Skocz do zawartości
Anulka

Galeria kart klasycznych

Polecane posty

Anulka

Takich kart obrazkowych jest bardzo wiele, ja posiadam te pierwsze, które tu wkleiłam. Bardzo fajnie z nich się wróży i myślę, że są idealna dla osób początkujących.

Anulka

Bardzo ładne, ale zbyt mroczne jak dla mnie. Niektóre karty niestety są niedostępne. Te moje np. sama drukowałam i swoją droga fajna zabawy przy tym była.

Anulka

Ogólnie zachęcam wszystkich do wklejania swoich ulubionych talii, bądź stron gdzie można ciekawe egzemplarze zakupić :)

images?q=tbn:ANd9GcQqf3Sekm_4Kh9hjE8LuuC6QGe9YSSGb_0-k9pwgA3RralmdmsczAimages?q=tbn:ANd9GcQGSRydDmFnQXGXJ-CVFHtrEblT5WGBQt9MdxIukyx2ikQoy5yOwQ

Te karty są bardzo fajne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z klasykami, podobne ma Beata Marcinkowska tutaj http://www.wrozenie.pl/karty/

a chodzi mi konkretnie o te:

karty_zwykle_do_samodzielnego_wrozenia_mini.png

• Lubię! 1

Gość

08318_zps514e25d5.png

Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierniczych Trefl-Kraków

Talia - Skat turniejowy - karty standardowe - strona sklepu

Ismena

Spodobały mi się te ostatnie, śliczne są :)

Gość

Tak, takie romantyczne, delikatne pastele :)

Teraz zauważyłam, że te do skata zaczynają się od 7 wzwyż, więc nie nadają się dla osób wróżących całą talią.

Gość

2.jpg1.jpg

Karty klasyczne – Helena Żuk (Karty Studia Astropsychologii)

Briee

Pokażę Wam dwie talie klasyków, które posiadam :) Ta mniejsza to pasjansowy Piatnik. Jest maleńki - co zresztą widać na zdjęciu, powyżej nich są zwykłe karty do gry. Ma bardzo ładne karty dworskie i niezaprzeczalną zaletę - Piatnik używa do druku papieru naprawdę dobrej jakości, jeśli chcecie mieć karty, które się nie wytrą po miesiącu, tylko spędzą z Wami wiele lat, to polecam tę firmę.

Powyżej najnowszy, nieco fikuśny nabytek znaleziony przypadkowo w zwykłym sklepie z pamiątkami na dworcu (całe 15 złotych). To talia nazwana "Polska sztuka ludowa" od firmy Cartamundi. Papier jest nieco gorszy, ale kiedy zobaczyłam tę pstrokaciznę uznałam, że musze je mieć ;) Bardzo lubię nasze polskie wzory ludowe, chociaż przypuszczam, że przy rozkładach wróżbiarskich dostanę oczopląsu Ooo<haha2>

119.jpg

• Lubię! 3

Mój blog o wróżeniu z kart Lenormand: https://ogrodlenormand.wordpress.com/

Mój blog o Tarocie: https://okultystka.pl/

Essa

Talia "Key to the Kingdom"

2052_key-to-kingdom-14.jpg2037_key-to-kingdom-4.jpg

2046_key-to-kingdom-10.jpg2041_key-to-kingdom-6.jpg

2043_key-to-kingdom-7.jpg2045_key-to-kingdom-11.jpg

2049_key-to-kingdom-12.jpg2047_key-to-kingdom-13.jpg

2056_key-to-kingdom-20.jpg2051_key-to-kingdom-17.jpg

2053_key-to-kingdom-16.jpg2050_key-to-kingdom-15.jpg

2042_key-to-kingdom-3.jpg2040_key-to-kingdom-2.jpg

źródło

• Lubię! 2

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Syrena
Dnia 28.04.2017 o 12:29, Briee napisał:

Pokażę Wam dwie talie klasyków, które posiadam :) Ta mniejsza to pasjansowy Piatnik. Jest maleńki - co zresztą widać na zdjęciu, powyżej nich są zwykłe karty do gry. Ma bardzo ładne karty dworskie i niezaprzeczalną zaletę - Piatnik używa do druku papieru naprawdę dobrej jakości, jeśli chcecie mieć karty, które się nie wytrą po miesiącu, tylko spędzą z Wami wiele lat, to polecam tę firmę.

Powyżej najnowszy, nieco fikuśny nabytek znaleziony przypadkowo w zwykłym sklepie z pamiątkami na dworcu (całe 15 złotych). To talia nazwana "Polska sztuka ludowa" od firmy Cartamundi. Papier jest nieco gorszy, ale kiedy zobaczyłam tę pstrokaciznę uznałam, że musze je mieć ;) Bardzo lubię nasze polskie wzory ludowe, chociaż przypuszczam, że przy rozkładach wróżbiarskich dostanę oczopląsu Ooo<haha2>

119.jpg

Te pierwsze piękne <lovcie>

Lakszmi

Ja zdobyłam takie 

0C21FEFE-9652-4B9A-B17D-F2CA015FF2FB.jpeg

BDB13073-5344-4FFC-9F63-68BEAD5DF879.jpeg

• Lubię! 2

Ismena

@Lakszmi jak Ci się pracuje z tymi kartami?

Ercil

A to moje: 

image.png.7a9465da7648debc49e917cc26d1f42b.png

image.png.e00452d16a571d834f1b4bd5f0452dfb.png

• Lubię! 1

Lakszmi
3 godziny temu, Ismena napisał:

@Lakszmi jak Ci się pracuje z tymi kartami?

Ismena dopiero dziś je mam .Narazie nic nie mogę powiedzieć ,bo dziś dopiero pierwszy start zrobiłam .Oczyscilam karty przywitałam się i zrobiłam rozkład mogę założyć wątek odnośnie tych kart zebys mogła zaglądać 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...