Skocz do zawartości

Magia liczb


Ismena
 Share

Polecane posty

Każdy jest ciekaw, co przyniesie mu najbliższa przyszłość. Nie każdy jednak potrafi wykorzystać swoją podświadomość, by zajrzeć za kurtynę Losu. Znawcy twierdzą, że gdzieś w głębi umysłu wiemy, jak sprawy stoją i czego możemy oczekiwać w najbliższym czasie, tyle że świadomie nie jesteśmy w stanie tego odczytać.

wektorowy-ustawiaj-cy-kaligraficzne-akrylowe-lub-atrament-liczby-szczotkarski-literowanie-82123947.jpg

 

Twórcy poniższej zabawy użyli do jej zbudowania praw rządzących numerologią. Podświadomość, korzystając z magicznej mocy liczb, pomoże nam odkryć karty przyszłości. Wróżba dotyczy czterech dziedzin życia: miłości, zdrowia, pracy i pieniędzy. Teraz, bez chwili zastanowienia, wybierz liczbę od 100 do 110, a następnie przeczytaj, co Cię czeka.

 

100

Praca: Twoje możliwości umysłowe są w pełnym rozkwicie. Pora zmienić pracę lub sprawić, aby ta, którą wykonujesz, stała się ciekawsza. Masz 100 pomysłów na godzinę, a wszystkie dobre! Musisz natychmiast zacząć działać, bo potem może być za późno.

Miłość: Czujesz, że musisz coś zmienić w swoim życiu osobistym. I masz rację, zwłaszcza że nadszedł właściwy moment. Wchodzisz w nowy cykl i wszystko przed Tobą. Ale jeśli chcesz, by wszystko poszło po Twej myśli, pamiętaj, że nic nie stanie się bez Twojego w tym udziału. To Ty musisz zrobić pierwszy krok!

Zdrowie: Nareszcie masz za sobą wszystkie problemy. Nie grożą Ci żadne niebezpieczeństwa. To dobry czas na uprawianie sportów, chodzenie na basen itp. Zadbaj o ciało, może idź na masaż czy aerobik. Aktywność fizyczna posłuży Ci bardziej niż kiedykolwiek.

Pieniądze: Nadszedł czas, kiedy sprawy materialne staną się dla Ciebie ważne. Gwiazdy Ci sprzyjają - jeśli tylko zechcesz, możesz zarobić spore pieniądze, a potem z rozkoszą je wydawać. Nie bój się walczyć o podwyżkę, kłóć się o swoje, ale pamiętaj: na pieniądze musisz solidnie zapracować!

 

101

Praca: Czujesz, że dzieje się coś dobrego, że sprawy ruszyły z miejsca. Wkrótce nie będzie już tak jak dawniej. Daj się ponieść tej łagodnej fali i nie wykonuj gwałtownych ruchów. Do przeszłości odwróć się plecami. Wystarczy trochę wysiłku i determinacji, a wszystko zmieni się na lepsze.

Miłość: Odkryjesz w sobie dużo czułości dla partnera, co zmieni charakter Waszego związku. Twój potencjał miłosny jest teraz ogromny - sprawi, że uczucie stanie się piękne, dobre i głębokie. Idź za głosem serca.

Zdrowie: Umiesz już wsłuchać się w swoje ciało, a ono daje Ci znak, że będzie dobrze. Niczego teraz nie zmieniaj, bo wszystko jest na dobrej drodze. Możesz osiągnąć wspaniałą formę, ale to wymaga większego niż zazwyczaj wysiłku. Twoje ciało jest Twoim najlepszym przyjacielem, okaż mu więc swą miłość!

Pieniądze: Ty także na nie zasługujesz. Potrafisz teraz wyciągnąć wnioski z lekcji, których udzieliło Ci życie. Niezbyt Ci się wiodło do tej pory, ale możesz to wkrótce zmienić. Tylko nie zepsuj wszystkiego zbytnim pośpiechem i... zaufaj intuicji!

 

102

Praca: Właśnie minął jeden cykl i teraz wchodzisz w następny. Musisz zatrzasnąć za sobą drzwi, nie myśleć o przeszłości i zmienić kierunek działania. Masz niepowtarzalną okazję, żeby poprawić swoją sytuację zawodową. Zacznij od zmiany sposobu myślenia - tylko wtedy odniesiesz sukces.

