Skocz do zawartości

interpretacja-uczucia


afrodite

Polecane posty

zapytalam kart co czuje do mnie mezczyzna,byly wspolpracownik.Jest to mezczyzna duzo starszy,ktory pracowal z nami(ze mna i moim mezem).Niestety swoim zachowaniem doprowadzil do tego,ze musielismy go zwolnic.

moje karty to;

2 kielichow,Paz mieczy,Krolowa Kielichow.

W sumie to chyba ja mu przeszkadzalam w tej pracy,on ma do mnie zal ze to przeze mnie zostal zwolniony,jest rozczarowany ma do mnie zal.ktory topi w kielichu...

Pozdrawiam Afrodite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Cię bajerował, Tobie się to nie podobało, doszło do niełatwej rozmowy, a nawet kąśliwej wymiany zdań i Twoja reakcja była bardzo emocjonalna.

Tak jakoś mi się skojarzyło :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Margito,nie bajerowal mnie.Moglby byc moim ojcem a poza tym staralismy sie utrzymac neutral,poniewaz wczesniej bylismy skloceni przez dluzszy okres i nie odzywalismy sie do siebie.Potem dla dobra lokalu dogadalismy sie i staralismy a przynajmniej ja nie wchodzic sobie w droge.Niestety temu czlowiekowi ciagle cos nie pasowalo,ciagle mial pretensje.Znosilam to wystarczajaco dlugo i zawsze staralam sie rozladowac atmosfere,albo przemilczec jego ponizenia.Do wczoraj....Mysle ze on nawet dazyl do tego zeby mnie sklocic z moim mezem,wtedy pozbylby sie mnie z lokalu i mialby wieksze pole do popisu.....Raz mu sie udalo,ale drugi raz juz niestety nie...Dziekuje Margito...Buziaczki..

Pozdrawiam Afrodite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie on ma nieprzerobiony problem z kobietami, przypominałaś mu kobietę, na której być może mu kiedyś zależało (matkę czy partnerkę), miał uczucia, był związany uczuciowo z tą kobietą, ale z jakiś powodów nie skończyło się to dla niego pomyślnie. Być może nie akceptuje kobiet w pracy, nie szanuje ich, dewaluuje je - chodzi o jego relacje uczuciowe z przeszłości z kobietami. Więc nie chodziło tu o Ciebie, a o jego problemy psychiczne z płcią przeciwną.

 

Tak ja to widzę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ten czlowiek ma problem z kim kolwiek,kobiety mezczyzni...on poprostu nie potrafi sie z nikim dogadac.Dla mnie ten czlowiek ma problemy sam ze soba,problemy psychiczne...On zywi sie klotniami...czlowiek zlosliwy i nieodpowiedzialny...Dziekuje Kochane za pomoc.. ;*

Pozdrawiam Afrodite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...