Skocz do zawartości

sen o chłopaku


Mała Mi

Polecane posty

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu.

 

Śnił mi się chłopak, który jest mi bardzo bliski (dodam, ze nasze stosunki są ostatnio fatalne :( ). Ale po kolei: wieszałam w pokoju mojego ojca firanki, białe, czyste i nagle znalazłam się na ulicy. D. szedl w moją stronę, nic nie mówił, tylko się przyglądał, zatrzymał się. Miał lekko spuszczoną głowę. Wyciągnął do mnie prawą rękę, jakby chciał mi ją pokazać, jakby się zasłanić <bezradny> była silna, czysta, zdrowa. A potem ją opuścił i w dalszym ciągu mi się przyglądał. I wtedy zobaczyłam obok siebie blondynkę (w moich snach to zawsze kochanka :( ), nie mogła mi spojrzeć w oczy, odwróciła się i zaczeła iść przed siebie, potykała się, nie mogła ustać na nogach, aż w końcu odeszła i jej więcej nie widziałam...

 

 

Ja mam tam jakis swój typ, ale czy ktoś mógłby wyrazić swoje zdanie?? Bardzo porszę <kwiatek>

 

Dobrego dnia dobrzy ludzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmuję się na co dzień interpretacją snów, ale spróbuję

Pokój Twojego ojca, wg mnie symbolizuje poczucie bezpieczeństwa. Białe firanki, to czystość, niewinność. On wyciąga do Ciebie prawą rękę, bo może chce się pogodzić?, naprawić relację (piszesz, że Wasze stosunki są fatalne), chce żebyś mu wybaczyła. Czeka na Twoją reakcję. W rzeczywistości może chce się do Ciebie zbliżyć, zrozumiał błąd, tylko boi się podejść bo nie wie jakiej reakcji ma się spodziewać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ismeno :) !!!!!!!!

 

Co do mojego snu mam podobne odczucia co Ty. Tez wydaje mi się, że coś zaczął rozumieć, ze nawalił. I we śnie jest ta blondynka (wg mojego sennika ;) to oznacza osobę trzecią -niepożądaną :/ ) , która potyka się i ostatecznie odchodzi... więc może ta relacja sie ułoży... ??....

 

Może ktoś jeszcze zechce zabrać głos??? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)

Ta kobieta - jeżeli naprawdę on z kimś był, to być może tak jak we śnie, ona postanowiła odejść, z bólem (potykała się, a mimo, to szła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czyli wg mnie to ten sen ma optymistyczny wydźwięk dla mnie. Dodam, że zawsze gdy śni mi się D. to to są sny prorocze, mam nadzieję, ze się ułoży....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...