Miłość: Musisz szybko coś tu zmienić albo w ogóle przekreślić przeszłość. Koniec z codzienną rutyną i nawykami, wreszcie coś się zaczyna dziać. Możesz spotkać kogoś wspaniałego lub (jeśli bardzo kochasz partnera) nadasz swemu związkowi zupełnie inną jakość. Nie bój się nieznanego - zmiana wyjdzie Ci tylko na dobre.

Zdrowie: Jeśli miałaś/eś jakieś problemy, to właśnie z nich wychodzisz. Jeśli było dobrze - będzie tak nadal. Nadszedł czas na zmianę metod leczenia i dbania o zdrowie. Przyda Ci się więcej ruchu - przyniesie to wspaniałe rezultaty!

Pieniądze: Jeśli teraz nie wykorzystasz szansy, to ją stracisz! To świetny okres na poprawę finansów. Musisz jednak wyjść ze skorupy i bardziej się otworzyć na nowy sposób zarabiania czy inwestowania oszczędności. Wymaga to dynamizmu, a Ty wciąż za bardzo się boisz!

 

103

Praca: Straszne tu zamieszanie: wszystko się kręci i zmienia. Ale na lepsze! Właśnie teraz masz okazję zabłysnąć inteligencją i pomysłowością. Zaufaj intuicji, bo ona Cię nie zawiedzie! Musisz działać szybko, zdecydowanie, ale roztropnie. Wtedy dopiero odniesiesz sukces.

Miłość: Tu także wszystko ewoluuje, a Ty nareszcie wiesz jak postępować. Dotarło do Ciebie, że druga osoba może być zupełnie inna niż Ty, i dzięki temu doskonale będziecie się uzupełniać. Musisz teraz uważać: nie zepsuj tego, co masz, lepiej postaraj się, by uczucie dojrzało i osiągnęło pełnię.

Zdrowie: Czeka Cię całkowite przeobrażenie. Musisz zdobyć się na dynamizm, który zmieni Twe nastawienie do życia. Nie wolno Ci teraz spocząć na laurach, to nie czas na odpoczynek! Im więcej wykażesz aktywności, tym lepiej dla Ciebie. Jeśli posłuchasz tej rady, czeka Cię prawdziwe odrodzenie.

Pieniądze: Musisz teraz wykazać czujność! Nie możesz przyjąć postawy wyczekującej. Zmobilizuj całą swą energię - nadszedł czas, kiedy możesz bardzo wiele zmienić. Jeśli nie wykorzystasz sprzyjającego okresu, nadal będziesz tkwić w marazmie.

 

104

Praca: Niech nie przeraża Cię to, że wszystko się zmienia. Zmiany przyniosą Ci spokój i stabilizację. Kiedy wszystko się ułoży, nadejdzie czas korzystania z uroków życia. Musisz się zdobyć na trochę cierpliwości.

Miłość: Koniec z próbami, rozterkami i usuwaniem przeszkód - dopływasz właśnie do spokojnej przystani. Nadszedł czas akceptacji, wyrozumiałości i głębokiego uczucia. Przyjmij ze spokojem ewolucję uczuć, a wyjdzie Ci to na dobre.

Zdrowie: Zły okres właśnie się zakończył. Gwiazdy wróżą Ci dobrą formę. Pamiętaj tylko, że odpoczynek powinien przeplatać się z aktywnością. A więc leń się, kiedy masz ochotę, ale nie bez końca! Po słodkim nieróbstwie idź na spacer albo na siłownię.

Pieniądze: Zaczynasz nowy cykl. Nie znaczy to wcale, że wygrasz los na loterii lub że niespodziewanie odziedziczysz fortunę. Możesz się jednak spodziewać poprawy sytuacji finansowej - pod warunkiem, że porządnie popracujesz. Nic za darmo!

 

105

Praca: Przed Tobą wielkie możliwości i szansa na sukces. Masz ogromne atuty: siłę przebicia i fachowość, a właśnie nadszedł czas, by je wykorzystać. Nie wahaj się - działanie jest Twym sprzymierzeńcem. Jeśli nie przegapisz tej szansy, wkrótce będziesz zbierać jego owoce.

Miłość: Masz wyjątkowe szczęście! Przed Tobą ogromne uczucie. To od Ciebie musi wyjść inicjatywa. Zrób pierwszy krok. Nie zastanawiaj się, nie kalkuluj, czy Ci się to opłaci. Serce wie swoje, idź za jego głosem, a nie będziesz żałować.

