Skocz do zawartości
Wróżby i tarot - kartylosu.pl

Liczba mistrzowska 44


Polecane posty

Liczba 44

 

Nie wszyscy numerolodzy są zgodni co do możliwości zrealizowania własnym życiem i działalnością tak potężnej wibracji; sprowadzając ją do Ósemki (4 + 4), twierdzą, że już w tę ostatnią wpisana jest wystarczająco wielka moc i energia sprawcza, by stanowić wyzwanie dla jej nosiciela. W tym ujęciu więc, byłoby 44 - w jeszcze większym stopniu niż w omówionych wcześniej przypadkach - jedynie potencjałem Ósemki.

 

Przyjmijmy jednak - pamiętając o tajemniczym, mickiewiczowskim 44 - że niektórym, bardzo nielicznym, ludziom dane jest osiągnąć tak wysoki pułap mistrzostwa, zwłaszcza w rolach przywódców, wielkich strategów i architektów świata myśli, czemu sprzyja ich niewiarygodna inteligencja, pracowitość, wytrwałość i wspólne wszystkim Mistrzom pragnienie doskonalenia świata. Osoby o potencjale tej wibracji, to także wielcy moraliści, wymagający bardzo wiele od siebie i od innych. 44 to zaiste, ogrom odpowiedzialności i zadań, któremu śmiertelnik - choćby zdecydowanie wyrastający ponad przeciętność - nie często potrafi sprostać. Warto jednak kultywować mit 44, rozpoznawać jej obecność w przebłyskach działań i osobowości pewnych ludzi.

 

źródło: Numerologia

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Osoby z tą wibracją posiadają jeszcze większą moc i zdolność do osiągania sukcesów i władzy, niż osoby z wibracją 22. Są to ludzie wielkich czynów, szczególnie na płaszczyźnie materialnej. Mają szansę zajścia naprawdę wysoko i osiągnięcia władzy, uznania na wysoką skalę, oczywiście jeśli w odpowiedni sposób wykorzystają dany im dar. Wibracja 44 daje dużą wyobraźnię, umiejętność perspektywicznego myślenia, wytrwałość, systematyczne dążenie do celu, nie zrażanie się przeciwnościami losu, łatwość pokonywaniu przeszkód. Ponadto wyróżniają takie osoby, wspaniałe zdolności organizacyjne, kreatywność, genialne rozwiązania, profesjonalizm w wybranej dziedzinie. Nawet w kryzysowych sytuacjach odznaczają się opanowaniem i mocnymi nerwami. Nie załamują się, lecz szukają rozwiązań, które pomogą ratować sytuację. Osoby z taką wibracją to naprawdę silne osobowości. Szanowani przez innych, cieszą się dużym autorytetem. Ich intuicja jest doskonale rozwinięta. Ponadto cechuje je pracowitość, dyscyplina, aktywność i efektywność. W życiu kierują się wzniosłymi zasadami moralnymi, są uczciwe, prawdomówne, taktowne, posiadają również umiejętność panowania ducha nad materią. Osoby z wibracją 44 czują potrzebę naprawiania i ulepszania świata, która przejawia się w dążeniu do osiągnięcia władzy. Ponadto mają one wspaniały zmysł do interesów, są idealnymi szefami i profesjonalistami w wybranej przez siebie dziedzinie. Ich umiejętności zarządzania są godne podziwu i pozwalają im na osiągnięcie satysfakcji materialnej, władzy i uznania. Osoby z wibracją cyfry 44 są ponad przeciętnie inteligentne i odważne. Realizacja negatywna może przejawiać się w materializmie, pracoholizmie, skłonność do wywyższania się, wykorzystywania i poniżania osób słabszych i mniej zdolnych. Grozi im również arogancja, apodyktyczność, surowość w osądach, poświęcanie życia osobistego na rzecz kariery, zaniedbywanie bliskich.

