Skocz do zawartości
Wróżby i tarot - kartylosu.pl

WYZWANIA ŻYCIA - jak obliczyć?


Ismena

Polecane posty

WYZWANIA ŻYCIA

 

Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwala na obrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc: nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom, „niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. Teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.

Najlepiej jest więc zaakceptować te wymagania, podjąć wyzwanie i starać się mu sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.

 

Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: WYZWANIE GŁÓWNE, które dotyczy całego życia i którego wpływ jest najsilniejszy, oraz dwa WYZWANIA WTÓRNE. Jedno z nich obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), a drugie wkracza na jego miejsce mniej więcej po czterdziestce.

 

OBLICZENIA:

Żeby poznać swoje WYZWANIA najpierw trzeba obliczyć CYKLE ŻYCIA. W tym temacie znajdziesz wskazówki, jak je obliczyć --- viewtopic.php?f=97&t=990

 

Jeżeli już obliczyłeś swoje cykle, teraz możesz przejść do obliczenia WYZWAŃ:

 

I WYZWANIE WTÓRNE (DODATKOWE) --- I Cykl Życia minus II Cykl Życia

II WYZWANIE WTÓRNE (DODATKOWE) --- II Cykl Życia minus III cykl Cykl Życia

WYZWANIE GŁÓWNE --- I WYZWANIE WTÓRNE minus II WYZWANIE WTÓRNE

 

Na obrazku poniżej został zamieszczony schemat:

fdccd7e17f3e71ccmed.jpg

 

 

 

CHARAKTERYSTYKA WYZWAŃ

 

WYZWANIE 1 – Służy odnalezieniu własnej indywidualności – samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie – bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.

PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ.

Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj – nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić !!

 

WYZWANIE 2 – Służy osiągnięciu zdolności współpracy, dążeniu do wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy – bez podstawy apodyktycznej, poddańczej i zimnie obojętnej. Pracuj nad umiejętnością słuchania, nad rozpoznaniem własnych potrzeb emocjonalnych i nad zaufaniem do własnej intuicji.

NIE BIERZ WSZYSTKIEGO DO SIEBIE.

NIGDY NIKOGO NIE NAŚLADUJ, A ZAWSZE BĄDŹ SOBĄ.

NIE ZAMIEŃ SIĘ W POCHLEBCĘ.

To wyzwania znacznie uwrażliwia, na tyle, że poprzez Twoją własną nadwrażliwość możesz wszystko odnosić do siebie i głęboko przeżywać. Uważaj również na to, aby nie ulegać zbytniej drobiazgowości.

 

WYZWANIE 3 – Niesie naukę gospodarowania własną energią – unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.

NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.

NIE MARNUJ CZASU – MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL.

Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie – a nie realizując ich, utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi.

 

WYZWANIE 4 – Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji – wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.

STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU;

ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!

Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.

 

WYZWANIE 5 – Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.

NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ – NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW;

UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ;

WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW.

Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.

 

WYZWANIE 6 – Służy odnalezieniu równowagi pomiędzy dawaniem i braniem, tak, aby dbając o „ognisko domowe” nie poświęcać zbytnio własnych ambicji i aspiracji. Współczuć, ale ze zdrowym egoizmem. Twoje własne zobowiązania traktuj w sposób odpowiedzialny. Nie poddawaj się emocjom, a świat i ludzi akceptuj takimi, jakimi są. Ćwicz również sztukę dokonywania wyborów.

PAMIĘTAJ: NIE WOLNO TWORZYĆ ZASAD POSTĘPOWANIA DLA INNYCH !!

NAUCZ SIĘ KOMPROMISU;

NAUCZ SIĘ SZACUNKU DLA POGLĄDÓW I ZDANIA INNYCH LUDZI – NIE POUCZAJ INNYCH

Mając takie wyzwanie, możesz uważać, że każdy musi podporządkować się Twojemu prawu, co w efekcie wywołuje niepotrzebne zupełnie nieporozumienia i konflikty z otaczającym Cię światem.

