Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje/pomoc w interpretacji

Polecane posty

Witajcie Kochani,

dostałam zaproszenie na forum od Inez ( <kwiatek> )

Postanowiłam zaznajomić się trochę z kartami, za pomocą pewnego portalu wybrałam taki układ (zdjęcie).

Zadałam pytanie dotyczące zbliżającego się nowego roku i mojego związku. Mianowicie : Jaki będzie dla nas (mnie i mojego partnera) nadchodzący rok 2015?

Bardzo uważnie przestudiowałam każdą kartę - jednak jako początkująca i ucząca się dusza, proszę o Waszą interpretacje/pomoc.

Z mojej (przeczuciowej) analizy:

Obecna Sytuacja - Wisielec - odbieram to jako zastój spraw, trwanie w stagnacji, brak konkretnych działań (zgodziłabym się z tym, jeśli dobrze interpretuję, w moim obecnym życiu panuje absolutny bezruch, 'chciałabym, ale nie mogę', coś mnie trzyma, nic się nie zmienia).

Jak to wygląda - Kapłan, Papież - prawdę mówiąc, nie mam pojęcia co ta karta może oznaczać w tej sytuacji.

Sprawy przegrane - Wieża - nie ukrywam, martwi mnie ta karta. Ponoć Wieża oznacza nagłe wydarzenie, które potrafi zaskoczyć. Ale również nie wiem jak ją interpretować na tle pozostałych kart.

Pożyczki od innych - Mag - jak wyżej, nie potrafię dobrze zinterpretować tej karty.

Twój cel - Gwiazda - nadzieja, wiara w przyszłość. Czuję tę kartę, myślę, że doskonale opisuje moje podejście. Mam ogromne pokłady pozytywnych myśli dotyczących naszej przyszłości. Wierzę, że spełnie nasze marzenia o wspólnej przyszłości, domu i rodzinie, o samodzielności i NAS. Żeby w końcu się uniezależnić od tego co teraz. Żeby mieć coś własnego.

Z czym należy się liczyć - Umiarkowanie - ponoć to pozytywna karta, oznajmująca harmonie i równowagę. Jeśli oznacza ona spokój - bardzo się cieszę.

Niespodzianki - Pustelnik - niestety nie wiem jak interpretować. Pustelnik ogólnie kojarzy mi się z dojrzałością, wsłuchaniem się w swoje wnętrze, odnalazieniem swojego azylu i odpoczynku. Proszę o poprawienie mnie :) jeśli tak nie jest. Nadal jednak nie wiem, co Pustelnik może oznaczać jako Niespodzianka?

Niedaleka przyszłość - Słońce - ponoć to także pozytywna karta. Jednak - prosiłabym o więcej szczegółów.

Partnerzy - Rydwan - Nie mam pojęccia jak interpretować.

Wpływy z przeszłości - Diabeł - ciemna przeszłość, autodestrukcja, uzależnienia. Odczytuję tę kartę jako faktyczny wpływ przeszłości (wszystko o czym wspomniałam) i mój strach o partnera. Ciąglę nie mogę do końca pozbyć się czarnych myśli o tym, że mogłoby to wrócić. Naprawdę nie mam nic do zarzucenia mojemu parnerowi od naprawdę długiego czasu, ale wciąż skrywam w sobie lęk i wiem, że negatywnie się to na nim odbija.

Jak postępować - Śmierć - nie wiem, czy dobrze odbieram tę kartę, ale wydaje mi się, że radzi mi pogodzić się i zamknąć dział lęków, i że strach ma tylko duże oczy. Że potrzebna jest transformacja i nowy dział, ale bez bagażu.

Ostrzeżenie - Sąd - Nie wiem?

Daleka przyszłość - Cesarzowa - to chyba również pozytywna karta? Kojarzy mi się z ogniskiem domowym i opiekunką tego ogniska, rodziną i ciepłem.

Ups, nie wiem jak załączyć grafikę. Jednak wypisałam wszystkie karty. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam ciepło :)

Witaj :)

Spróbuję, może coś nowego dodam :)

Jak to wygląda - Kapłan, Papież - prawdę mówiąc, nie mam pojęcia co ta karta może oznaczać w tej sytuacji.