Zdrowie: Jeśli zdrowie Ci szwankuje, to już wkrótce nastąpi wyraźna poprawa. Doskonale zrobią Ci długie, szybkie spacery. Staraj się bez względu na pogodę jak najwięcej przebywać na powietrzu. Naucz się prawidłowego oddychania.

Pieniądze: Czeka Cię znaczna poprawa sytuacji finansowej przy naprawdę niewielkim wysiłku z Twojej strony. A jeśli w dodatku trochę się zmobilizujesz, to rezultaty Twego działania będą naprawdę imponujące.

 

106

Praca: Jeśli szukasz pracy, to nadszedł właśnie odpowiedni moment. Jeśli już ją masz - przed Tobą nowe horyzonty. Zrealizujesz dawne plany, otrzymasz wymarzony awans, a szef Cię doceni. Zrób krok w kierunku życia, a wtedy życie zrobi krok ku Tobie.

Miłość: Teraz możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Jeśli chcesz kogoś poznać - przed Tobą otwarte drzwi. Chcesz ulepszyć to, co już masz? To też możliwe. Wychodź z domu, zawieraj znajomości, każda przygoda dostarczy Ci nowych wrażeń. Właśnie teraz bardzo trudno Ci się oprzeć!

Zdrowie: Nie musisz wiele zmieniać w sposobie życia. Wiesz, że Twoje ciało lubi ruch, więc mu go nie żałuj. Jeśli trapiła Cię choroba, to jesteś na najlepszej drodze do wyzdrowienia. Prowadź zdrowy tryb życia.

Pieniądze: Przed Tobą duże możliwości. Pamiętaj, że "pieniądz robi pieniądz". Graj na giełdzie, inwestuj - intuicja Cię nie zawiedzie. To także dobry okres na staranie się o kredyt.

 

107

Praca: Do Twych drzwi pukają nowe szanse i radosne wydarzenia. To przyjdzie nagle, nieoczekiwanie - znajdziesz pracę lub tam, gdzie już pracujesz, zajdą korzystne zmiany. Możesz już świętować w gronie bliskich i przyjaciół. Ale pamiętaj: wraz ze zmianą przyjdą większe obowiązki!

Miłość: Zostawisz za sobą nieudany związek i bolesne próby jego poprawy. Los się do Ciebie uśmiecha. Czeka Cię niespodzianka - miłość od pierwszego wejrzenia, jakieś zauroczenie czy cudna przygoda. Ale musisz wyjść ze skorupy, zrzucić pancerz i wyjść do ludzi. Jeśli już kochasz - spotka Cię radosna niespodzianka.

Zdrowie: Tu też radosna nowina. Jeśli trapiły Cię jakieś lęki, strach przed wynikiem badań - to niepotrzebnie! Wszystko szczęśliwie się ułoży i już wkrótce rozpierać Cię będzie radosna energia.

Pieniądze: Albo czeka Cię jakaś wygrana (w totka?), albo zaskoczy mile niespodziewana sumka. Uważaj! Taki prezent nie trafia się codziennie, więc nie wpadaj w zbytnią euforię. Możesz sobie pozwolić na to i owo, ale wystrzegaj się rozrzutności!

 

108

Praca: Stoisz przed natychmiastowym podjęciem poważnej decyzji (kontrakt do podpisania?). Nadszedł czas szybkiego działania - musisz teraz wyjątkowo uważać, by czegoś nie przeoczyć, nie zepsuć. I koniecznie bądź dalekowzroczna/y! Za to potem, jeśli wszystko się uda i niczego nie przegapisz, będziesz mieć powód do radości i dumy.

Miłość: Prawdziwa burza uczuć. Ale to nie praca - nie wolno być zbyt szybkim! Daj sobie czas na łagodne i pozytywne zmiany. Pamiętaj, że tu niczego na siłę nie da się przyśpieszyć - wszystko ma swój czas i miejsce.

Zdrowie: Jeśli zafundujesz sobie więcej ruchu, to można Ci pogratulować. Twoje dobre samopoczucie jest w Twych rękach. Jeśli teraz sobie pofolgujesz, to na długo pozbawisz się energii i dynamizmu.

Pieniądze: Czeka Cię dobry okres w finansach, pod warunkiem, że nie będziesz się zbyt długo zastanawiać nad każdym krokiem. Zaufaj intuicji. Twoim wrogiem może być strach i brak zdecydowania. To paraliżuje zdolność myślenia! Trochę więcej luzu i optymizmu!