 

WYZWANIE 7 – Służy nauce dyscypliny wewnętrznej. Pamiętaj: nie można polegać tylko i wyłącznie na intelekcie i poznaniu empirycznym – ale odkryć i rozwijać swoją własną sferę duchową. To wyzwanie, to przede wszystkim poszukiwanie wiedzy prawdziwej, wewnętrznej, rozwijanie intuicji, wrażliwości, wewnętrznej samotności i kontaktu z przyrodą, bez zarozumialstwa i praco holizmu.

NIE MOŻNA KUMULOWAĆ WŁASNEJ ENERGII, A PRZEPRACOWYWAĆ JĄ;

PATRZ NA ŚWIAT TRZEŹWO I REALNIE;

NIE UCIEKAJ PRZED ŻYCIEM TAKIM, JAKIE ONO JEST.

To wyzwanie sprawia, że popadasz w skrajną zarozumiałość lub unicestwienie – albo się wymądrzasz, albo wycofujesz zupełnie. Nieustający sprzeciw, bunt przeciwko powszechnym porządkom. Twoja walka z sobą może stać się przyczyną niepotrzebnego niebezpieczeństwa (ogromne konflikty wewnętrzne, znajdujące swoje własne odzwierciedlenie w otaczającym Cię świecie).

 

WYZWANIE 8 – Służy zrozumieniu rzeczywistej wartości pieniądza i istoty władzy. Podczas trwania tego Wyzwania może nastąpić konfrontacja z innym wymiarem rzeczywistości. To również nauka organizacji. Generalnie służy ono osiągnięciu równowagi w sferze finansowej i duchowej, bez zbytniego konserwatyzmu, unikaniu zbytniej surowości i egoizmu.

NIE MYŚL TYLKO I WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZACH I O TYM CO ONE MOGĄ TOBIE DAĆ !!

POCHYL GŁOWĘ WOBEC UNIWERSALNEGO PRAWA, A WÓWCZAS SAME PRZYJDĄ, JAKO REZULTAT, A NIE ZAPŁATA ZA TWOJĄ PRACĘ.

Niebezpieczeństwem w tym Wyzwaniu jest dążenie do władzy za wszelką cenę i lekceważenie, czy też zbytnie przywiązanie się do spraw materialnych – możesz wierzyć, że tylko pieniądze przynoszą wolność, co rodzi w Tobie olbrzymi strach zarówno przed ograniczeniami, jak i przed biedą.

 

WYZWANIE 9 – Służy otwarciu się na innych, uwrażliwia na ich potrzeby – uczy miłości uniwersalnej, wnoszącej ideały w życie innych, wspierającej słabszych i skrzywdzonych – z jednoczesnym panowaniem nad własnymi emocjami, unikania ucieczki od towarzystwa i dramatycznych wręcz manifestacji własnych emocji.

 

WYZWANIE 0 - Zero w wyzwaniu wskazuje na bardzo starą duszę. Jego obecność w wyzwaniu oznacza, że albo będziesz musiał/a przejść wszystkie wyzwania, albo nie będzie żadnych wyzwań. W przypadku zera w wyzwaniach masz wybór zdecydować się i tego się od Ciebie oczekuje że odnajdziesz sposób by rozwijać w sobie wszystkie talenty i całą mądrość, wiedzę jaka zawierają w sobie wszystkie liczby. W przeciwnym razie istnieje możliwość, że wszystko będzie przeszkodą na drodze twojego rozwoju, i nieustannie będziesz musiał/a walczyć z przeszkodami w swoim życiu, na zasadzie „co mnie nie zabije to wzmocni”

