Skocz do zawartości

ogromna prośba o pomoc w interpretacji rozkładu na przyszłość związku


Moni

Polecane posty

Witam Was bardzo gorąco

i ogromna prośba o pomoc w interpretacji rozkładu na przyszłość związku:

śmierć - księżyc - sąd ostateczny

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moni napisał:

Witam Was bardzo gorąco

i ogromna prośba o pomoc w interpretacji rozkładu na przyszłość związku:

śmierć - księżyc - sąd ostateczny

 

 

 

Podaj najpierw swoją interpretację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Syrena napisał:

Podaj najpierw swoją interpretację :)

śmierć to dla mnie  problemy w związku albo wręcz jego  rozpad

sąd ostateczny mówi mi, że problemy te rozwiążą się ale do końca nie jestem pewna jak bo zupełnie nie wiem jak interpretować księżyc

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Syrena napisał:

Podaj najpierw swoją interpretację :)

przewertowałam swoje notatki, pewne publikacje i jeszcze bardziej jestem skołowana

pierwsza moja intuicyjna interpretacja była taka, że są problemy w związku (śmierć), które się rozwiążą (sąd) ale zastanawiałam się  jak -na rozstanie czy na korzyść pytającej (księżyc)

po przeczytaniu publikacji (Chrzanowska, Banzhaf) mam zgoła inną interpretację, a mianowicie:

wg Chrzanowskiej - nastąpi zmiana w relacji, oczyszczenie i odświeżenie atmosfery (śmierć) nastąpi realizacja marzeń i pragnień w sferze uczuciowym (księżyc) a na koniec nastąpi harmonijny związek (sąd)

wg Banzhaf - koniec związku lub zakończenie nieprzyjemnej jego aktualnej fazy (faktycznie osoba pytająca jest w "zawieszonej"relacji na jakiś czas) zaś sąd mówi o ponownym ożywieniu starej miłości, uwolnieniu od problemów

Czyli jakby przesłanie jest pozytywne a odpowiedź o przyszłość związku - jest szansa

 

Dla pewności postawiłam bardziej złożony układ z ośmiu kart i karty odpowiadające na pytania:  A) najbliższa przyszłość i rozwój związku i B) pytanie wprost "czy będziemy razem" to odpowiednio A) Kochankowie i B) Umiarkowanie i  tu mam potwierdzenie bycie razem w najbliższej przyszłości (Kochankowie) i harmonijny, zgodny związek w pytaniu o związek (umiarkowanie)

Dodatkowo przy osobie pytającej stanęła karta Świat, która mówi o ważnym zakończeniu pewnego etapu (rozumiem że chodzi o to aktualne "zawieszenie" związku), sukcesie, spełnieniu; wskazuje ona również na szczęście w związku, dobre relacje, choć być może nie nastąpią to szybko (to ostatnia karta w talii) Zanim jednak to nastąpi czeka pytającą tzw czas prób ale wyjdzie z niego z sukcesem

Czyli znów pozytywne przesłanie

 

Czy dobrze to interpretuję ?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moni napisał:

przewertowałam swoje notatki, pewne publikacje i jeszcze bardziej jestem skołowana

pierwsza moja intuicyjna interpretacja była taka, że są problemy w związku (śmierć), które się rozwiążą (sąd) ale zastanawiałam się  jak -na rozstanie czy na korzyść pytającej (księżyc)

po przeczytaniu publikacji (Chrzanowska, Banzhaf) mam zgoła inną interpretację, a mianowicie:

wg Chrzanowskiej - nastąpi zmiana w relacji, oczyszczenie i odświeżenie atmosfery (śmierć) nastąpi realizacja marzeń i pragnień w sferze uczuciowym (księżyc) a na koniec nastąpi harmonijny związek (sąd)

wg Banzhaf - koniec związku lub zakończenie nieprzyjemnej jego aktualnej fazy (faktycznie osoba pytająca jest w "zawieszonej"relacji na jakiś czas) zaś sąd mówi o ponownym ożywieniu starej miłości, uwolnieniu od problemów

Czyli jakby przesłanie jest pozytywne a odpowiedź o przyszłość związku - jest szansa

 

Dla pewności postawiłam bardziej złożony układ z ośmiu kart i karty odpowiadające na pytania:  A) najbliższa przyszłość i rozwój związku i B) pytanie wprost "czy będziemy razem" to odpowiednio A) Kochankowie i B) Umiarkowanie i  tu mam potwierdzenie bycie razem w najbliższej przyszłości (Kochankowie) i harmonijny, zgodny związek w pytaniu o związek (umiarkowanie)

Dodatkowo przy osobie pytającej stanęła karta Świat, która mówi o ważnym zakończeniu pewnego etapu (rozumiem że chodzi o to aktualne "zawieszenie" związku), sukcesie, spełnieniu; wskazuje ona również na szczęście w związku, dobre relacje, choć być może nie nastąpią to szybko (to ostatnia karta w talii) Zanim jednak to nastąpi czeka pytającą tzw czas prób ale wyjdzie z niego z sukcesem

Czyli znów pozytywne przesłanie

 

Czy dobrze to interpretuję ?