 

109

Praca: Jesteś w wymarzonej formie, kariera zawodowa świetnie się rozwija. A Ty co? Włączasz hamulce. Zastanów się, co robisz! Zbaczasz w złą stronę i chcesz wyważać zaryglowane drzwi, choć te otwarte masz tuż pod nosem. Otrząśnij się, przetrzyj oczy i - naprzód!

Miłość: Po co tak komplikujesz sobie życie? Wszystko Ci przecież sprzyja, uczucie pięknie się rozwija - tylko płynąć na tej fali! A Ty siejesz w sobie zwątpienie i chcesz gdzieś daleko szukać czegoś, co masz w zasięgu ręki. Zaufaj życiu - ono szykuje dla Ciebie prezent.

Zdrowie: Nie czekają Cię żadne poważne kłopoty, ale możesz zachorować przez własne urojenia. Uważaj, bo drzemie w Tobie niezły hipochondryk! Twój strach przed chorobą może właśnie ją na Ciebie sprowadzić. Więcej optymizmu, a nic złego Cię nie spotka.

Pieniądze: Tu też nic nie robisz, tylko się boisz. A właśnie teraz gwiazdy Ci sprzyjają! Przepędź strachy i wpraw w ruch choć część pieniędzy - zobaczysz, jakie to przyniesie korzyści! Przed Tobą, w niedalekiej przyszłości - lekki kryzys, ale zamiast czekać na nieszczęście, pomyśl o jakiejś dobrej lokacie lub dodatkowych zarobkach.

 

110

Praca: Wpadną Ci do głowy świetne pomysły. Błyśniesz inteligencją, więc nie wahaj się zrealizować tego, co wydaje Ci się ważne. Słuchaj tylko siebie - inni mogą Ci jedynie przeszkadzać. Trzymaj się tego, co sobie zaplanowałeś/aś i nie daj się "podpuścić".

Miłość: Tu też będzie rządzić inteligencja. Nauczysz się rozumieć innych, a oni - Ciebie. Przed Tobą ogromne zmiany: albo generalne porządki w dotychczasowym związku, albo zupełnie nowe uczucie. To wszystko wyjdzie Ci tylko na dobre.

Zdrowie: Idealny okres dla zdrowia! Nie słuchaj cudzych rad - masz świetną intuicję i doskonale wiesz, czego Ci potrzeba. Jeśli miałaś/eś problemy, pamiętaj, że pozytywne myślenie przynosi pozytywne rezultaty. Przed Tobą spokój i harmonia.

Pieniądze: Tu też totalne zmiany. Zdaj się na inteligencję - ona poprowadzi Cię do sukcesu. Dojdziesz do celu, byle nie kosztem innych! To by się na Tobie okrutnie zemściło. Konsekwentnie realizuj plany, a pieniędzy wystarczy Ci na życie bez stresu, a nawet na wymarzone podróże.

 

źródło: gwiazdy.com.pl

 • Lubię! 2
 • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 7 months later...

Nieźle, same superlatywy, zobaczymy czy się pokryje z rzeczywistością :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 months later...
 • 5 months later...
 • 1 month later...

110 i mam nadzieję, że się spełni. Żeby było ciekawiej to przepowiednie to całe moje życie. Swędzenie nosa mi się sprawdza, czy dłoni. Nawet to, którą nogą się potknę idąc. A jak piecze mnie prawe ucho to do pół godziny partner zadzwoni. Zresztą jak intensywnie o mnie myśli na odległość przy porannej kawie też to czuję. Kiedyś nawet miałam stronę internetową gdzie ćwiczyłam, albo się starałam, intuicyjnie odgadnąć, która karta jest zasłonięta. Myliłam się przy stresie, atak to też wiedziałam. to chyba strona www.tarot-live.com tylko że to nie polska strona. Mój partner też mówi mi często, że kraczę, a ja po prostu czuję, że będzie tak ,a nie inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 6 months later...
 • 4 weeks later...
 • 1 month later...

Hmmm...nie pamiętałam żebym brała udział w tej zabawie a jedna po raz drugi wybrałam tą samą liczbę...I po raz 2 cieszę się z jej przesłania, bo to oznacza że na razie nie widać na horyzoncie żadnej zawieruchy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...
107 - Zostawisz za sobą nieudany związek i bolesne próby jego poprawy. - Nie tego oczekiwałem, cały czas mam nadzieję na uratowanie związku.

Nadzieja niech idzie w parze z działaniem <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 months later...
 • 2 months later...
 • 7 months later...
 • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
 • Utwórz nowe...