Przeszkód na drodze życia w okresie,kiedy to wyzwanie występuje jest albo niewiele, lub mogą one być ze wszystkich kierunków. Wyzwanie 0 nazywane jest też wyzwaniem wyboru.Mogą wystąpić trudności z określeniem co jest dla nas ważne a co najważniejsze.Osoba z tym wyzwaniem jest w pełni zdolna do analizowania sytuacji i porównywania możliwych rozwiązań. Jednak podjęcie właściwej decyzji może być trudne dla takiej osoby.Żeby sobie poradzić z tym wyzwaniem należy mieć wiarę we własne umiejętności ,uwierzyć ,że poprzez rzeczową analizę będziemy dokonywać właściwych wyborów. To jest wyzwanie, które zwykle zależy od indywidualnych predyspozycji ich właściciela.Osoby, które wykorzystywać będą intuicję, swoją wiedzę mogą się uchronić od wielu pułapek jakie może zafundować życie.Aby sprostać wyzwaniu 0 musisz mieć kontrolę wszystkich liczb; niezależność 1, dyplomacje 2, optymizm 3, praktycyzm 4, zrozumienie i wiarę 5, dostosowanie 6, mądrość 7, konstruktywną moc 8, altruizm 9. Innymi słowy, aby sprostać wyzwaniu, 0 w twoim życiu, musisz być bardzo uzdolnioną osobą.

 

źródło: solaris-rozwojosobisty.pl

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 4 months later...

właśnie nie mogę znaleźć nigdzie, jak to się wylicza... <bezradny>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena

Już piszę ;)

W poprzednim temacie akurat obliczyłam Twoje trzy cykle: formujący, produktywny, żniwny i teraz tak.

I wyzwanie oblicza się po odjęciu od siebie cyfry cyklu formującego od cyfry cyklu produktywnego

II wyzwanie oblicza się po odjęciu od siebie cyfry cyklu produktywnego od cyfry cyklu żniwnego

Wyzwanie główne oblicza się odejmując I Wyzwanie od II wyzwania

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena napisał:
Już piszę ;)

W poprzednim temacie akurat obliczyłam Twoje trzy cykle: formujący, produktywny, żniwny i teraz tak.

I wyzwanie oblicza się po odjęciu od siebie cyfry cyklu formującego od cyfry cyklu produktywnego

II wyzwanie oblicza się po odjęciu od siebie cyfry cyklu produktywnego od cyfry cyklu żniwnego

Wyzwanie główne oblicza się odejmując I Wyzwanie od II wyzwania

 

Dziękuję <kwiatek>

a co zrobić, gdy wychodzi liczba ujemna?

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena

Nic ;)

Zawsze jest ryzyko, że któreś że wyjdzie na minusie, bo przeważnie np w I Wyzwaniu liczby są mniejsze niż w drugim. Jednak, to w niczym nie przeszkadza, odczytuje się jak byłoby na plusie, czyli z opisów podanych powyżej

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 9 months later...

Jak to w końcu jest z wyzwaniami ?

Jak się oblicza II wyzwanie?

A:Czy od II cyklu odejmujemy III cykl?

B:Czy od I odejmujemy III?

 

Bo się pogubiłam w temacie pokazano jakby opcja A, a Ismena pokierowała na opcje B.

Mam zagwostke...

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się mały błąd, brakło kreseczki <bezradny> II Wyzwanie oblicza się odejmując II Cykl - III Cykl, lub odwrotnie, większą cyfrę od mniejszej.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 3 years later...
Dnia 28.09.2014 o 18:31, Ismena napisał:

Zero w wyzwaniu wskazuje na bardzo starą duszę. Jego obecność w wyzwaniu oznacza, że albo będziesz musiał/a przejść wszystkie wyzwania, albo nie będzie żadnych wyzwań.

