Skocz do zawartości

Przedurodzeniowe numerologiczne Wizje Życia


Suhaila
 Share

Polecane posty

Przedurodzeniowe numerologiczne Wizje Życia Każdy z nas przed przyjściem tu, w określone warunki i miejsce rozwija własną Wizję Życia.

 

Aby określić swoją numerologiczną wizję wcielenia należy zsumować cyfry w dacie narodzin tak aby otrzymać wibrację numerologicznej drogi życia.

 

Np.: 01.06.1955=0+1+0+6+1+9+5+5=27, gdzie 2+7=9, a więc numerologiczną drogą życia jest 9.

 

Uwzględniamy w wizji wcielenia aktualny stan fizyczny, psychiczny i duchowy naszych rodziców. Określamy zdolności niezbędne do nauczenia, dla naszego własnego doskonalenia się i pod ich kątem wybieramy miesiąc i dzień urodzenia. Które pozwalają po narodzinach odczytać wibracje cyklu formującego osobowość i warunków wcielenia.

 

Wizja wcielenia jest optymalnym planem wykonania , który zakłada opiekuńczą świadomość rodziny. Rodzice posiadają wolną wolę i mogą zachować się w stosunku do dziecka odpowiedzialnie rozumiejąc jego potrzeby, ale mogą też egocentrycznie dbać tylko o własne. Wizja wcielenia zakłada, że jesteś na tyle silny i dojrzały duchowo, aby wnieść swoją samorealizacją harmonię związków. Co niestety zależy od wyborów rodziców, ich świadomości a także ich pracy nad własnym doskonaleniem, słowem ich wolnej woli. Egoizm i egocentryzm w każdym przypadku utrudniają realizację wizji narodzin i często prowadzą do załamania realizacji tej wizji.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin JEDYNKI skupia realizację życia na osiągnięciu takiej świadomości siebie samego, swojej indywidualności, aby wewnętrzne poczucie własnej wartości było skrystalizowane przez nieustanną świadomość wyjątkowości swoich zalet.

 

Pełnią spełnienia jedynki, jest przewodzenie grupie jako przywódca, który poszukuje nowości i szanuje indywidualne spełnienie każdej istoty.

 

Sukcesem dla jedynki jest wprowadzanie w czyn śmiałych pomysłów i podbijanie świata przez kierowanie działaniem innych. Dumą napawa spełnienie ambicji i zdolność skutecznej realizacji pragnień a także niezależność.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin DWÓJKI skupia realizację życia na zdolności okazywania uczuć i realizacji własnych ambicji pomimo dominującej potrzeby istnienia w grupie, i spełniania oczekiwań autorytetów, które są wokół.

 

Pełnią spełnienia dwójki jest kontrola własnych emocji, tak aby nie władały podejmowanym działaniem. Wtedy bowiem można dążyć do wspólnego innym celu bez podporządkowania, bez poddaństwa i obojętności, czyli wnosząc własną niezależną część pracy do zrealizowania planu.

 

Sukcesem dla dwójki jest stworzenie szczęśliwych związków przyjaźni. A wtedy wewnętrzny spokój i uczuciowość, czynią dwójkę doskonałym doradcą, bezstronnym i tolerancyjnym.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin TRÓJKI skupia realizację życia na swobodnym wyrażaniu emocji, uczuć i myśli, w artystyczny sposób, w dowolnie wybranej dziedzinie. Tak aby słuchać, dając poczucie wysłuchania i mówić oczarowując słuchaczy.

 

Pełnią spełnienia trójki jest równowaga realnej oceny sytuacji i optymistycznej wizji przyszłości. Trójka jest sobą kiedy uczy innych radości z życia, z codziennych zdarzeń i osiągnięć.

 

Sukcesem zaś dla trójki jest twórczość artystyczna i osiągnięcie uznania, towarzyskie bycie wyjątkowym.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin CZWÓRKI skupia realizację życia na pracy jako możliwości doskonalenia, widząc w niej drogę do stabilnej i bezpiecznej przyszłości.

 

Pełnią spełnienia czwórki jest ogromna siła (wynikła z wytrwałości i systematyki działań), która zdecydowała się na poruszanie w granicach materii widocznej dla ludzkiego oka, aby przekazać otoczeniu wiedzę, że ograniczenia materialne są pozorne i przekraczalne.

 

Sukcesem czwórki jest odwaga i protekcja, które wieńczą solidną i wytrwałą pracowitość.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin PIĄTKI skupia realizację życia na doświadczaniu pięcioma zmysłami wolności i swobody, oraz korzystaniu z niej tak, aby szanować intymne nienaruszalne terytorium innych, aby nie ranić swoją swawolą bliskich.

 

Pełnią spełnienia piątki jest zasmakowanie świata przez poznanie nowych miejsc i ludzi, dzięki podróżom.

 

Sukcesem jest zapanowanie nad dzikością pasji życia, przez dyplomatyczną i magnetyczną osobowość psychologa. Przez doświadczenia otwiera poznanie poza pięcioma zmysłami i prowadzi do wykorzystania mocy uzdrawiających.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin SZÓSTKI skupia realizację życia na tworzeniu harmonii w rodzinie, przez postępowanie wysoce odpowiedzialne, wrażliwe rozumienie innych i tolerancję dla odmiennych potrzeb, z jednoczesnym zachowaniem równowagi pomiędzy dawaniem i braniem.

