Skocz do zawartości

Prawo przyciągania a praca


Aneta

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Chciałabym poprosić forumowiczów o pomoc w sprawie pracy.

Ja chciałabym mieć taką pracę, ale jak na razie nie mogę jej do siebie przyciągnąć. Od zeszłego roku szukam pracy i jak na razie nic jak pójdę na rozmowę to oferują najniższą krajową i do tego proponują aby przyjść na jeden dzień próby, jak dla mnie to jest bez sensu, ponieważ jak ktoś chce kogoś zatrudnić to jest od tego okres próbny i jest on płatny.

Oto moja wymarzona praca :)

Moja idealna i satysfakcjonująca praca.

To wspaniałe uczucie widzieć, że moja idealna i satysfakcjonująca praca pozwala mi się realizować i daje mi radość z powodu należycie wykorzystywanych i docenianych zdolności oraz umiejętności. Moja kariera idzie we właściwym kierunku. Pracuję w miejscu, w którym panuje spokój i radość, gdzie ludzie naprawdę cenią i darzą się szacunkiem i gdzie jest koleżeńska atmosfera. Pracuję w miejscu, w którym jest ciepło i są dobre warunku sanitarne. Pracuję od godziny 8 do 16, soboty mam wolne (ewentualnie wysoko płatne nadgodziny) płaca na początku okresu próbnego to minimum 1500 zł netto, pierwsza podwyżka po okresie próbnym, a kolejne co roku. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Mam premię co kwartał, bony na święta i mam paczką świąteczną dla dziecka. W pracy mam dofinansowanie do obozu, kolonii i wczasów. W pracy mam życzliwego i wyrozumiałego szefa, czuję jak jestem przez niego doceniana. Dziękuję mu, że widzi we mnie same zalety i dziękuję mu również, że razem dobrze układa nam się współpraca. Mam prace z dogodnym dojazdem, blisko mego domu . W pracy siedzę w dobrze urządzonym biurze, wśród kompetentnych kolegów i koleżanek. Jestem wdzięczna, że mam taką pracę.

Moja afirmacja" mam wspaniałą i satysfakcjonującą mnie pod każdym względem pracę"

A może ktoś kto się zna na PP pomoże mi napisać scenariusz dotyczący pracy.

 

Aneta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anetko,

 

Podoba mi się Twój "scenariusz pracy", jest w nim dużo szczegółów, co znaczy, że jesteś już świadoma tego, co chcesz osiągnąć, co chcesz mieć. A czy wiesz już może w jakiej branży miałaby to być praca? W jakim konkretnie miejscu, mieście, budynku, ulicy? To ważne przy wizualizacjach. Wyobrażasz sobie siebie w określonym otoczeniu, ubraniu, otaczasz to określoną energią, doznaniami, emocjami i skupiasz się, wyobrażając sobie jak najwięcej szczegółów.

U mnie spełniło się wiele z tego, co wizualizowałam, ale materializacja tego trochę potrwała.

Możesz też zrobić sobie mapę marzeń Twojej pracy. W środku umieść swoje zdjęcie a naokoło obrazki które kojarzą Ci się z wymarzonym miejscem.

Myśl o tym często, intensywnie i z taką pewnością i radością jak to było tu i teraz.

 

Na początku afirmacji dodaj sobie - Ja Aneta.... Wydaje mi się, że lepiej się skupia energia wtedy.

Niektórzy piszą w odmianach: Ja Aneta..., Ty Aneto..., Ona Aneta... i znów Ja Aneta... itd. Choć ja jakoś wolę tylko w pierwszej osobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć pracę biurową, w moim mieście zamieszkania, tak jak wspominałam blisko mego domu.

Kiedyś wysłałam cv do pewnej firmy ale nikt się nie odezwał, a chciałabym w takim budynku pracować do, której własnie wysłałam cvi ta firma znajduje się w miarę blisko mego zamieszkania.Tylko ja mam problem z wizualizacją, jak byś mogła mi coś poradzić byłabym wdzięczna.A mapę marzeń robiłam ale taką ogólną nie na samą pracę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jak leżę w łóżku to ja zasypiam :(

Spróbuje zrobić mapę tylko na strefę zawodową. Ale mam jeszcze pytanie , zrobienie mapy mam zrobić w jakimś określonym dniu?

Bo tą ogólną robiłam w określonym dniu i godz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że do 48 h po wejściu księżyca w nów (więcej tu: viewtopic.php?f=160&t=127), swoją robiłam pod wpływem impulsu, coś mnie pchnęło do zrobienia, zrobiłam szybko i z mega pozytywną energią, jak w transie ;) to było kilka dni przed pełnią "Super Księżyca". Można numerologiczne obliczać daty i wibracje godzin, tak by były sprzyjające, albo po prostu ją zrobić kiedy ma się ku temu wielkie przyciąganie :) Lepiej jednak żeby Księżyca w tym czasie przybywało, bo chcesz pomnożyć tutaj swój stan posiadania, prawda?

 

Najsilniejszy energetycznie jest pierwszy nów po przesileniu wiosennym. A daty następnych w tym roku to:

 

24 września

23 października

22 listopada

22 grudnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...