Ja bym powiedziała, że jesteście w takim momencie waszych relacji, kiedy akurat buduje się fundament dla waszego związku, oparty na zaufaniu i konserwatywnym podejściu, uczucie poważne, jednak nie jest może tak wybuchowe, a raczej to powolne ukształtowywanie się przyszłości. Tu nie ma mowy o jakichś wyskokach, wszystko jest na swoim miejscu i w określonym czasie, nic na wariata.

Sprawy przegrane - Wieża - nie ukrywam, martwi mnie ta karta. Ponoć Wieża oznacza nagłe wydarzenie, które potrafi zaskoczyć. Ale również nie wiem jak ją interpretować na tle pozostałych kart.

Ja bym powiedziała, że co miało się zawalić, zawaliło, a teraz trzba otrząsnąć się z kurzu i może nastąpić przełom, to takie jakby wyzwolenie się ze spraw przykrych, wyskoczenie z walących się okoliczności, jeszcze zdążyliście wyskoczyć, a za plecami niech tam zgliszcza.

Pożyczki od innych - Mag - jak wyżej, nie potrafię dobrze zinterpretować tej karty.

nie bardzo wiem czy to chodzi o finanse czy nie, nie rozumiem ogólnie tego rozkładu, ale jeśli o finanse, to może macie wszystko co potrzeba by osiągnąć pomyślność finansową, a nawet można otrzymać propozycję może jakiegoś ciekawego zajęcia od kogoś, które poprawi finanse.

Niespodzianki - Pustelnik - niestety nie wiem jak interpretować. Pustelnik ogólnie kojarzy mi się z dojrzałością, wsłuchaniem się w swoje wnętrze, odnalazieniem swojego azylu i odpoczynku. Proszę o poprawienie mnie jeśli tak nie jest. Nadal jednak nie wiem, co Pustelnik może oznaczać jako Niespodzianka?

Może zobaczycie w waszych relacjach coś więcej niż szarą codzienność, może zostanie on wzbogacony duchowo, a wasze relacje staną się spokojniejsze.

Idziecie prosto do celu nie bacząc na okoliczności, nic już nie jest w stanie was zatrzymać, macie wiele energi by tworzyć wasz związek, jednak może aby wasze uczucia było silne trzeba o nie walczyć, może trzeba pokonać przeskody, które mogą się pojawić.

Możliwe, że powrócą jakieś stare sprawy, które uważaliście za przebrzmiałe, musicie się z tym liczyć, że to co było niedokońca wyjaśnione, może znów powrócić.

Tak ja to widzę, w innych nic nie pisałam, bo z grubsza się z nimi zgadzam :)

Ogólnie dla mnie dziwny rozkład.

Pozdrawiam :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Margita, baaardzo dziękuję za pomoc i rzucenie światła na karty :) !

Sama pierwszy raz mam do czynienia z takim rozkładem, po prostu wygrzebałam go na pewnym portalu ezoterycznym. Nie do końca byłam pewna jak się do tego zabrać.

Witajcie Kochani,

dostałam zaproszenie na forum od Inez ( <kwiatek> )

Miło, że do Nas dołączyłaś :) , zachęcam do przywitania się z innymi użytkownikami tutaj viewforum.php?f=13

Z mojej (przeczuciowej) analizy:

Obecna Sytuacja - Wisielec - odbieram to jako zastój spraw, trwanie w stagnacji, brak konkretnych działań (zgodziłabym się z tym, jeśli dobrze interpretuję, w moim obecnym życiu panuje absolutny bezruch, 'chciałabym, ale nie mogę', coś mnie trzyma, nic się nie zmienia).

Cóż, być może długo nic się w Waszym związku nie działo, stąd też pojawiła się nuda i rutyna. Żadne z Was nic z tym nie robi, być może dlatego, że tam lepiej, wygodniej? Aby uratować związek, w ogóle aby wyglądał on inaczej w przyszłym roku, należy już teraz podjąć pewne działania m.in. zacząć ze sobą rozmawiać, wspólnie spędzać więcej czasu, wprowadzić zmiany, zastanowić się co jest ważne, a co nie.