Jutro na spokojnie na to spojrzę i Ci napisze :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2021 o 11:05, Moni napisał:

interpretacji rozkładu na przyszłość związku:

śmierć - księżyc - sąd ostateczny

karty często nie mówią o wyniku, tylko o drodze, o rozwiązaniach, pokazując słabe punkty

w Twoim układzie wiemy, że coś się zmienia i to nie od teraz (Śmierć)

raczej to, że nie są w stosunku do siebie szczerzy (Księżyc)

taki układ może się narodzić na nowo lub skończyć (Sąd)

jeżeli ktoś cię pytał o radę, to wskazówki są jasne, potrzebna jest zmiana z udawania na szczerość, jeżeli ktoś z tej rady skorzysta, jest szansa na zmianę, jeżeli nie, to Sąd kończy tą relację

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SowAna napisał:

karty często nie mówią o wyniku, tylko o drodze, o rozwiązaniach, pokazując słabe punkty

w Twoim układzie wiemy, że coś się zmienia i to nie od teraz (Śmierć)

raczej to, że nie są w stosunku do siebie szczerzy (Księżyc)

taki układ może się narodzić na nowo lub skończyć (Sąd)

jeżeli ktoś cię pytał o radę, to wskazówki są jasne, potrzebna jest zmiana z udawania na szczerość, jeżeli ktoś z tej rady skorzysta, jest szansa na zmianę, jeżeli nie, to Sąd kończy tą relację

Dziękuję SowAna

pytająca powiedziała o "zawieszeniu" związku przez partnera (danie sobie czasu na przemyślenia) i zapytała co dalej czeka  tą relację

zawieszanie/zmiana to właśnie Śmierć (tego jestem pewna) a karta Sądu mówi mi że związek narodzi się na nowo lub skończy i to właśnie zależy od Księżyca

nie było pytania o radę a raczej o finał

co w takim wypadku wskazuje Księżyc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SowAna napisał:

brak przejrzystości w relacjach

ogromne dzięki

 

a w pytaniu innej pytającej "czy on do mnie wróci, czy znów będziemy razem?" rozkład:

Siła - Świat - Wieża

dobrze interpretuję, że tak - jest taka szansa

Siła i Świat to bardzo pozytywne karty natomiast nie jestem pewna czy Wieża  w tym układzie również daje pozytywną odpowiedź ?

Utwierdzisz mnie SowAna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SowAna napisał:

Moni, a wyciągasz karty na jakieś wybrane miejsca, przykładowo : było, jest, będzie ?

nie, nie ma konkretnych miejsc

po prostu trzy wylosowane karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie było o niego, to on opanował emocję, popędy (Siła), ma inny Świat lub jest odizolowany, a Wieża nie mówi o powrotach, wg mnie odpowiedź jest NIE

żadna z tych kart nie mówi o powrotach, Siła walczy ze sobą, Świat albo jest zamknięty, albo całkowicie otwarty na wszystkich, no i Wieża kończy

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SowAna napisał:

pytanie było o niego, to on opanował emocję, popędy (Siła), ma inny Świat lub jest odizolowany, a Wieża nie mówi o powrotach, wg mnie odpowiedź jest NIE

żadna z tych kart nie mówi o powrotach, Siła walczy ze sobą, Świat albo jest zamknięty, albo całkowicie otwarty na wszystkich, no i Wieża kończy

o kurcze

to ja to inaczej zinterpretowałam  - Siła to opanowanie emocji a Świat zawsze jest dla mnie pozytywny, to zamknięcie pewnego etapu i to z sukcesem i dlatego odczytuję to, że jest szansa na powrót tylko nie do końca mi tu pasuje wieża (jedni interpretują to jako koniec inni przy dobrych kartach obok traktują jak pozytyw)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SowAna

obawiam się, że w takim razie w podobnym pytaniu o przyszłość pewnej relacji (dokładne pytanie to znów " czy znów będziemy razem?") też mogę to źle interpretować

w rozkładzie z ośmiu kart karty mówiące o najbliższej przyszłości i dające odpowiedź wprost na pytanie to odpowiednio odwrócona śmierć  i słońce

odwrócona śmierć mówi mi  o tym, że to nie jest jeszcze czas, gotowość na powrót w najbliższej przyszłości ale karta słońce zwiastuje same dobre rzecz - spełnienie, pomyślność, szczęście

czy dobrze to interpretuję czy znów się mylę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, ja nie odwracam kart, wiec nie wiem co odpowiedzieć, lecz tak logicznie Śmierć odwrócona i tak jest Śmiercią, tylko inną, może mniej powolną, Słońce natomiast w położeniu normalnym przeważnie ma mur w tle, ja to rozumiem jako radość i szczęści lecz nie bez końca, odwrócone Słońce wywala do góry nogami tą radość.

Spójrz czasami na cały rozkład,  jak go czujesz, jako pozytywny lub nie, ile kart jest "dobrych" a ile "złych", czasami mam tzw. niesmak i jest on niewytłumaczalny, a innym razem wieje od rozkładu pozytywem, bez względu na liczbę kart niefajnych, dwie karty na osiem to zbyt mało do interpretacji, obrazy na kartach też mówią, chyba na tym etapie nie mogę Ci pomóc <ok>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrócona śmierć i słońce na pytanie: Czy znów będziemy razem ? Wg mnie tutaj jest szansa, ale trzeba coś zmienić w dotychczasowym działaniu, zamknąć dany etap i wtedy jest możliwość, aby wejść w nowy początek. Ta odwrócona śmierć zarówno odwrócona jak i prosta mówi o zakończeniu lub transformacji (ja stosuje odwrócone karty, ale dla mnie śmierć ma jedno znaczenie w takiej czy innej pozycji). Na poprzednie pytania wyczerpująco odpowiedziała SowAna :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...