Skocz do zawartości

O co chodzi z tymi karmicznymi numerami?


Sylwia81

Polecane posty

Mam do was pytanie kochane wróżki. Jak obliczyć coś takiego jak dlug karmiczny? Zawsze wychodzi mi tylko jedna liczba . Czy pomożecie kochani? Kilka dni temu się spotkałam z tym pojęciem. Ale nic nie wiem. Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
32 minuty temu, arwil napisał:

W systemie żydowskim karma to suma dwóch ostatnich liczb roku urodzenia

Caly rocznik ma w takim razie te sama karme? Czy to mozliwe? Skoro jestem '86moja karma to 14 czy 5?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Burykot napisał:

Caly rocznik ma w takim razie te sama karme? Czy to mozliwe? Skoro jestem '86moja karma to 14 czy 5?

Tak, taką samą. Jednak wszystko można rozumieć na wiele sposobów. Ja mam karmę związaną z duchowością i pieniędzmi 89 czyli 17=8. Czyli ja wobec duchowości = pieniądze

Karma 17 wg żydowskiej to potrzeba realizacji własnej społeczności. Prawdopodobnie byłam przewodnikiem duchowym. A duchowość można realizować na wielu polach :) Tego na tej grupie tłumaczyć pewnie nie trzeba :D

Ty masz karmę związaną z pracą :) pracować, uczyć się życia samodzielnie. Sukces odniesiesz wtedy, gdy będziesz pracował

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arwil napisał:

Tak, taką samą. Jednak wszystko można rozumieć na wiele sposobów. Ja mam karmę związaną z duchowością i pieniędzmi 89 czyli 17=8. Czyli ja wobec duchowości = pieniądze

Karma 17 wg żydowskiej to potrzeba realizacji własnej społeczności. Prawdopodobnie byłam przewodnikiem duchowym. A duchowość można realizować na wielu polach :) Tego na tej grupie tłumaczyć pewnie nie trzeba :D

Ty masz karmę związaną z pracą :) pracować, uczyć się życia samodzielnie. Sukces odniesiesz wtedy, gdy będziesz pracował

To pasuje u mnie z ta praca, bo mam 4 na minusie w numerologii z tego co pamietam a to wlasnie karma pracy. Wiec tu sie pokrywa z numerologia. Ale moi rowiesnicy maja numerlogicznie inne karmy niz ten rok urodzenia. Z tego wychodzi ze kazdy system doklada nam dodatkowa karme jakbym bylo jeszcze malo.  Ogolnie to watpie abym mogla odniesc jakis sukces,  z praca to jestem akurat na bakier. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, arwil napisał:

suma dwóch ostatnich liczb roku urodzenia

kolejne rozwiązanie, które pewnie można brać pod uwagę , dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Burykot napisał:

Skoro jestem '86moja karma to 14 czy 5

karma rocznika pewnie się różni, 86 to jedno, 77 to pewnie coś innego, nie mówiąc już o 2005 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, arwil napisał:

Ja mam karmę związaną z duchowością i pieniędzmi 89 czyli 17=8. Czyli ja wobec duchowości = pieniądze

7 to również zmysł analityczny i dokładność Panny, a za razem sarkazm i upierdliwość,  dogłębność i rezygnacja z powodu znudzenia, dlaczego duchowość? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SowAna napisał:

karma rocznika pewnie się różni, 86 to jedno, 77 to pewnie coś innego, nie mówiąc już o 2005 ?

86 i 77 to samo, 2005 już inna, 2005 juz zwiazana z wolnoscia, podróżami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SowAna napisał:

7 to również zmysł analityczny i dokładność Panny, a za razem sarkazm i upierdliwość,  dogłębność i rezygnacja z powodu znudzenia, dlaczego duchowość? 

7 tez na zmiane buduje lub niszczy, raz sie izoluje, raz bardzo szuka kontaktów, ucieka w swiat marzen. Prowadzi bogate zycie wewnetrzne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arwil napisał:

o sumę

nie, nie o sumę, o odrębne znaczenie cyfr, połączonych razem w 14, chyba  jest więcej informacji, co innego 8 i 6, a co innego dwie 7 (9i5, 5i9, może też chodzi o kolejność)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, SowAna napisał:

nie, nie o sumę, o odrębne znaczenie cyfr, połączonych razem w 14, chyba  jest więcej informacji, co innego 8 i 6, a co innego dwie 7 (9i5, 5i9, może też chodzi o kolejność)?