Wydaje mi się, że chodzi tutaj o inne spojrzenie na Waszą relację, bo patrząc z obecnej perspektywy nie dostrzegacie wszystkiego? W ogóle w Waszej relacji potrzeba nowości, jakichś urozmaiceń, czegoś co spowoduje, że na nowo poczujecie się dla siebie ważni. Dobrym pomysłem może być porada u osoby starszej, doświadczonej, skorzystanie z jej rady.

Pogodzenie się z przeszłością, z tym co było. Nie ma co do tego wracać, rozpamiętywać - było, minęło i aby nie wróciło, warto wyciągnąć wnioski, uczyć się na błędach.

Może inaczej - wpływ innych osób na Wasz związek (jeżeli w ogóle można, tak zamienić) - może to oznaczać, że potrzebna jest pomoc innej osoby albo powinniście się wzorować na innej osobie?, kimś zdecydowanym, zręcznym, pewnym siebie, inteligentnym.

Twój cel - Gwiazda - nadzieja, wiara w przyszłość. Czuję tę kartę, myślę, że doskonale opisuje moje podejście. Mam ogromne pokłady pozytywnych myśli dotyczących naszej przyszłości. Wierzę, że spełnie nasze marzenia o wspólnej przyszłości, domu i rodzinie, o samodzielności i NAS. Żeby w końcu się uniezależnić od tego co teraz. Żeby mieć coś własnego.

Dążysz do szczęścia, poszukujesz swojego miejsca. Z nadzieją patrzysz w przyszłość, wierzysz, że Twoje marzenia się spełnią. Jesteś optymistką, z reguły, realizujesz swoje cele.

Z czym należy się liczyć - Umiarkowanie - ponoć to pozytywna karta, oznajmująca harmonie i równowagę. Jeśli oznacza ona spokój - bardzo się cieszę.

Wydaje mi się, że chodzi tutaj o cierpliwość. Powinnaś zdać sobie sprawę, że nie wszystko będzie "już", od razu, tylko na pewne sprawy trzeba poczekać.

Niespodzianki - Pustelnik - niestety nie wiem jak interpretować. Pustelnik ogólnie kojarzy mi się z dojrzałością, wsłuchaniem się w swoje wnętrze, odnalazieniem swojego azylu i odpoczynku. Proszę o poprawienie mnie :) jeśli tak nie jest. Nadal jednak nie wiem, co Pustelnik może oznaczać jako Niespodzianka?

Nie działać spontanicznie, przed podjęciem decyzji kilka razy się zastanowić. Uczyć się na własnych błędach, wyciągać wnioski, korzystać z już zgromadzonej wiedzy. Nie iść ślepo przez życie, tylko być świadomym swojego postępowania.

Niedaleka przyszłość - Słońce - ponoć to także pozytywna karta. Jednak - prosiłabym o więcej szczegółów.

Karta bardzo pozytywna, a więc i taką przyszłość Wam zapowiada. Cóż karta moze realizować się w kilku sferach, bo pytanie jest ogólne. Może chodzić o to, ze spełnią się Wasze plany, zbliżycie się do siebie, finanse się poprawią albo czeka Was ogólnie złoty okres.

Do tego samego zmierzacie, macie wspólny cel, więc aby go zrealizować powinniście być zgodni, wybrać tę samą drogę albo metodę realizacji. Postawić na rozmowę, wzajemną pomoc, wspólnie pokonywać przeszkody i rozwiązywać napotkana na Waszej drodze problemy.

Wpływy z przeszłości - Diabeł - ciemna przeszłość, autodestrukcja, uzależnienia. Odczytuję tę kartę jako faktyczny wpływ przeszłości (wszystko o czym wspomniałam) i mój strach o partnera. Ciąglę nie mogę do końca pozbyć się czarnych myśli o tym, że mogłoby to wrócić. Naprawdę nie mam nic do zarzucenia mojemu parnerowi od naprawdę długiego czasu, ale wciąż skrywam w sobie lęk i wiem, że negatywnie się to na nim odbija.

Myślę, że to Ty jesteś zaangażowana w tej związek, więc Twoja interpretacja na pewno jest poprawna.

