Skocz do zawartości

Prośbą o ocenę mojej interpretacji


Trish

Polecane posty

Witajcie. Zadałam pytanie, jaki był faktyczny powód jego odejścia. 

I mamy takie karty. Moja interpretacja: pomimo uczucia fascynacji i pożądania, przyjaźni, postanowił zdroworozsądkowo to zakończyć. (Oboje w małżeńskich zwiazkach). Do kogo się odnosi ta 10 mieczy? Czy to jest jego smutek czy mój? Też nie było mu z tym łatwo, ale uznał, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Mam trochę problem z tą 8 kielichów. Bo on ma tendencje do powrotów, ale też to karta brama, różnie może być.

 

Czy macie inne zdanie? Coś do dodania?

20240329_232911.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygniótł go ciężar konieczności podjęcia decyzji/wyboru, więc oddalił się od uczuć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Essa napisał:

Przygniótł go ciężar konieczności podjęcia decyzji/wyboru, więc oddalił się od uczuć. 

Dziękuję! A ci kochankowie,  to tutaj było jakieś uczucie? Czy to podjęcie decyzji? Bo jako decyzję wzięłam tu sprawiedliwość- że była potrzeba zaprowadzenia równowagi w życiu, w emocjach....

Ale też z podręcznika P. Chrzanowskiej mam, że te dwa Arkana razem, to związek uczuciowy.... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem odejścia mężczyzny od kobiety, nie jest to, że ją kocha (nie ma tutaj karty świadczącej o lęku przed miłością). 

Pytasz o powód odejścia, a wnioskujesz, że to związek uczuciowy... czyli doszukujesz się nadziei, że wróci, bo kocha.

Ten rozkład nie wyklucza, że są/były uczucia między wami. Rozkład wskazuje, że mężczyzna się wycofuje, bo wybór (uczuciowy) go wykańcza. Skoro są 2 kobiety w jego życiu, to być może nie umie odejść od jednej by być z drugą, choć tutaj żadne Królowe się nie pojawiły, karty wskazały jedynie na wybór/rozdarcie i odejście od uczuć (8 kielichów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Essa napisał:

Powodem odejścia mężczyzny od kobiety, nie jest to, że ją kocha (nie ma tutaj karty świadczącej o lęku przed miłością). 

Pytasz o powód odejścia, a wnioskujesz, że to związek uczuciowy... czyli doszukujesz się nadziei, że wróci, bo kocha.

Ten rozkład nie wyklucza, że są/były uczucia między wami. Rozkład wskazuje, że mężczyzna się wycofuje, bo wybór (uczuciowy) go wykańcza. Skoro są 2 kobiety w jego życiu, to być może nie umie odejść od jednej by być z drugą, choć tutaj żadne Królowe się nie pojawiły, karty wskazały jedynie na wybór/rozdarcie i odejście od uczuć (8 kielichów).

Dziękuję! Teraz jest to jasne:) Uczucie było. Manifestował je dosyć wyraźnie.... a potem nagle się wycofał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...