Ale karmę w tym systemie liczy się z sumy dwóch ostatnich cyfr. Mówię tylko o karmie, nie o czymkolwiek innym. Karma to suma dwóch ostatnich

System żydowski jest zupełnie inny niż inne numerologie, może dlatego ciężko się nam zrozumieć

To że cyfry mają inne znaczenie to wiem. Ale w przypadku liczenia karmy, liczy się jedynie suma tych dwóch i suma sumy czyli np 89=17=8

Roczniki od 2000 roku już mają inaczej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SowAna napisał:

gdzie?

Do numerologii chyba nie zagladalam z 8 lat i chyba z doniczkami chrzanowskiej mi sie pokickalo... teraz zerknelam na swoja piramidke.  Chodzi mi o to ze   mam karme pracy 1 pz to 4/13/22. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze skoro urodzilam sir w chrzescijanskiej czesci swiata (bo tak sobie wybralam) to czy jest sens sprawdzania karmy w systemie judaistycznym (pomijajac samped do wiedzy) i  czy ta karma na mnie ma wplyw czy jestem poza jej strefa oddzialywania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Burykot napisał:

Tak sobie mysle ze skoro urodzilam sir w chrzescijanskiej czesci swiata (bo tak sobie wybralam) to czy jest sens sprawdzania karmy w systemie judaistycznym (pomijajac samped do wiedzy) i  czy ta karma na mnie ma wplyw czy jestem poza jej strefa oddzialywania?

A wiesz, że temat reinkarnacji u katolików też istnieje? Tylko go sobie na jednym soborze pewien papież usunął z pism? :D (papież pod wpływem jakiegoś cesarza)

uznali, że ludzie będą bardziej pokorni, jeśli będą myśleć, że mają tylko jedno życie 🤣 A wyszło odwrotnie

Nawet niedawno moja mama znalazła fragment w Piśmie Świętym, który sugeruje wiarę w reinkarnację

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Burykot napisał:

Tak sobie mysle ze skoro urodzilam sir w chrzescijanskiej czesci swiata (bo tak sobie wybralam) to czy jest sens sprawdzania karmy w systemie judaistycznym (pomijajac samped do wiedzy) i  czy ta karma na mnie ma wplyw czy jestem poza jej strefa oddzialywania?

Dodatkowo a propos karmy to słyszałam, że w związku z tym iż Ziemia weszła, czy wchodzi w 5d to, że tak to nazwę - temat karmy ponoć się wyluzował :p ale nie będę tego rozwijać, bo specem od 5d nie jestem

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arwil napisał:

Dodatkowo a propos karmy to słyszałam, że w związku z tym iż Ziemia weszła, czy wchodzi w 5d to, że tak to nazwę - temat karmy ponoć się wyluzował :p ale nie będę tego rozwijać, bo specem od 5d nie jestem

oby.  Podoba mi sie ta idea.  A kojarzysz ten slawetny wpis na pewnym blogu o tym cp zrobic zeby sie nie reinkarnowac po smierci? O tym zeby nie isc do jasnego swiatla gdzie wolaja i gdzie fajnie cieplo i przyjemnie? Ciekawe jakie jest zrodlo takiej idei?

4 godziny temu, arwil napisał:

A wiesz, że temat reinkarnacji u katolików też istnieje? Tylko go sobie na jednym soborze pewien papież usunął z pism? :D (papież pod wpływem jakiegoś cesarza)

uznali, że ludzie będą bardziej pokorni, jeśli będą myśleć, że mają tylko jedno życie 🤣 A wyszło odwrotnie

Nawet niedawno moja mama znalazła fragment w Piśmie Świętym, który sugeruje wiarę w reinkarnację

Naprawde? Az musze poszukac w necie czegos na ten temat. To tylko potwierdza ze po dostojnikach koscielnych to sie mozna wszystkiego spodziewac. Skoro wykorzystywali religie do osiagania swoich celow (przytocze tu chocby krucjaty) to  napewno zmieniali sobie biblie jak chcieli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Burykot napisał:

oby.  Podoba mi sie ta idea.  A kojarzysz ten slawetny wpis na pewnym blogu o tym cp zrobic zeby sie nie reinkarnowac po smierci? O tym zeby nie isc do jasnego swiatla gdzie wolaja i gdzie fajnie cieplo i przyjemnie? Ciekawe jakie jest zrodlo takiej idei?

Naprawde? Az musze poszukac w necie czegos na ten temat. To tylko potwierdza ze po dostojnikach koscielnych to sie mozna wszystkiego spodziewac. Skoro wykorzystywali religie do osiagania swoich celow (przytocze tu chocby krucjaty) to  napewno zmieniali sobie biblie jak chcieli. 

