Skocz do zawartości

co dalej z relacją


Haniel

Polecane posty

dobre Duszyczki

przy osobistych wróżbach potrzebuję chłodnego spojrzenia i dlatego proszę popatrzcie na mój rozkład i napiszcie jak Wy to interpretujecie

tasując karty myślałam o partnerze i o naszej relacji zadając sobie pytania  co dalej z naszą relacją będzie się działo, co nas czeka w najbliższej przyszłości, czego się spodziewać ?

Wypadły następujące karty:

SŁOŃCE - RYCERZ MONET - AS MONET - KRÓL MONET - 10 PUCHARÓW - KRÓL BUŁAW 

Dla mnie wygląda to dobrze - Słońce to szczęście i zadowolenie, spełnienie w relacji i jest to bardzo dobra wróżba, tak samo As monet bo dla mnie ta karta jeśli chodzi o relacje to takie solidne podstawy związku i ogromna szansa na sukces. Rycerz monet trochę mnie zawsze irytuje bo to strasznie "powolna karta" i nie pokazuje mi nic poza tym, że jest ok i na razie nic się nie zmieni. Ale Król monet i Król buław szukają stałej partnerki, chcą i myślą na poważnie o związkach czyli będzie to dalej poważna relacja. 10 pucharów to szczęśliwy związek, fajna harmonia, dobre relacje między sobą, miłe sytuacje - to nie jest ostateczna wróżba czy będziemy razem i pokazuje raczej taki dobry czas między nami. Zatem w najbliższej przyszłości będzie dobrze, dalej mamy szansę na szczęśliwy związek ale potrzebna jest do tego nasza wspólna praca nad nim (te monety o tej pracy mi mówią)

Będę wdzięczna za wasze spojrzenie i interpretacje

H. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2023 o 19:55, Haniel napisał:

co dalej z naszą relacją będzie się działo, co nas czeka w najbliższej przyszłości, czego się spodziewać ?

 

Dnia 30.10.2023 o 19:55, Haniel napisał:

SŁOŃCE - RYCERZ MONET - AS MONET - KRÓL MONET - 10 PUCHARÓW - KRÓL BUŁAW

jeżeli to pytanie nie jest spowodowane jakimiś problemami (wiesz, jak wszystko jest ok, to nie pytamy), to można powiedzieć następujące:

teraz jest  ok (słońce)

ktoś zachowuje się zachowawczo i zbyt powolnie wg. oczekiwań drugiej strony (R.m)

trzeba coś zwiększyć, coś dołożyć, aby z Rycerza przejść do Króla (wydaje mi sie, że karty bardziej mówią o Partnerze, niż o pytającym)

as monet to niby drobiazg, lecz konkret

po otrzymaniu Asa dorasta się z R do K, masie zadowolenie (10k) wartość Km przychodzi do Kb, więcej działania, więcej chęci

ktoś komuś musi coś dać, dodać, uzupełnić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...