Skocz do zawartości

LICZBY KARMICZNE


Miriam

Polecane posty

Co to są LICZBY KARMICZNE?

 

WIBRACJE KARMICZNE:

Wibracje karmiczne wskazują na długi zaciągnięte w poprzednich wcieleniach – to skutki naszego postępowania, które zaowocowało niewłaściwym, negatywnym wykorzystaniem naszych możliwości, predyspozycji, potencjałów, zdolności czy zalet. Długi karmiczne poprzez konfrontację z daną sytuacją uczą nas tych cech charakteru i zalet, które zaniedbaliśmy poprzednio lub wykorzystaliśmy w niewłaściwy sposób – na przykład naszą umiejętność kierowania innymi realizowaliśmy poprzez nadużywanie naszej własnej władzy, autorytetu – tyran. Poniżej wymienione energie, niosą ze sobą konkretne sytuacje do przepracowania.Miejsce naszego długu w portrecie numerologicznym:

-jeśli dany dług odkryjemy w części naszego imienia (przejdziemy do imion), będzie on oddziaływał – ale delikatnie;

-jeśli pojawi się jako energia naszej duszy (sumy samogłosek imion) – w znacznym stopniu utrudnia to nasze życie uczuciowe;

-jeśli pojawi się jako energia naszej realizacji zewnętrznej (suma spółgłosek imion) – powoduje trudności zawodowe i przeszkody w realizacji materialnej;

-jeśli pojawi się w naszych celach (suma wszystkich naszych imion) – w szczególny sposób utrudnia realizację siebie;

-jeśli pojawi się w naszym programie drogi życia (DŻ, dzień urodzenia, Cykle, Warunki) – utrudnia nasze życie do momentu, gdy LEKCJA ZOSTANIE ZROZUMIANA!! Nie musi trwać przez cały okres danych Warunków np. i to bardzo ważna informacja. Karma nie jest naszym dozgonnym naznaczeniem, to tylko i wyłącznie energia i w każdym momencie życia możemy wszystko zacząć od nowa, transformując w sobie energie, która mogła być przyczyną naszych niepowodzeń czy smutków. Ktoś, kto kieruje całym wszechświatem jest wyjątkowo Kimś Dobrym.

 

Liczby Karmiczne wyrażają tzw. karmę, czyli prawo przyczyny i skutku, które rządzi światem materialnym. Każda nasza myśl, każde słowo czy uczynek stanowi przyczynę wywołującą określony skutek, rozciągający się na wiele kolejnych wcieleń. Karma jest często mylnie rozumiana jako kara. Karma jest konsekwencją naszych wyborów, a ponieważ rozwój Świadomości przekracza granice jednostkowego życia ludzkiego, używa ona wielu ciał i dusz, by osiągnąć swój cel. Nasze obecne życie jest wynikiem naszych doświadczeń, czynów i zamiarów z poprzednich wcieleń. Aby obejrzeć ich skutki, musieliśmy zgłosić się osobiście. Każdy aspekt życia musi zostać dogłębnie poznany w drodze do osiągnięcia pełni. Długi Karmiczne wyrażone są w liczbach: 13, 14, 16,19 i 26.

Jeśli któraś z Liczb Karmicznych jest podliczbą:

□ Liczby Duszy — wskazuje to na problemy w spełnieniu uczuciowym.

□ Liczby Ekspresji — zakłóci materialną lub zawodową sferę życia.

□ Liczby Realizacji Intymnej — przeszkadzać będzie w samorealizacji.

□ Dnia Urodzenia, Drogi Życia lub Liczby Wcielenia ( patrz I Punkt zwrotny)- utrudni życie aż do momentu, gdy lekcja zostanie zrozumiana.

 

13/4, 14/5, 16/7, 19/1, 26/8

 

Wśród liczb są liczby szczególne, nazywane karmicznymi, symbolizujące nasze zaległe sprawy, coś, co w tym wcieleniu musimy przepracować. Są to tez nasze poprawki z poprzedniego życia, coś, czego nie dokończyliśmy, co nam się nie udało... Obecność ich w portrecie numerologicznym pokazuje takie właśnie zaległości do przerobienia. Należy unikać tych liczb, jeśli wybieramy dla siebie ważne daty. numery telefonów komórkowych lub rejestracyjnych. Także nazwa firmy zawierająca liczbę karmiczną wymusi "odpracowanie", niekoniecznie przyjemne dla nas. Najczęściej firmy takie bankrutują, borykają się z problemami prawnymi lub powodują kłopoty w życiu osobistym, np. rozpad związku. Oczywiście nadanie dziecku imienia zawierającego taki "prezent" rzutuje niewesoło na całe jego późniejsze życie... Karmę trzeba przepracować, bez wątpienia. Niemniej lepiej to robić w sposób świadomy i w takiej dziedzinie, w której jesteśmy w stanie sobie poradzić. Zatem unikajmy liczb karmicznych tam, gdzie możemy o tym decydować. Karma nie odpracowana i tak nas dogoni, a przecież w międzyczasie możemy zgromadzić wystarczająco dużo dobrej zasługi, by wyjść z tego starcia zwycięsko...

 

13 / 4 Symbolizuje wysiłek i pracę. Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali. W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości.

Sposób przepracowania: Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

14 / 5 Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową. Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny. W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów, bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby).

Sposób przepracowania: Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

16 / 7 Miłość i odpowiedzialność. Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę. W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie.

Sposób przepracowania: Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

19 / 1 Władza i zarządzanie innymi. Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo. W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym.

Sposób przepracowania: Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

26 / 8 Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie. Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania: Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!"

 

źródło: N. Czarmińska "Liczby Losu"

Z programów p. Danuty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witaj pytanie jest do Miriam ale może moja interpretacja ci się przyda pod nadzorem Miriam

Datę oblicza dodając do siebie wszystkie liczby np z daty urodzenia podam datę która będzie miała. liczbę karmiczna

Przyklad

26.11.2017/2+6+1+1+2+0+1+7=suma 20 ta kaczkę redukuje do jednocyfrowej jak

2+0=2

Ale

W dacie dnia urodzenia jest 26 to też przekaż

W miesiącu urodzenia to też przekaż liczba 11nie jest choć karma mistrza jest dla..... Mądrych jeśli nie widzimy innych zamienia się w liczbę 2 liczbę rodziny z kolei liczba 20. Jest też ciekawa bo ma w sobie zero zero to może być dowolna liczba od 1do 9ktora wpływa na liczbę 2

To tak jak z naszym humorem

Liczba 0 może też mieć przekaż co prawda nie liczb karmiczna Ch ale też pustki

 

Mam nadzieję że z surowa ie daty urodzenia daje Ci liczbę drogi życia kim jesteś popatrz szczególnie na wynik jaki wyjdzie i szukaj karmy..... A po tym ja zredukować do jednocyfrowej. Jednak liczba dla mnie dwucyfrowa daje więcej interpretacji niż redukcja do liczby od jeden do 9.

Mam nadzieję że na szybko podpowiedzialam. MOŻE i Miriam zerknij na to co ja myślę

Pozdrawiam Batyam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Miriam jak to policzyć?

Zawsze możesz zajrzeć tutaj i znajdziesz wszystkie instrukcje jak wykonać obliczenia viewforum.php?f=97 Licząc poszczególne punkty pewnie natkniesz się na którąś z opisanych tutaj liczb karmicznych. To o czym pisze Batyam również jest ważną wskazówką, oprócz karmicznych są choćby liczby mistrzowskie, które także niosą przekaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...