Skocz do zawartości

LICZBY MISTRZOWSKIE


Suhaila
 Share

Polecane posty

Co to są LICZBY MISTRZOWSKIE?

 

WIBRACJE MISTRZOWSKIE:

Te wibracje występują u tych osób, które nagromadziły we własnym wnętrzu poprzez własny rozwój duchowy dużą wiedzę wewnętrzną – duchową i znajomość prawd uniwersalnych. Korzystanie z tej wibracji nie przychodzi jednak łatwo (jednak sama ta energia domaga się własnej realizacji), konieczne jest wypracowanie w sobie Etyki Wewnętrznej Mistrza, którą przedstawiam po omówieniu samych Wibracji – Mistrzów. Wibracja Mistrzowska zobowiązuje do pracy na rzecz podniesienia świadomości ludzkości – wzniesienia na wyższy poziom rozwoju duchowego. Mistrzostwo przynosi ze sobą ogromne wymagania etyczne – konieczna jest nasza własna samokontrola i dyscyplina. Nadmiar własnych pragnień, pycha i egocentryzm mogą prowadzić do utraty wszystkiego, co zostało wypracowane – materialnie i duchowo. Posiadanie tej wibracji jednocześnie zmusza jej właściciela do korzystania z jej potencjału, jednak do tego konieczna jest świadomość swego celu, własnych dążeń, kierunku, w którym zmierzamy i nasze własne wzniosłe aspiracje i ideały. Takie Mistrzostwo zobowiązuje i stawia wymagania!!

 

Liczby Mistrzowskie to Liczby, których się nie redukuje. Składają się one z dwóch jednakowych cyfr, reprezentujących wyższą oktawę licz podstawowych (od 1 do 9). Są to Liczby 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Ich obecność w Portrecie numerologicznym wskazuje (zwłaszcza Liczby 11, 22, 33, 44), że mamy do czynienia z osobą zaawansowaną duchowo (z tzw. „starą duszą”), która przynosi wieści z wyższego świata. Oświeca ona ludzi (w różnym zakresie), ustanawia praktyki duchowe dla samorealizacji i wskazuje drogę rozwoju. Jest to osoba zaawansowana duchowo, wtajemniczona, posiadająca wyższą wiedzę (ezoteryczną, wewnętrzną, obiektywną). jej celem jest inicjacja w wiedzę.

Odnosi się to do osób, które mają kilka Liczb Mistrzowskich w swoim portrecie numerologicznym. Jeśli ktoś ma tylko jedną czy dwie takie Liczby w portrecie numerologicznym, to osoba taka „budzi się” dopiero z „materialnego snu”. Doznaje różnych objawień, które wprowadzają ją w wyższy stan świadomości i zmieniają życie.

Osoba posiadająca wiele Liczb Mistrzowskich w swoim portrecie numerologicznym, to osoba oświecona, żyjąca w Wyższym Świecie Duchowym, w Transcendencji. Jest wyzwolona. Rozumie ona hierarchię duchową, siłę osobowości, magnetyzm i moc charyzmy. Wyróżnia się i daje dobry przykład.

Trudno jest rozpoznać taką osobę. Może ją odkryć osoba o podobnym poziomie rozwoju duchowego, numerolog lub astrolog. Takie są prawa Natury i nie można tego zmienić. „Niżsi” nie widzą wielkości „wyższych”. Tylko odwrotnie.

Wszystkie osoby posiadające w portrecie Liczby Mistrzowskie mają do wykonania jakieś zadanie (służbę dla Boga i/lub ludzi) i są chronione przez Boską Naturę. Prowadzą życie czyste i wzniosłe. choć nieraz ukryte. Są zaawansowane duchowo i w odpowiednim miejscu i czasie to ujawniają (w taki czy inny sposób) lub pozostawiają po sobie trwały ślad („świadectwo”). Często żyją w celibacie (lub przestrzegają celibatu w związku małżeńskim) i nie stosują przemocy (są wegetarianami, ekologami, społecznikami, humanistami, artystami i ezoterykami).