 

Co do teorii "bardzo starej duszy" to mam bardzo duże wątpliwości. Takie pitolenie, które coraz chętniej się nam serwuje, to można sobie w buty wsadzić. Dlaczego? - choćby dlatego, że nikt z nas nie jest w stanie stwierdzić ani wieku duszy ani tego, czy "wiek duszy" w ogóle istnieje. Generalnie jeśli już to najprędzej mogłaby to być spirala doświadczeń i w tym sensie - tzn. "ilości" doświadczeń i zebranej w związku z tym mądrości można tu próbować interpretować zero. Ale... teoria o zerze na czarnym szczycie (zwanym wyzwaniem) jest inna. Otóż przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę jakie liczby go tworzą. Zerowe wyzwanie pojawiło się przecież z dwóch takich samych liczb i te liczby coś oznaczają. A że jest to czarny anty-wierzchołek, to oznacza, że liczby tutaj się znajdujące są tym co generuje utrudnienia, przeciwności, są to konflikty, które mogą powstać, pojawiający się wrogowie, jakieś zagrożenia albo cechy destruktywne bo te liczby są też cechami charakteru najbardziej przeszkadzającymi w życiu, stanowią problem, wstrzymują rozwój;  wyzwania to są liczby ostrzeżenia.

 

A co oznacza w numerologii  zero? jest ono m.in." liczbą potęgującą coś, zarówno dobre jak i złe, ale nie wiadomo jak ostatecznie się przejawi.

Tam gdzie się zero pojawi trzeba bardzo uważać, jeśli to czarny szczyt - pracuj /panuj nad negatywnymi cechami liczby go tworzącej."

Toteż nie ma tu miejsca na wszystkie wyzwania (ani tym bardziej na to, że nie będzie żadnych wyzwań) - przede wszystkim trzeba zwrócić szczególną uwagę właśnie na liczbę, która wygenerowała to zero, to ona jest największym problemem (do przeżycia, do przerobienia, do nauczenia się czego należy unikać - cechy negatywne tej liczby), szczególnie w czasie, kiedy ma największą siłę rażenia. 

 

Tak więc zero:
-  niesie nowe doświadczenia związane z daną liczbą, jest to doświadczenie związane z jakimś aspektem działania danej liczby, ale takim, które jest nowym etapem, którego jeszcze się nie doświadczyło i wszystko jest przed nami.
Przy czym nie wiadomo jak się przejawi liczba z zerem, bo ona jeszcze nie ma wypracowanych / znanych wzorców postępowania, przy zerze trzeba ten wzorzec zdobyć, nauczyć się, dlatego m.in. zero jest problematyczne. - i tu teoria "starej duszy" mogła się ona wziąć z faktu, że koło (spirala "niższych" doświadczeń - wyzwań ) się zamknęło i następują "te same" doświadczenia, ale na innym już, "wyższym" poziomie, który jest dla duszy nowością i którego musi się uczyć.
- potęguje, wzmacnia działanie danej liczby, kładzie większy nacisk na liczby wokół których jest, informuje o większym znaczeniu doświadczenia związanego z liczbą przy której się pojawiło.

 

A taka na przykład data (bardzo dobra na ćwiczenia): 22 kwietnia 1957 generuje same zera na dole i co wtedy? co można wywnioskować z samych zer? kto chętny - to do tablicy :D 

 

PS. tak więc sprawdź jaka liczba tworzy Twoje zero i miej na nią baczenie ; ) 

 • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SowAna
Dnia 28.09.2014 o 18:31, Ismena napisał:

Mogą wystąpić trudności z określeniem co jest dla nas ważne a co najważniejsze.Osoba z tym wyzwaniem jest w pełni zdolna do analizowania sytuacji i porównywania możliwych rozwiązań. Jednak podjęcie właściwej decyzji może być trudne dla takiej osoby.

