Skocz do zawartości

Co jest najważniejsze w relacjach 

SowAna

Polecane posty

Odpowiedź na jedno pytanie:

Co jest najważniejsze (istotne, wymagające uwagi) dla mnie w danej chwili w relacjach z:

chłopakiem, mężem, ojcem, synem, dziadkiem, dziewczyną, matką, siostrą, córką, koleżanką, współpracownikiem, przełożonym, sąsiadem, urzędnikiem, specjalistą (wybierz odpowiednią i podaj w pytaniu).

Podaj imię i datę swoją i tej drugiej osoby, wskazując kim ta osoba jest dla Ciebie.

Dane możesz podać w wiadomości prywatnej, natomiast samo pytanie na forum.

Ja wylosuję jedna kartę odpowiadającą na zadane pytanie, podam tą kartę z interpretacją – będzie to również okazja dla innych użytkowników, poszukujących znaczenia kart.

Nie potrzebuję weryfikacji.

Będę on-line przez godzinę, od 19 do 20-tej, odpowiadać będę na bieżąco, pytania zadane po godzinie 20-tej nie otrzymają odpowiedzi.

• Gratuluję! 2

Cześć, czy mogę zadać ogólne pytanie: co jest najważniejsze dla mnie w danej chwili w relacjach z mężczyznami? (ogólnie, nie z żadnym konkretnym, bo nie mam na razie nikogo). Zdaje sobie sprawę, że wróżba będzie ogólna, ale dla mnie w porządku, a skoro Ty nie potrzebujesz weryfikacji, to może możemy spróbować?

Swoje dane wyśle Ci na priv.

Witaj @SowAna

To ja poproszę o odpowiedź, jeżeli dobrze zrozumiałam, co jest najważniejsze dla mnie w tej chwili w relacji z - osobę podam na priv.

Pozdrawiam :)

6 minut temu, vil_lemo napisał:

co jest najważniejsze dla mnie w tej chwili w relacji z - osobę

7 monet - czas wstrzymania się z działaniem, coś co ma dojrzeć dojrzeje w odpowiednim czasie, ogólnie cierpliwość i poszanowanie wkładanej/włożonej pracy <ok>

• Dziękuję! 1

@Vivre nie wiem czemu zniknęło Twoje pytanie <bezradny>

Królowa kielichów - Twój kielich emocjonalny jest tak ogromny, że nie każdy lub mało kto jest w stanie go unieść, ta królowa jest wodą wody, kwintesencją matki opiekunki, lecz tej przesadnie bojącej się o osoby z otoczenia, trochę na wyrost, która tak kocha, że aż może tą miłością przytłaczać, ubezwłasnowolniać i jest przekonana, że robi dobrze, bo tak czuje, natomiast dla innych jest tych emocji zbyt dużo <ok> 

• Dziękuję! 1

• Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...