Skocz do zawartości

Trudny temat - 10 mieczy+As mieczy+królowa mieczy


Dawid

Polecane posty

Koło fortuny, Królowa kielichów, Świat, 2 kielichów, Król kielichów, 5 monet, Rycerz monet, 8 buław, 4 buław, 10 mieczy, As mieczy, Królowa mieczy

 

Sprawa dotyczy sprawy karnej.

Pytanie pytającego brzmiało czy uda się wywołać kasację wyroku poprzez zwrócenie się do Rzecznika Praw Obywatelskich lub Prokuratora Generalnego, który w tej konkretnej sprawie jest wyłącznie uprawniony do wniesienia tego nadzwyczajnego środka w postaci kasacji.

 

Pytanie o to było stawiane w październiku 2023 i wtedy także jednocześnie od razu było zwrócenie się do Rzecznika praw OB - pod koniec roku przyszła odpowiedź odmowna.

 

z kolei w styczniu 2024 został skierowany wniosek o kasację do Prokuratura Generalnego, w kwietniu przyszła także odpowiedź odmowna, że nie przychyla się do wniosku o wywołanie kasacji, jednocześnie stwierdzając że argumenty podniesione częściowo prokurator generalny podziela.

 

Tylko te dwa podmioty jak RPO czy Prokurator Generalny są uprawione do wywołania kasacji tzw. nadzwyczajnej, jednak oba odmówiły, choć Prokurator Generalny mniej pewnie, z mniejszym przekonaniem, lecz odmownym.

 

Do obu podmiotów zwracała się adwokat kobieta.

 

I teraz przechodzimy do rozkładu:

mamy 10 mieczy, która wskazuje, że żaden plan się nie udał, wszystkie drogi się skończyły jakie opcje były do wykorzystania; nie ma już innych możliwości i jesteśmy rozczarowani w złym stanie psychicznym, że się nie udało i skończyło w tak negatywny sposób z tą sprawą, o którą walczyliśmy - nic nie da się zrobić, to koniec.

 

Jednak nieoczekiwanie za 10 mieczy pojawia się As mieczy, a tuż za nim Królowa mieczy, która wskazuje na kobietę czyli najwyraźniej właśnie tę kobietę adwokat.

 

As wskazuje na nasze sprawczości, nasze pomysły, kwestie formalne i prawne, przekonywanie czy podejmowanie próby, twórcze myśli, uzasadnienia, rozmowy, nowy pomysł, olśnienie - leży zaraz przed królową mieczy, która właśnie jest analityczna i myśli chłodno z kręgów osób prawa - więc ewidentnie wskazuje na tę adwokat przy Asie mieczy. 
 

Różne są interpretacje rozkładu - znajoma tarocistka stoi na stanowisku, że 10 mieczy z asem mieczy to rozczarowanie pytającego ale też i adwokat, że się nie udało podołać sprawie pomimo starań i to koniec definitywny.

 

Ja z kolei interpretuję to inaczej, że po 10 mieczy pojawia się jeszcze jedna próba, poprzez nasz intelekt (poprzez działanie królowej mieczy), ona próbuje przekonać nowymi argumentami, twórczym myśleniem - as mieczy inicjuje coś ponownie, inspiracja czy szukanie rozwiązania; coś się jeszcze dzieje dalej w tej sprawie za pomocą królowej mieczy (as mieczy+królowa mieczy).

 

Karty nie wskazują na rezultat tej próby, gdyż układ kończy się na podejmowaniu jeszcze jakiegoś działania, rozmowy, przekonywania przez królowa mieczy i nie pokazuje wyniku, jednak w mojej ocenie, a nie tak jak znajomej tarocistki jeszcze coś w tej sprawie za pomocą królowej mieczy sie dzieje - ona nie odpuszcza i jeszcze podejmuje próbę za pomocą asa mieczowego.

 

Co Wy o tym sądzicie?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...