 

Pełnią spełnienia dla szóstki jest ciepło ogniska rodzinnego wraz z możliwością artystycznego wyrażania piękna przez sztukę, szczególnie plastyczną. Silna intuicja rozpoznaje szczególne zbiegi okoliczności jako drogowskazy własnej Wizji Życia.

 

Sukcesem dla szóstki jest poskromienie nadmiernej empatii i zdrowy egoizm, który nie pozwala wyeksploatować sił szóstki wyzyskiwaczom, a tworzy wewnętrzną harmonię.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin SIÓDEMKI skupia realizację życia na poznaniu i doświadczaniu duchowej głębi poza poznaniem empirycznym, przez wewnętrzną wrażliwość i dociekliwość.

 

Pełnią spełnienia siódemki jest świadomość własnej intuicji, godności i świadomość duchowej natury sukcesu, tego że jest on poczuciem wieńczącym wykonanie pracy dla wyższej idei.

 

Sukces siódemki to doświadczenia wewnętrzne wynikłe z inteligentnego, filozoficznego poszukiwania wiedzy o istocie świata. Magnetyzm osobowości przyciąga innych wewnętrzną głębią i emanacją dostojeństwa, która promieniuje wewnętrzną tajemnicą, co dla ludzi jest pociągającym nieznanym.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin ÓSEMKI skupia realizację życia na równowadze świata ducha i materii, przez panowanie nad kreacją myśli w świecie przejawionej materii. Ósemka posiada świadomość nieustającej wymiany energii pomiędzy wszystkimi istnieniami, i zna symboliczne znaczenie pieniądza.

 

Pełnią spełnienia dla ósemki jest władza, podjęta z pełną świadomością duchowego przewodnictwa, jako wojownik i szaman ósemka z mocą i sprawiedliwością dąży do prestiżu i sukcesu społecznego.

 

Sukcesem dla ósemki jest osiągnięcie wybitnej pozycji społecznej poprzez dyscyplinę i koncentrację, przy poszanowaniu uniwersalnych praw świata, spełnienie samorealizacji.

*

 

Wizja Życia sprzed narodzin DZIEWIĄTKI skupia realizację życia na wspieraniu słabszych, przez obdarzanie miłością uniwersalną, bez wymagań, bez uprzedzeń i oczekiwań.

 

Pełnią spełnienia dziewiątki jest mistyczna głębia, idealistyczna praca humanitarna lub charytatywna, uwrażliwianie otoczenia i sława życia publicznego dzięki osobistej skromności.

 

Sukcesem dla dziewiątki jest niestrudzone wcielanie w życie ideałów, aby wznieść ludzkość na wyższy poziom wrażliwości, przez dzielenie się własną wiedzą i korzystając z artystycznych zdolności muzycznych. Dziewiątka czuje się wolna, fizycznie doświadczając przestrzeni, marzeniami i idealizmem rozświetla życie innych i przekazuje im poczucie wolności.

 

Małgosia Brzoza numerolog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za dodanie artykułu. Ja się cieszę, że jestem 9. bo widzę że np 5 to mają troszeczkę przechlapane. Mam kolegę o numerologicznej 5 i uważa, że rani bliskie mu osoby chociaż tego nie chce? Spotkaliście się z takimi przypadkami?

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tki to ludzie bardzo energiczni , wszystko chcą za zwyczaj robić tak jak oni uważają a ci co się wtrącają w jego życie czasem boleśnie mogą odczuć na swojej skórze słowa usłyszane aczkolwiek 5 to też energia podrózników , poszukujacych przygód , adrenaliny a więc jesli taka 5 nie ma ze sobą co zrobić i siedzi tylko na dupsku to wtedy pojawia się irytacja , złość itd.. a więc 5 musi mieć świat wokół ...ale nie każda 5 ponieważ wazne są jeszcze liczby ogólnie w całym portrecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Ci Ange 3 za odpowiedź.

Ja teraz troszeczkę zajmuję się numerologią.

Ale nie wiem czy mi to wychodzi, czy nie.

Ale numerologia jest bardzo ciekawa, bo większość się sprawdza.

 

A czy w numerologi można znaleźć gdzieś jakieś rady, aby jakoś niektórym pomóc?

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim kontekście pomóc ,numerologia zazwyczaj ma to do siebie że jest wskazówką np. czy dany zawód da mu satysfakcję , bądź czy jest do niego przypisany albo czy w danym czasie roku powinien zawierać zwiazek małżeński ponieważ znajdując się w pewnych wibracjach ten związek mógłby nie przetrwac próby czasu tak, czy dana osoba ma skłonności do czegoś tam itd... co jest celem .Jak można pomóc w innych sprawach nie wiem .

Numerologia kryje w sobie tyle informacji ,że czasami myślę iż może zabraknąc mi czasu na zrozumienie ale jest fascynująca .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...