Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji, jestem nowa:)


Trish

Polecane posty

Stawiam pierwsze kroki w rozkładaniu kart i cwicze na sobie. Zrobiłam rizklad partnerski na siebie (po lewej) i mężczyznę, z którym miałam romans i z którym raz się zbliżamy, a raz oddalamy. I teraz ja to interpretuje tak:

Ja: uważam, że mnie zwodzi, jestem coraz bardziej zniechęcona, ale w sercu wciąż go mam.

On: ma poczucie, że łączyło go że mną cos czystego, fajnego, czuł się przy mnie młodo, wspomina, ale zupełnie się wycofał w sercu. Albo jest myślami przy kimś innym? W każdym razie ten księżyc i 4 kielichów to takie, nie, i w sumie nie wiem czego chce. Ale jest paź kielichów....

Na koniec 8 kielichów dopełniła rozklad, więc lepiej iść i nie oglądać się za siebie, czy może to póki co gdybanie, co dalej? ale wypadł mi mag! I co to oznacza? 

20240209_004544.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2024 o 09:44, Trish napisał:

Ja: uważam, że mnie zwodzi, jestem coraz bardziej zniechęcona, ale w sercu wciąż go mam.

On: ma poczucie, że łączyło go że mną cos czystego, fajnego, czuł się przy mnie młodo, wspomina, ale zupełnie się wycofał w sercu. Albo jest myślami przy kimś innym? W każdym razie ten księżyc i 4 kielichów to takie, nie, i w sumie nie wiem czego chce. Ale jest paź kielichów....

Na koniec 8 kielichów dopełniła rozklad, więc lepiej iść i nie oglądać się za siebie, czy może to póki co gdybanie, co dalej? ale wypadł mi mag! I co to oznacza? 

wydaje się, że i Ty i On myślicie o zwodzeniu i ukrywaniu czegoś, tylko każdy na swój sposób

w emocjach nuda i stagnacja i powtarzające się emocje , nic nowego 

w działaniach postawa bierna i w 4 mieczy i w Paziu 

do relacji wnosicie tylko emocje, te już znane obojgu 

8 kielichów mówi o zamknięciu czegoś, co nie daje owoców

a Mag raczej zachęca do czegoś nowego 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SowAna napisał:

wydaje się, że i Ty i On myślicie o zwodzeniu i ukrywaniu czegoś, tylko każdy na swój sposób

w emocjach nuda i stagnacja i powtarzające się emocje , nic nowego 

w działaniach postawa bierna i w 4 mieczy i w Paziu 

do relacji wnosicie tylko emocje, te już znane obojgu 

8 kielichów mówi o zamknięciu czegoś, co nie daje owoców

a Mag raczej zachęca do czegoś nowego 

Bardzo dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...