Skocz do zawartości

Ćwiczenie 3


Ismena

Polecane posty

Zapraszam do kolejnego ćwiczenia :)

 

1. Czy mam czerwoną kosmetyczkę?

2. Czy lubię wafelki o smaku kokosowym?

3. Czy mam na ścianie obraz w zielonej ramie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kolejnego ćwiczenia :)

 

1. Czy mam czerwoną kosmetyczkę? - Nie

2. Czy lubię wafelki o smaku kokosowym? - Tak

3. Czy mam na ścianie obraz w zielonej ramie? - tu jest dylemat . Wahadełko huśta się na "może" i to mocno się huśta. Zadałam więc pytanie inaczej . Czy masz wogóle jakis obraz na ścianie - odpowiedź Tak. Czy jest on w ramie zielonej ? i znowu "może". Dlatego obstawiam , że jest to kolor, który byc moze jest zielony, ale niekoniecznie ja albo Ty uznajemy to za zielony. Jakas pochodna zieleni. Moze oliwkowy lub ciemna zgniła zieleń albo coś w tym stylu.

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję Wam za zainteresowanie i wzięcie udziału :) Chyba już nikt nie poda swoich odpowiedzi, a więc podaję poprawne odpowiedzi:

 

1.Nie

2.Tak

3.Nie

 

1. Nie zgadza się.

2. Zgadza się.

3. Nie zgadza się.

 

Zapraszam do kolejnego ćwiczenia :)

 

1. Czy mam czerwoną kosmetyczkę? - Nie

2. Czy lubię wafelki o smaku kokosowym? - Tak

3. Czy mam na ścianie obraz w zielonej ramie? - tu jest dylemat . Wahadełko huśta się na "może" i to mocno się huśta. Zadałam więc pytanie inaczej . Czy masz wogóle jakis obraz na ścianie - odpowiedź Tak. Czy jest on w ramie zielonej ? i znowu "może". Dlatego obstawiam , że jest to kolor, który byc moze jest zielony, ale niekoniecznie ja albo Ty uznajemy to za zielony. Jakas pochodna zieleni. Moze oliwkowy lub ciemna zgniła zieleń albo coś w tym stylu.

 

1. Nie zgadza się.

2. Zgadza się.

3. Ramka jest zielona, można powiedzieć, że zielona jak trawa ;) o takiego koloru -- kolor

 

1. Nie

2. Tak

3. Nie

 

1. Nie zgadza się.

2. Zgadza się.

3. Nie zgadza się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszedzie powinno być tak ;))

 

ten zielony to dla mnie seledyn może dlatego kiwało na "może". W myślach widziałam ciemną zieleń.

 

Dziękuję za fajne ćwiczenie ;)

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...