Jak postępować - Śmierć - nie wiem, czy dobrze odbieram tę kartę, ale wydaje mi się, że radzi mi pogodzić się i zamknąć dział lęków, i że strach ma tylko duże oczy. Że potrzebna jest transformacja i nowy dział, ale bez bagażu.

Zamknąc przeszłość albo sprawy rozwiązać sprawy, które do tej pory są nierozwiązane. W każdym bądź razie powinniście się otworzyć na zmiany, nie tylko jeżeli chodzi o związek ale także zmiany w sobie np., w swoich poglądach albo charakterze.

Chyba po raz kolejny chodzi o pokonanie własnych lęków, wprowadzenie zmian. Być może, że Wasze nowe, przyszłościowe plany, dalszy rozwój związku jest blokowany poprzez lęki z przeszłości. Niepewność, niezdecydowanie i strach stanowią poważną przeszkodę. Należy z tego wyciągnąć wnioski.

Daleka przyszłość - Cesarzowa - to chyba również pozytywna karta? Kojarzy mi się z ogniskiem domowym i opiekunką tego ogniska, rodziną i ciepłem.

Podobnie jak ze Słońcem. Cesarzowa to pozytywna karta, ale też nie wiadomo, jak interpretować, pod którą sferę życia. Ogólnie czeka Was szczęśliwa przyszłość, założenie rodziny, pielęgnowanie swojej miłości, realizowanie marzeń, dobrobyt.

Dodam, że na pewno, Wasza przyszłość zależy od tego jak będziecie postępować. Nic się samo nie zrobi, szczęściu należy dopomóc, zadziałać. Czyli u Was głownie, tak jak wspomniałam warto rozmawiać no i pomyśleć coś nad tymi zmianami.

Ups, nie wiem jak załączyć grafikę. Jednak wypisałam wszystkie karty. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam ciepło :)

Jeżeli Twoje zdjęcie jest wgrane na jakiś internetowy dysk np., fotosik, imageshack wystarczy skopiować link i wkleić go na forum, a następnie zaznaczyć całość i kliknąć u samej góry na ramce ikonkę Img.

Dziękuję za odpowiedź! Jeśli chodzi o nasz związek to bardzo o siebie dbamy i w zasadzie traktujemy siebie nawzajem jak największy skarb (nie mam na co narzekać). Zadając pytanie o rok 2015 w głębi myślałam o jakimś takim... naszym samodzielnym życiu, jakimś nowym etapie. Nie mówię o ślubach, dzieciach, ale choćby wyprowadzce.

Hm, ale ten rozkład raczej był pod inne pytania, a nie konkretnie pod rozpoczęcie jakiegoś nowego etapu. Może spróbuj poszukać innego rozkładu, dotyczącego wyprowadzki, zamieszkania w innym miejscu. Natomiast jeżeli nie znajdziesz, to możesz zmodyfikować już istniejący.

Otóż właśnie rozłozyłam 3 karty (szczerze mówiąc bardzo nieładnie to wygląda). Pytałam kiedy przeprowadzimy się na ''swoje''.

Otrzymałam odpowiedź : Śmierć (odwrócona), Świat (odwrócony) i Wieża (normalna).

A jaka jest Twoja interpretacja tych kart? :)

Tarocistka_Kinga
Otóż właśnie rozłozyłam 3 karty (szczerze mówiąc bardzo nieładnie to wygląda). Pytałam kiedy przeprowadzimy się na ''swoje''.

Otrzymałam odpowiedź : Śmierć (odwrócona), Świat (odwrócony) i Wieża (normalna).

A jaka jest Twoja interpretacja tych kart? :)

Wróżyłaś tylko z AW?Jeśli nie to w/g mnie karty odmawiają odp na pytanie lub temat jest "przewróżony".Do tego 2 z 3 są w pozycji odwróconej co jeszcze bardziej potwierdza,że to nie czas na to pytanie.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Tak tylko z Wielkich. Rozumiem i faktycznie teraz układa mi się to w całość. W poprzednim rozkładzie karty powiedziały: cierpliwości, wszystko w swoim czasie.

Ostatnio karta Umiarkowanie wszędzie za mną chodzi.

Powinnam dać spokój kartom jeśli chodzi o to pytanie. I tak zrobię. Dziękuję za pomoc i wskazówki :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...