Czterdziestki Czwórki to osoby o nieprzeciętnych zdolnościach. Są dobrymi organizatorami i posiadają umiejętność kierowania ludźmi. Są wyjątkowo inteligentne i pomysłowe. Dzięki tym cechom potrafią znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, w jakiej się znajdą. Odważnie stawiają czoła wszelkim trudnościom. Swoim zapałem i energią zarażają innych ludzi. Czterdziestki Czwórki są pracowite, systematyczne i wytrwałe. Jeśli w młodości ułożą sobie określony plan działania, będą go konsekwentnie realizować przez całe życie. Bogata wyobraźnia pozwala im stworzyć najlepszy plan działania. Sprawnie realizują wytyczone wcześniej cele i dzięki konsekwencji osiągają dużo zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych.

 

To osoby o pewnej misji do wypełnienia. Pomagają innym, niekoniecznie bliskim sobie osobom. Często poświęcają się dla innych i działają w imieniu słabszych czy skrzywdzonych. Angażują się w działania społeczne i charytatywne, są aktywnymi członkami wszelkiego rodzaju fundacji czy stowarzyszeń. Nieformalnie pomagają też swoim przyjaciołom i znajomym.

 

Ludzie chętnie im ufają i oddają swoje sprawy w ich ręce. Są uczciwi i sprawiedliwi. Potrafią zaprowadzić porządek i dyscyplinę. Postępują ostrożnie i rozważnie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Nie boją się skomplikowanych spraw czy relacji, ponieważ wierzą, że sobie poradzą i tylko oni mogą temu sprostać. W miłości są uczciwi i oddani. Można im zaufać i liczyć, że odwzajemnią każde uczucie.

 

Jeśli Czterdziestki Czwórki zbyt uwierzą w swoje siły i staną się zarozumiałe i zadufane w sobie, ich charakter zmieni się diametralnie. Upojone sukcesami, potęgą władzy i powodzeniem, staną się zapatrzonymi w siebie egoistami. Mogą nawet wykorzystywać swoje niezwykłe talenty aby zdobyć rzeczy przyziemne, takie jak pieniądze czy własne korzyści.

 

Źródło - Charakter numerologicznej Czterdziestki Czwórki

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Liczba 44 to STWÓRCA-NISZCZYCIEL.

 

Jej Słowa -klucze to: wytrwałość, opanowanie, magnetyzm, silna wola, idealizm.

Jest to liczba avatarów, inkarnacji Boga schodzących na Ziemię. Używanie jej mocy dla własnych celów redukuje ją do Ósemki i człowiek stacza się do Piekła. gdzie jego cierpienie jest niewyobrażalne. Przepracowanie jej bez pomocy Boga jest niemożliwe. Wymaga wielkiego poddania, pokory, medytacji, zrozumienia sensu wszystkiego.

Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to masz nie przeciętną osobowość i liczne zalety — jak: wytrwałość, zdolność panowania nad sobą, silna wola, magnetyzm. Najważniejszą z nich jest talent organizacyj ny i kierowanie się wzniosłymi ideałami. Dzięki wyjątkowej inteligencji i pomysłowości potrafisz znaleźć wyjście z każdej sytuacji i odważnie stawiasz czoła trudnościom. Jesteś pracowity, systematyczny i wytrwały. Bogata wyobraźnia pozwala ci ogarnąć całość i stworzyć najlepszy plan działania. Masz. wszechstronne predyspozycje do tego,

by kierować innymi. Potrafisz poświęcić się dla innych i okazać pomoc potrzebującym.

Angażował się będziesz w działanie społeczne i charytatywne. Dążył będziesz do poprawy życia ludzi.

W życiu kierował się będziesz wzniosłymi ideałami. Obdarzony będziesz siłą, odpornością, zmysłem praktycznym i wyobraźnią. Czeka cię życic pełne sukcesów i szczęścia pod każdym względem. Tworzył będziesz wielkie plany. W działaniu będziesz bardzo sprytny. Posiadał będziesz jasną wizję całości i nigdy nie będziesz pracował w sposób chaotyczny. Będziesz mógł stawiać czoła wszelkim przeciwnościom i pokonywać sprzeczności. Dzięki pomysłowości znajdował będziesz rozwiązania sytuacji bez wyjścia.

