuć napisze wiersz, wybierze się na długi spacer w blasku księżyca, zorganizuje romantyczną kolację przy świecach, zaśpiewa balladę lub kołysankę na dobranoc.

golab.jpg

 

Ptak Słoneczny

Ptak Słoneczny 22 stycznia – 19 lutego

To człowiek miły, radosny o ujmującym sposobie bycia. Cechuje go ogromna niezależność i potrzeba wolności – to oryginał, ekscentryk, który zawsze i wszędzie ma 100 pomysłów na minutę. Choć ma mnóstwo oryginalnych i niezwykłych pomysłów na życie to często tylko tzw. „słomiany zapał”, gdyż w praktyce nie zawsze starcza mu cierpliwości i pracowitości aby je krok po kroku realizować. Jest bardzo sympatyczny i życzliwy, chętnie pomaga innym ludziom dla samej przyjemności niesienia pomocy. Interesuje się wszystkim, co może dać ludziom pozytywną zmianę w ich dotychczasowym życiu. Jest prekursorem nowych idei i trendów często goni za nowinkami tego świata i zawsze jest na topie. Chętnie udziela swojej pomocy w działalności charytatywnej i społecznej. To niepoprawny marzyciel, często zamyślony i roztargniony. Czasem traci poczucie rzeczywistości i nie dostrzega prozy życia, gdyż maksymalnie intensywnie rozważa jakąś nową ideę. Bywa, że w życiu zajmuje się tym co tajemnicze, niezwykłe, niezbadane – enigmatyczne. Spod tego znaku wywodzą się wielcy odkrywcy i wynalazcy. Jest diabelnie inteligentny i błyskotliwy i na tym polu nie ma sobie równych, za to w uczuciach troszkę nieporadny bo niezbyt wierny i stały. Jest za bardzo niezależny, żeby związać się z kimś na stałe, nie lubi głębokich wyznań i deklaracji. Choć bywa bardzo gorący i namiętny, to tak naprawdę uczucie jest krótkotrwałe albo powierzchowne.

biala-sowa.jpg

 

magiakobieta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Z pierwszego postu wnioskuje że jestem gołębiem 😂 w drugim już mojej daty urodzin nie uwzględniono 🤔 

Także jeśli gołąb to w miarę się zgadza, oprócz "silnej psychiki" 🙃

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...