 

Jeśli osoba posiadająca w portrecie numerologicznym Wibracje Mistrzowskie nie przejawia wzniosłych cech. to albo się jeszcze nie „obudziła”, albo ukrywa swą pozycję, albo jej Wibracje Mistrzowskie są na poziomie Liczb Podstawowych (nieprzepracowane): Jedenastka jest Dwójką (11=1+1=2), Dwudziestka Dwójka – Czwórką (22=2+2=4), itd.

Jeśli tak nie jest, to znaczy to, że jakiś czynnik w portrecie numerologicznym to uniemożliwają. Muszą to być silne Wibracje, gdyż pokonują „Mistrzów”, ściągają ich w dół i redukują do Licz Podstawowych. Może być też tak, że na efekt oświecenia trzeba poczekać. Nawet największe osobistości z tej branży musiały na to czekać.

Jeśli ktoś ma wiele Liczb Mistrzowskich w swoim portrecie numerologicznym, to jest albo wzniosły, albo potencjalnie wzniosły. Żyje w Transcendencji i może być guru lub kimś podobnym.

 

KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA:

11 – Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: „czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.”

22 – Twórczy Geniusz – doskonała umiejętność panowania nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja – Twoja własna. Pamiętaj – energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią.

33 – Chrystusowe Mistrzostwo – świadomy mistrz i nauczyciel. Stajesz na piedestale i uczysz innych etyki wewnętrznej:

-moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości

-komunikacji i kontroli nad własnymi emocjami

-świadomości wiecznego ucznia

-i poszanowania wolnej woli i prawa wyboru innych – (względem siebie zdrowy egoizm – nie ciągnąć na siłę nikogo za rękę).

Ta energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji – opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie.

44 – Mistrzostwo Władzy – poprzez pracę i konsekwencję, osiąga pełną kreację materialną. Praca na rzecz podnoszenia duchowej ewolucji świata. Ogromne wymagania moralne i etyczne, ogrom odpowiedzialności i niezwykłych zadań. Pamiętaj – Twoja energia, jaką wysyłasz bardzo szybko wraca do Ciebie.

55 – ta energia sprzyja odkryciom naukowym, ponieważ obdarza ogromem energii twórczej. Entuzjazm, inicjatywa, oryginalność i zdolności przewodzenia grupie.

66 – zdolności artystyczne, manualne i muzyczne.

77 – wynalazca, mistyk, naukowiec.

88 – geniusz finansów, albo – mistyk.

99 – kapłan wiedzy duchowej – wdraża – Najwyższe Prawo Wybaczania.

 

ETYKA WEWNĘTRZNA MISTRZA:

1. Moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości. Powinniśmy dawać tylko to, co chcemy otrzymywać, tak, abyśmy w każdym momencie naszego istnienia byli świadomi równowagi energetycznej świata i zależności naszych doświadczeń od naszych własnych myśli i czynów.

2. Kontrola i świadoma komunikacja swoich własnych emocji i potrzeb światu. Emocja jest produktem końcowym naszej świadomej selekcji myśli, przywoływanych wspomnień i naszego sposobu reakcji na bodźce z zewnątrz – panowanie nad równowagą emocjonalną jest panowaniem nad własnymi myślami. Stajemy się świadomi naszych nawykowych zachowań i możliwości zmian w naszych sposobach reakcji na zewnętrzne zdarzenia, tak, aby były one dla nas korzystne. Wówczas nasza komunikacja z otoczeniem jest jasna, czytelna i zrozumiała dla każdego.

3. Należy szanować wolną wolę i intymne terytorium innych – ich prawo wyboru. To zdolność do szacunku dla inności, dla odrębności – tolerancja i akceptacja. Nie narzucać swojej woli innym, egocentrycznie nie narzucać własnego systemu wartości innym i nie oceniać intymnego świata innych. Tak, aby jednocześnie nie dać się pociągnąć w dół, na dno, wskutek chęci ratowania kogoś, kto na własne życzenie niszczy sobie życie – to planeta wolnej woli i komunikacji – każdy ma prawo doświadczać tyle bólu i cierpienia, ile tylko potrzebuje.

4. Świadomość wiecznego ucznia. Świadomość tego, że w każdej chwili, w każdym momencie wciąż się uczymy. Nasza droga jest nauką i doskonaleniem świadomej kreacji boskiej doskonałości w nas samych.

 

źródło: solaris-rozwojosobisty

Henryka Rekusa – Numerologia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...