Jesteś autentycznym szefem. Kochasz pracę, porządek i sprawiedliwość. Charakteryzuje cię wielka energia i zapal w realizowaniu celów, jesteś inteligentny, chłodny, analityczny i zrównoważony emocjonalnie. Całkowicie panujesz nad ciałem, umysłem i zmysłami. Posiadasz wzniosie ideały i zasady moralne. Dzięki wytrwałości, pracowitości i ogromnej samodyscyplinie możesz stać się prawdziwym przywódcą i „budowniczym świata". Czul będziesz nieodpartą chęć opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Świetnie zdawał będziesz sobie sprawę z problemów i konfliktów nękających ludzi i ich przyczyn. Uważał będziesz za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania. Twoja działalność społeczna będzie mieć zasięg międzynarodowy.

Grozi ci odurzenie sukcesami i utrata ideałów na rzecz dóbr materialnych i niepohamowanych ambicji. Aby stanąć na wysokości zadania musisz działać zgodnie z Wyższą Wolą i nie oczekiwać zapłaty. Pomocna ci w tym będzie samodyscyplina, rozwaga, pokora i oddanie Bogu. Poczucie spełnienia (świadomość kosmiczna) oraz wolność od przywiązań i pragnień materialnych będzie nagrodą.

 

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Czterdzieści cztery

 

44 – jeśli nie realizuje tej 44 z rozmachem to realizuje w negacji 8

. „sięgaj gdzie wzrok nie sięga”, bo do takich rzeczy jest powołana i w narzędzia do tej realizacji wyposażona

- ma wszelkiego rodzaju atrybuty do tego , by zbudować to co chce pozostawiając te dwie ‘4” nienaruszone..

- człowiek który ma magie w głowie.

- mówi o tworzeniu materii i budowaniu zgodnie z własnym wyobrażeniem. Czyli chcesz być szefowa np. Wielkiej gazety to po prostu załóż tą gazetę.

- wibracja ogromnej siły sprawczej , wibracja panowania nad materią zamiany idei w materię. Cokolwiek osoba sobie zamarzy jest w zasięgu jej ręki.

 

8/44 – wibracja mistrzowska. Jest to panowanie nad energią, zamiana idei w materie. Umiejętność stworzenia pozytywnej wizji i dążenia do tej pozytywnej wizji.

- potężna wibracja sprawcza.

 

-------------------------------------------------

 

Czterdzieści cztery z drogi życia

 

44 z drogi życia – bardzo silna wibracja, czyli jest to 8 , która nie cierpi sprzeciwu.

- potężna wibracja mistrzowska . osoba to tytan sukcesu, bardzo silna osobowość.

- w życiu osoby przede wszystkim będą priorytetem sprawy materializacji marzeń.

44 z drogi życia i 11 z dnia urodzenia

- powoduje, że osoba jest słabo – silna, to taki tytan na żelaznych nogach ale rozdarty wewnętrznie więc mogą się pojawiać sytuacje , że życie

będzie się nagle rozdzierało na dwa.

- 44 z drogi życia i 8/26 w I punkcie zwrotnym – jak najbardziej jest wskazana własna działalność.

 

-----------------------------------------------------

 

Czterdzieści cztery – punkty zwrotne

 

44 – w szczycie piramidy – to wielkie dzieło czyli swoje marzenia, swoje działania zaczyna się realizować i nie trzeba się bać pomimo wieku , bo po tylu latach układania się do życia możesz nie mieć odwagi wprowadzania własnych decyzji. W szczycie daje informacje, o bardzo długim życiu w dobrej kondycji fizycznej czyli z pełna sprawnością umysłu , z dużą siła sprawczą.

 

autor Nadzieja_aa

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...