Skocz do zawartości

Kilka scen z jednego snu


PL30

Polecane posty

Bardzo proszę o interpretację. 
Pierwsza scena: koleżanka z pracy żaliła mi się, że ktoś wykopał dół zbyt blisko niej. Pomogłam jej napisać list do tej osoby.
Kolejna scena: kopałam dół razem z jakimś mężczyzną na dawnej mojej działce i bardzo pilnowałam, żeby ten dół nie był zbyt blisko ogrodzenia.
Kolejna scena: byłam w moim obecnym mieszkaniu, w pokoju z niebieskimi ścianami (takie są w rzeczywistości). Założyłam nową lampę, ale nie pasowała, dawała zbyt mało światła. Jakiś mężczyzna powiesił ją jak kinkiet, pod samym sufitem. Powiedziałam do niego: to jednak jest kinkiet a nie taka zwykla lampa. Lampa miała długi, ruchomy klosz. Ten mężczyzna poruszył nim i oświetlił bardzo mocnym światłem cały pokój. Mężczyzna był bardzo z tego zadowolony, uśmiechał się do mnie.
Kolejna scena: byłam na parkingu, gdzie stały auta wiozące ludzi do ślubu. Bardzo spodobała mi się niebieska syrenka z niebieska przyczepką. Pomyslałam, że ja bym mogła takim autem jechać do ślubu. Z jednego z aut wysiadło kilku mężczyzn w czarnych garniturach I panna młoda w lekko różowej sukni ślubnej. Wydawała się zmęczona, ale szczęśliwa. Chciałam do niej powiedzieć, że nie ma sie z czego cieszyć, ale stwierdziłam, że nie będę jej psuć dobrego humoru w takim dniu. 😁

Bede bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2021 o 13:01, PL30 napisał:

koleżanka z pracy żaliła mi się, że ktoś wykopał dół zbyt blisko niej. Pomogłam jej napisać list do tej osoby.

ktoś bliski może czuć zagrożenie i mówi to Tobie

 

Dnia 30.01.2021 o 13:01, PL30 napisał:

kopałam dół razem z jakimś mężczyzną na dawnej mojej działce i bardzo pilnowałam, żeby ten dół nie był zbyt blisko ogrodzenia

może to właśnie Ty jesteś tym zagrożeniem i sama do siebie próbowałaś donieść, że może komuś bliskiemu szkodzisz, a może samem sobie

kopanie dołu, to droga w dół, w ciemność, kolejna scena sugeruje, ze poturbujesz rozświetlenia przestrzeni w koło siebie i ktoś ci w tym powinien pomóc

Dnia 30.01.2021 o 13:01, PL30 napisał:

nie ma sie z czego cieszyć

kolejne potwierdzenie, wg mnie twojego stanu emocjonalnego, dół, ciemno, brak radości, ratowanie innych, a może siebie, wszędzie są mężczyźni i ten, co kopie dół i ten, co próbuje rozświetlać (zauważ, ze to on był zadowolony, a nie Ty) i ci co w garniturach, wysiadający z jednego auta, z jedną panną, lecz nie z tobą, jest ci tak przykro, że chcesz jej zepsuć święto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Do tej panny młodej nie wypowiedziałam tych słów, mialam jej powiedzieć że nie ma sie z czego cieszyć ale w końcu stwierdziłam, że nie będę jej psuć dobrego humoru. Ale dziekuje za interpretację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...