Nie, nie kojarzę takiego wpisu nigdzie :) mam zaledwie kilka miejsc które odwiedzam. 4 czy 5, zdecydowanie mi wystarczają i jest tam bardzo pozytywnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, arwil napisał:

Nie, nie kojarzę takiego wpisu nigdzie :) mam zaledwie kilka miejsc które odwiedzam. 4 czy 5, zdecydowanie mi wystarczają i jest tam bardzo pozytywnie

Wpis jest stary ale swego czasu zawojowal kilka for internetowych. Byl szeroko komentowany przez forumowiczow ktorzy chcieli zrezygnowac z ponownego wcielenia na rzecz polaczenia z Najwyzszym.

 

Polecisz jakies fajne blogi? Ostatnio chcialam cos znalezc o 5d ale nic mi sie wyskoczylo w wyszukiwarce w zwiazku z tym zagadnieniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Burykot napisał:

Wpis jest stary ale swego czasu zawojowal kilka for internetowych. Byl szeroko komentowany przez forumowiczow ktorzy chcieli zrezygnowac z ponownego wcielenia na rzecz polaczenia z Najwyzszym.

 

Polecisz jakies fajne blogi? Ostatnio chcialam cos znalezc o 5d ale nic mi sie wyskoczylo w wyszukiwarce w zwiazku z tym zagadnieniem

Ja akurat nie przesiaduje na forach, nie podoba mi się tam. Jedynie tu czasem wpadam.

Z osób które lubię, które mnie inspirują i których rady faktycznie na mnie działają to:

- Maya Ori, od kilku miesięcy chłonę to co ma do przekazania, rewelacja, zwłaszcza jej grupy i masterclass. Charyzmatyczna, więc bardzo mi odpowiada. Ogromna wiedza, która stosuje i DZIAŁA 

- Twoja nowa świadomość, tez wiele zrozumiałam dzięki Gracjanowi, ostatnio dużo mniej go oglądam 

- Klaudia Pingot czasem, bardzo pozytywna kobieta 

- fanpage Kod emocji, polecam książkę i sesję uwalniania emocji 

- Tomasz Kierzkowski na YouTube, niesamowicie ciekawe! Ktoś tu na forum wrzucił filmik z tego kanału i mnie wciągnęło

- Astrologia Ewolucyjna na Facebooku lub YT, ale wolę czytać posty bo na filmikach jest tyle skomplikowanej wiedzy, że wymiekam, bo mało to znam

- książk: Droga artysty, Wędrówka dusz, Kabała pieniędzy, Kod emocji

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, arwil napisał:

Ja akurat nie przesiaduje na forach, nie podoba mi się tam. Jedynie tu czasem wpadam.

Z osób które lubię, które mnie inspirują i których rady faktycznie na mnie działają to:

- Maya Ori, od kilku miesięcy chłonę to co ma do przekazania, rewelacja, zwłaszcza jej grupy i masterclass. Charyzmatyczna, więc bardzo mi odpowiada. Ogromna wiedza, która stosuje i DZIAŁA 

- Twoja nowa świadomość, tez wiele zrozumiałam dzięki Gracjanowi, ostatnio dużo mniej go oglądam 

- Klaudia Pingot czasem, bardzo pozytywna kobieta 

- fanpage Kod emocji, polecam książkę i sesję uwalniania emocji 

- Tomasz Kierzkowski na YouTube, niesamowicie ciekawe! Ktoś tu na forum wrzucił filmik z tego kanału i mnie wciągnęło

- Astrologia Ewolucyjna na Facebooku lub YT, ale wolę czytać posty bo na filmikach jest tyle skomplikowanej wiedzy, że wymiekam, bo mało to znam

- książk: Droga artysty, Wędrówka dusz, Kabała pieniędzy, Kod emocji

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziekuje. To co pisala o tym jak wyjsc z systemu reinkarnacji pochodzi z bloga krystal28. A z tego co piszesz to znam tylko Klaudie Pingot (natomiast mialam dziwne nastepstwa jej jednej medytacji) ale to co mowi na swoich kanale jest niezwykle inspirujace i cenie to ze do swojej terapii wlacza tez elementy newage. A przez wedrowke dusz probowalam przebrnac mc temu ale troche nie moj kimat. Ciezko mi sie cos takiego czyta.

Napewno sprawdze pozostale propozycje. Dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, arwil napisał:

Ale karmę w tym systemie liczy się z sumy dwóch ostatnich cyfr.

Popraw mnie, jeżeli się mylę, wg tej rachuby trzeba też inaczej liczyć?  

W kalendarzu żydowskim rachuba lat zaczyna się od dnia stworzenia świata, które wg ustaleń żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło 7 października 3761 p.n.e., stąd np. w roku 2021 trwa żydowski rok 5781/5782.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...