Skocz do zawartości

Wróżba z kości do gry


Ismena

Polecane posty

Jeśli czujesz się niepewnie i nie masz się kogo poradzić, wypróbuj tę starą metodę wróżenia.

 

Potrzebujesz dwóch kości (lub jednej, którą rzucisz dwa razy i zsumujesz wynik). Najpierw zadaj kościom pytanie, potem ogrzej je w dłoni, aby przekazać im swoją energię, albo daj do potrzymania osobie, której wróżysz. Następnie rzuć kośćmi (lub kością), zsumuj liczbę otrzymanych oczek i sprawdź, co znaczy dany wynik.

 

f56db46724475e9937ff309e723f4fd9_200x200

 

Dwa oczka (jedno i jedno)

Masz szczęście i dużo sympatycznych niespodzianek pojawi się przed tobą. Wakacje będą udane i przyniosą ci wiele nowych znajomości. Jeśli jesteś samotny, możesz nawiązać flirt lub namiętny romans, który rozpali twoje zmysły. Rozglądaj się uważnie w ciągu kolejnych trzech dni, bo odpowiednia osoba wkrótce znajdzie się na twojej drodze. Dwa oczka to symbol odrodzenia i radości. Jeśli chorujesz, niebawem nabierzesz sił. Jeżeli masz kłopoty finansowe, otrzymasz propozycję nowego zajęcia.

 

Trzy oczka (jedno i dwa)

Będzie gwarno i wesoło! W te wakacje poznasz mnóstwo ciekawych ludzi i nabierzesz dystansu do kłopotów. Trudności okażą się małe, a twoje pomysły będą trafne. Dla samotnych to wróżba szybkiego romansu z kimś, kto ma podobne cele życiowe i zainteresowania. Jeśli pytasz o pracę, to pojawią się w niej nowe osoby, które będą ci życzliwe. Możliwy jest wyjazd na szkolenie lub zmiana stanowiska na lepsze, choć podobnie płatne.

 

Cztery oczka (jedno i trzy, dwa i dwa)

Odpowiedź na twoje pytanie jest pozytywna. Czeka cię podróż, podczas której zamiast odpoczywać, będziesz myślał o pieniądzach i sytuacji zawodowej. Ale rozmowa z kimś, kogo niedługo poznasz, da ci wiele do myślenia, natchnie cię optymizmem. Cztery oczka to symbol szansy na wzbogacenie się i poprawę sytuacji zawodowej. Jeśli chorujesz, znajdzie się lekarstwo. Jeżeli masz problemy z partnerem, czeka was poważna rozmowa, która wszystko naprawi.

 

Pięć oczek (jedno i cztery, dwa i trzy)

Wszystko zależy od ciebie, dlatego zanim zaryzykujesz, porządnie się zastanów! Twoje cele są zmienne, a ty sam nie wiesz, czego właściwie chcesz. W miłości to przestroga przed namiętnym, ale krótkotrwałym romansem. Być może nie powiedziałeś partnerowi wszystkiego, coś ukrywasz i kombinujesz. Uważaj na plotki i pamiętaj, że za ewentualne kłopoty sam będziesz odpowiedzialny.

 

Sześć oczek (jedno i pięć, dwa i cztery, trzy i trzy)

Przyjaciele i rodzina dobrze ci życzą, dlatego warto zapytać się ich o zdanie. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dla bliskich, a sprawy urzędowe przebiegać będą po twojej myśli. Jeśli marzysz o szalonym romansie z nieznajomym, możesz być zawiedziony. Ktoś, kim interesowałeś się w przeszłości, zapewne znów pojawi się w twoim życiu. W pracy to czas spokoju i zdobywania zaufania innych współpracowników. Jeśli chorujesz, poczujesz ulgę w cierpieniu.

 

Siedem oczek (jedno i sześć, dwa i pięć, trzy i cztery)

Musisz się czegoś nauczyć lub zdobyć ważne informacje. Sytuacja wymaga zastanowienia się, a nawet porady u mądrej osoby. Siedem oczek symbolizuje możliwość zmiany na lepsze, jednak wymaga od ciebie pracy i koncentracji. W miłości to nie tylko flirt, ale też szansa na długoletni związek. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo siedem oczek wskazuje na serce oraz przełamanie uprzedzeń i ograniczeń.

 

Osiem oczek (dwa i sześć, trzy i pięć, cztery i cztery)

Chcesz wiele zyskać, ale nie chcesz dużo robić. Osiem oczek pokazuje, że jesteś pewny siebie i nie liczysz się ze zdaniem innych ludzi. Ktoś może poczuć się obrażony lub zignorowany. Albo złamiesz czyjeś serce i nawet tego nie zauważysz. Miej oczy szeroko otwarte i uważaj na słowa, a powodzenie cię nie opuści. W pracy osiem oczek to liczba awansu, ale też grożących ci plotek.

 

Dziewięć oczek (trzy i sześć, cztery i pięć)

Uważaj, ktoś ci zazdrości sukcesu! W najbliższych dniach nie chwal się i nie wywyższaj, bo sam sobie zaszkodzisz. Na wakacjach sprzyja ci szczęście za granicą, pomogą ci w czymś obcokrajowcy. Jeśli pytasz o egzamin, sprawę urzędową czy ważne spotkanie, to nie bagatelizuj terminów i czytaj dokładnie wszystkie dokumenty, aby uniknąć ewentualnych kłopotów. W miłości możliwe są spory o wakacyjne wydatki i pieniądze.

 

Dziesięć oczek (cztery i sześć, pięć i pięć)

Uważaj, bo powodzenie zależy od szybkiej decyzji. Nie zwlekaj i weź sprawy w swoje ręce. Zamiast analizować sytuację, trzeba działać i być dobrej myśli. Odkryjesz nowe zainteresowania, ciekawych ludzi. Podróż przyniesie ci szansę na zupełnie nowe pomysły i życiowe plany.

 

Jedenaście oczek (pięć i sześć)

Jesteś blisko spełnienia marzeń, ale nie poddawaj się zwątpieniu i kompleksom. Skoncentruj się na swoich celach i słuchaj serca, a nie zazdrosnych ludzi. Jeszcze chwila, a twoje sny się spełnią. Możesz być szczęśliwy, bogaty i zdrowy.

 

Dwanaście oczek (sześć i sześć)

Masz teraz wielkie szczęście, więc nie zmarnuj swojej szansy! Kłopoty i przykrości cię ominą. Czekają cię teraz sympatyczne dni i powodzenie w miłości. Świat stoi przed tobą otworem, jednak aby skorzystać ze wszystkich szans, które się przed tobą pojawią, pamiętaj, by pomagać i wspierać tych, którym nie wiedzie się aż tak dobrze.

 

źródło: gwiazdy.com.pl

  • Gratuluję! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...
Cytat

 

Sześć oczek (jedno i pięć, dwa i cztery, trzy i trzy)

Przyjaciele i rodzina dobrze ci życzą, dlatego warto zapytać się ich o zdanie. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dla bliskich, a sprawy urzędowe przebiegać będą po twojej myśli. Jeśli marzysz o szalonym romansie z nieznajomym, możesz być zawiedziony. Ktoś, kim interesowałeś się w przeszłości, zapewne znów pojawi się w twoim życiu. W pracy to czas spokoju i zdobywania zaufania innych współpracowników. Jeśli chorujesz, poczujesz ulgę w cierpieniu.

 

Ciekawa jestem czy mi się to sprawdzi :) 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...