Skocz do zawartości

Liczba mistrzowska 55


Miriam
 Share

Polecane posty

Liczba 55

 

Pięćdziesiąt Pięć z drogi życia - wibracja mądrości i kierowania się ta mądrością poprzez podejmowanie nowych wyzwań na zasadzie sprawdzenia czy to doprowadzi osobę tak gdzie chce. Ale żeby to sprawdzić musimy wiedzieć dokąd zmierzamy , żeby nas dane nasze działanie doprowadziło.

1/55 i 23 ostatni cykl – należy ufać ludziom , bo 23 daje ludzi ‘aniołów’, czyli ludzi którzy przychodzą, żeby nam coś dać, ludzie , którzy nas wybijają z jakiegoś marazmu życiowego, ludzi którzy powodują, że ta nasza koleina w której żeśmy się znaleźli życiowa zaczyna być dla nas ciasna i oni nam w jakiejś fajnej formie , takiej lekkiej, nie poprzez dramat dokonujący się, pozwalają nam , pomagają z tej koleiny się wydostać.

 

autor: Nadzieja_aa

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Liczba mistrzowska 55 to odzwierciedlenie wielkiej cierpliwości w zgłębianiu prawd świata i ludzi, to symbol myślicieli, filozofów, osób uduchowionych oraz pragnących zyskać wielką wiedzę. Ta wibracja mówi, że dana osoba dąży do odkrycia czegoś ważnego, potrafi poświęcić się zgłębianiu danej dziedziny bez reszty, jest pracowita, ofiarna w swoim działaniu, wytrwała oraz pomysłowa. Numerologia 55 wskazuje na potrzebę wolności i niezależności, nie znosi żadnych ograniczeń, zakazów i rozkazów, jeśli ktoś chce ją zniewolić, może stać się nieobliczalna lub krnąbrna. Pięćdziesiątki piątki są pełne potencjału intelektualnego, który potrafią wspaniale wykorzystać, działając na rzecz nauki, rozwoju i innowacyjności. Ich domeną jest aktywność myślowa i duchowa, wsłuchiwanie się w wewnętrzne głosy i realizacja wielkich planów.

 

Znaczenie liczby 55 pokazuje jasno, że ten, komu jest przepisana, powinien rozważnie korzystać ze swoich zalet i darów intelektualnych. Zdarza się, że wibrację 55 kusi wykorzystanie innych do własnych celów, ale przeważnie kończy się to niesmakiem i zyski nie rekompensują złego samopoczucia. Ideą liczby 55 powinno być działanie etyczne, moralne i uczciwe, gdyż tylko takie przynosi im naprawdę znakomite efekty pracy bez poczucia, że ktoś poniósł jakąś stratę. Wbrew pozorom ukierunkowana na sukces, inteligentna i odkrywcza Pięćdziesiątka piątka ma rozbudowaną sferę duchową i postępowanie wbrew zasadom jest dla niej w konsekwencji bardzo przykre.

 

Niektóre wibracje 55 wykazują negatywne ukierunkowanie i zdarza się im wtedy rozrost ciemnej sfery życia – stają się wówczas egoistyczne, snobistyczne, może cechować je narcyzm, egocentryzm oraz próżność. Tych wad liczba 55 powinna unikać, gdyż działanie wbrew moralności zawsze kończy się dla niej wewnętrznym kacem i poczuciem zerwania z trwałymi zasadami, jakie w gruncie rzeczy wyznaje.

 

źródło: Wróżenie 24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Cześć 😀 o numerologii tutaj czytam już od kilku lat, mam jednak pewne problemy w analizie. Moja droga życia to 55/28/10. Liczba niezależności 22. Liczba rodziny 11. Idąc dalej liczba karmiczna to 88/16/7. Czy taka ilość liczb mistrzowskich w moim portrecie mówi coś dodatkowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...