Ja na ochotnika :)

                                                 48/12/3

                                                 70/16/7

                                               26/8_44/8

czyli mamy same czwórki  4 _ 22 _ 22

                                               4-4      4-4

                                                       0

Sama data daje wiele do myślenia, może z zerem chodzi o to, że jak w dacie są trudnawe liczby, gdzie każda może wibrować pozytywnie lub nie, to autor daty stwierdził, że nie narzuca sobie dodatkowych wyzwań, skoro i tak sobie na maxa utrudnił życie, rodząc się w taki dzień :)

Nie dodawałabym tutaj opisu zera, jako liczby towarzyszącej innym liczbom,  tu chyba nie chodzi o to, w przypadku 10,20,30..... zero ma inny wpływ, w tzw. diamencie zero nie jest dodatkiem, występuje samo w sobie, osobno.

Idąc tropem przerabiania wyzwań I i II, to dotyczą pierwszej i drugiej połowy życia, czyli jeżeli są takie same, to może wiadomo, że w pierwszej części życia nie przerobimy... :) więc takie zabezpieczenie dodatkowe, gdzie trzecie już nie jest wymagane, czyli dlatego zero.

Ja czasami, jak wyskakuje zero, dodaję I i II wyzwanie, lecz w powyższym przykładzie nic to nie zmienia.

Może być również i tak, że te powtarzające się zestawy są wystarczające i istotne na tyle, że tzw. główne już nie jest głównym, skoro są do "przerobienia" dwie takie same wibrację.

Dnia 28.09.2014 o 18:31, Ismena napisał:

Aby sprostać wyzwaniu 0 musisz mieć kontrolę wszystkich liczb; niezależność 1, dyplomacje 2, optymizm 3, praktycyzm 4, zrozumienie i wiarę 5, dostosowanie 6, mądrość 7, konstruktywną moc 8, altruizm 9.

Tu śmiem się nie zgodzić, do przerobienia nie będą wszystkie, tylko dwie 1, albo dwie 2  itd.

 

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SowAna napisał:

Nie dodawałabym tutaj opisu zera, jako liczby towarzyszącej innym liczbom,  tu chyba nie chodzi o to, w przypadku 10,20,30..... zero ma inny wpływ, w tzw. diamencie zero nie jest dodatkiem, występuje samo w sobie, osobno.

 

Jest to kanon, z tym, że tej porządnej "starej" numerologii. To wykładała pani Wilda - Kowalska czy pani Donka Madej a ich doświadczeniu nie sposób zaprzeczyć.

Ale rzeczywiście tak jest : co innego "potęgowanie liczb z daty, a co innego interpretacja zera na czarnym i dlatego ono, będąc na różnych miejscach, co innego oznacza.

Ja myślę, że pojawienie się zera w wyzwaniu jest "gorsze" niż pojawienie się w dacie urodzin.

W tej dacie mamy aż dwie czwórki z 22 - taki człowiek powinien pracować dla - najogólniej rzecz ujmując - dobra ogółu nie rozmieniając się przy tym na drobne. Lecz jeśli tak czyni, to napotyka na duże trudności, które musi pokonać,  co zdaje się być istotą jego ziemskiego doświadczenia; te trudności są większe, jeśli w portrecie pojawia się negatywna czwórka.

I w tym przykładzie i we wszystkich innych zgadzam się z teorią:

Cytat

Wyzwanie 0 nazywane jest też wyzwaniem wyboru. Mogą wystąpić trudności z określeniem co jest dla nas ważne a co najważniejsze. Osoba z tym wyzwaniem jest zdolna do analizowania sytuacji i porównywania możliwych rozwiązań. Jednak podjęcie właściwej decyzji może być trudne dla takiej osoby. To jest wyzwanie, które zwykle zależy od indywidualnych predyspozycji ich właściciela. 

dodając, że może być trudne ze względu na cechy charakteru, ponieważ czarny dół wskazuje m.in. na słabości tegoż i rzeczywiście dużo tu zależy od tych indywidualnych predyspozycji. Człowiek słaby raczej nie radzi sobie z podejmowaniem właściwych decyzji, a dużo tu (w tej dacie) zależy także od etyki, od tego, czy ten człowiek poradzi sobie z pokusami materii. A mamy wszak dwie ósemki na PZ.

