Skocz do zawartości

Intuicja


Sylwia81

Polecane posty

Czy możecie mi powiedzieć czy to co ostatnio mnie męczy nocami. Że spać nie mogę ,choć chce inaczej a coś mówi o innym zdarzeniu wbrew wszelkim zaprzeczeniem. To intuicja? Czym ona właściwie jest? Proszę pomóżcie. Próbuje medytacji ale nie działają , mam ataki myśli 🥺

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurcze, nie do końca rozumiem zapytanie, trochę nieskładnie napisałaś, jakbyś mogła dokładniej wyjaśnić jaki masz problem byłoby łatwiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intuicja działa do 0,3 sekundy czy jakoś tak. Potem wjeżdza na scenę ego, wewnętrzny krytyk/cenzor czy gadzi mózg ;) Na sesji uwalniania emocji mialam taki pokaz tego, jak działa intuicja, że to aż niesamowite

  • Lubię! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2021 o 22:36, arwil napisał:

Intuicja działa do 0,3 sekundy czy jakoś tak. Potem wjeżdza na scenę ego, wewnętrzny krytyk/cenzor czy gadzi mózg ;) Na sesji uwalniania emocji mialam taki pokaz tego, jak działa intuicja, że to aż niesamowite

To dlatego mówi się, że pierwsza myśl bywa najlepsza

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ismena napisał:

To dlatego mówi się, że pierwsza myśl bywa najlepsza

Dokładnie :) a ponoc jak czegoś komus zazdrościmy to znaczy, że nasza dusza też tego pragnie po prostu :D oczywiście mam na myśli, to pierwsze ukłucie w pierwszej sekundzie, a nie chorobliwą zazdrość :) Ten ułamek sekundy z zazdrością to jest pragnienie duszy, a chorobliwą zazdrość no to wiadomo - ego

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego im dłużej się nad czymś zastanawiamy, tym gorzej wybieramy :) zaczynamy za dużo analizować, roztrząsać i ostatecznie mamy problem żeby podjąć decyzję. Najlepsza jest pierwsza myśl, pierwsze uczucie. 

 

Dnia 1.03.2021 o 22:36, arwil napisał:

Intuicja działa do 0,3 sekundy czy jakoś tak. Potem wjeżdza na scenę ego, wewnętrzny krytyk/cenzor czy gadzi mózg ;) Na sesji uwalniania emocji mialam taki pokaz tego, jak działa intuicja, że to aż niesamowite

Ale o tym nie wiedziałam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...