Skocz do zawartości

Robaki wyciskane z piersi


Monikabrown

Polecane posty

Nie Wiem czy ktos mi pomoże z interpretacja ale mialam mega Dzien sen , bylam na jakims szkoleniu wyjezdzie , lezalam w lozku I nagle zaczelam dotykac brodawke lewej piersi i zaczelam wyciskac z niej strużke  czegos a za chwile to byl pasożyt , za moment byl to Roj  pazozytow lekko czerwonych jakby glizd ale nie przeźroczystych wychodzily po 10 lub wiecej na raz , kiedy wyszly wiedzialam ze wciaz mam czesc ich w sobie ale te na zewnatrz wciaz zywe zawinelam W koldre i nagle maly Rudy kotek lezal obok nich I je zjadal I ja poczulam taki zal ze ten kotek umrze przez te glizdy. Znalazlam jakas starsza panic doktor ktora miala mi powiedziec co to jest , przestrsszyla sie I powiedziala ze weźmie jedna do laboratorium ale to sa.. mass...cos tam, powtorzyla dwa razy ale nie zapamietalam. Czy ktos cos czuje w tym temacie? Dziekuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice serducha (lewa pierś) może siedzi w tobie jakiś ból, żal, którego chcesz się podświadomie pozbyć, może jest to dawna historia, skoro już robale się wylęgły

druga wersja - taka wprost, wizyta u lekarza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...