 

11 godzin temu, SowAna napisał:

Idąc tropem przerabiania wyzwań I i II, to dotyczą pierwszej i drugiej połowy życia, czyli jeżeli są takie same, to może wiadomo, że w pierwszej części życia nie przerobimy... :) więc takie zabezpieczenie dodatkowe, gdzie trzecie już nie jest wymagane, czyli dlatego zero.

 

Ja to widzę nieco inaczej, ponieważ dół ma nie tylko pierwszą i druga połowę życia, ale też trzecią liczbę i to ona dominuje na tymi dwoma, gdyż działa przez całe życie i dokucza najbardziej. W podanej dacie to i tak wszystko jedno, ponieważ na każdym miejscu jest czwórka. Różnica jest taka, że pierwsza 4 wynika z podliczby 22 a druga już z dwóch 22. I tu już można coś zacząć kombinować, uwzględniając cały numerogram, tzn. liczby wynikające z Nazwy. Tu ważną rolę odgrywają także lekcje karmiczne (wynikające tak z Nazwy jak i z DŻ, w tym także gdy pojawią się one na górnych i dolnych szczytach, bo to nasila problemy )

Twórczyni metody w późniejszym czasie skłoniła się ku koncepcji czwartego czarnego szczytu, co tutaj i tak również daje zero. 

Istnieje także koncepcja obliczania czasu wpływu dołu tak samo jak góry, w tym odpowiednika 1 PZ = 1 wyzwanie, przy wyzwaniu skupiając na negatywizmach nie tylko wydarzeniowych lecz również charakterologicznych danej liczby. I tu ma sens powiedzenie" jaki charakter taki los", tym bardziej, że to co jest na dole wymaga szczególnej kontroli - tu jest najłatwiej o wypaczenia a najtrudniej o opanowanie swych negatywów. 

 

11 godzin temu, SowAna napisał:

Ja czasami, jak wyskakuje zero, dodaję I i II wyzwanie, lecz w powyższym przykładzie nic to nie zmienia.

Ja tak nie robię, gdyż istotą czarnoszczytową jest odejmowanie ;) - no i to zero wynika z jakiejś liczby, która ma za zadanie informować mnie m.in. dlaczego / z czego wynikają trudności.

Tutaj istotnie wszystko wychodzi na zero :D i dalej jesteśmy w czarnej de, ale w innych wypadkach takie dodawanie gmatwa mi obraz. Ale być może dlatego, że nie stosuję tego i jedynie pobieżnie na to spojrzałam. 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 9 months later...
Ishan

Wyszło mi:

I cykl: 8
II cykl: 1
III cykl: 1

I wyzwanie dodatkowe: 7
II wyzwanie dodatkowe: 0
wyzwanie główne: 7

Jak mam to interpretować (mowa o tym zerze)? Jeżeli są dwie siódemki + zero w dodatkowym, to mam najwięcej energii ukierunkować na aspekty związane z siódemką?
Czy jest to coś na zasadzie "powinieneś się do tego przyłożyć, a jak osiągniesz efekty, to możesz jeszcze bardziej"?
 

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SowAna

8     1      1

    7     0

        7

patrząc na wyzwanie główne (7) już masz odpowiedź, to główne składa się z dwóch etapów (takie życie/2), czyli w 1 części życia idziesz zgodnie z wyzwaniem głównym, jednocześnie wg mnie najwięcej doświadczeń związanych z wibracją 7 zbiera się w tej części życia, są mocniejsze, bardziej dotkliwe, mocniej wyczuwalne i jednocześnie bardziej wpływające na samokształcenie się ducha, Ty masz dość trudne połączenie dat (8 1 1) nie łatwo może być zrozumieć co niesie 7.

0 w 2 części życia może nie generować doświadczeń, a i może generować ich wiele w różnych dziedzinach, dowolnie, jednak tak, aby główne wyzwanie zostało zrozumiane

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...