Skocz do zawartości

Ćwiczenie 5. - Z kim odnowiłam kontakt?


Ismena

Polecane posty

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ćwiczeniu :)

 

Niedawno odnowiłam kontakt z pewną osobą, a więc:

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co Wam wyjdzie ;) )

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

3. Jak jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ćwiczeniu :)

 

Niedawno odnowiłam kontakt z pewną osobą, a więc:

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co Wam wyjdzie ;) )

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

3. Jak jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby?

 

 

Spróbuje swoich sił ;)

 

1 Karta Wieża - osoba dojrzała, mężczyzna, możliwe iż znana w swoim środowisku - poważana...

2 Dom - zmiana miejsca zamieszkania, pobytu ?

3. List - naturalne podejście? może nawet tzw formalne?

 

 

Zaczynam uczyć się tych kart, dopiero poznaje je , także proszę z przymrużeniem oka zerkać na moje odpowiedzi;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niedzwiedź + Koniczyna

Jest to mężczyzna około 40 lat, taki "misiek" - okrąglutki pączuś, niski. Jest to optynista, miły i sympatyczny facet.

 

2. Gwiazda + Góry

Ponieważ on wyjechał, po prostu się kontakt urwał.

 

3. Kwiaty + Wąż

Myślę że nie jesteś wobec niego szczera. Na zewnątrz jesteś miła, ale wewnątrz chowasz jakąś uraze, nie ufasz mu i jesteś ostrożna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ćwiczeniu :)

 

Niedawno odnowiłam kontakt z pewną osobą, a więc:

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co Wam wyjdzie ;) )

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

3. Jak jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby?

 

 

to ja na ostatek :)

 

1. chyba mezczyzna ale nie jestem pewna.... obcokrajowiec? podroznik? ciemne wlosy, ciemniejsza karnacja, wesoly, cieply, optymista

2. byla za granica, gdzies daleko, nie mialas z nia kontaktu - ale bylo chyba jeszcze cos zwiazanego z pieniedzmi, jakas strata?

3. mysle, ze pozytywnie, jakies mocne uczucie temu towarzyszy, jakas zmiana nastapila, harmonia, czy ta osoba ma jakis zwiazek z rodzina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos dziękuję za wzięcie udziału :) a zgodnie z zasadami, mogłabyś wstawić karty, które wyszły ?

 

Weryfikację zaraz napiszę :)

 

1. statek, slonce

2. slonce, ryby

3. lilie, niedzwiedz

 

ciekawa jestem.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

Weryfikuję:

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co Wam wyjdzie ;) ) --- jest to mężczyzna, z którym kiedyś, dawno temu łączyły mnie bardzo bliskie relacje. Każda z Was napisała dobrze:

1 Karta Wieża - osoba dojrzała, mężczyzna, możliwe iż znana w swoim środowisku - poważana...

Zgadza się. W swoim środowisku jest szanowany, ma wiele znajomych, dla niektórych nawet jest autorytetem.

 

1. Niedzwiedź + Koniczyna

Jest to mężczyzna około 40 lat, taki "misiek" - okrąglutki pączuś, niski. Jest to optynista, miły i sympatyczny facet.

Tutaj zgadza się, to, że jest optymistą i sympatycznym facetem. Ma mniej niż 40 lat no i nie jest okrąglutki.

 

1. chyba mezczyzna ale nie jestem pewna.... obcokrajowiec? podroznik? ciemne wlosy, ciemniejsza karnacja, wesoly, cieply, optymista

Tak, lubi podróżować i często, to robi.Jest Polakiem, karnację ma jasne.Włosy hm jest szatynem. Poza tym zgadza się - wesoły, ciepły, optymistycznie nastawiony.

 

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? Wprawdzie kontakt nagle się urwał. Każde z Nas poszło inną drogą, zajęło się swoim życiem. Nie rozmawialiśmy ze sobą, także ze względu na innych ludzi. Później on wyjechał z kraju.

I tutaj też każda z Was dobrze napisała:

 

2 Dom - zmiana miejsca zamieszkania, pobytu ?
2. Gwiazda + Góry

Ponieważ on wyjechał, po prostu się kontakt urwał.

2. byla za granica, gdzies daleko, nie mialas z nia kontaktu - ale bylo chyba jeszcze cos zwiazanego z pieniedzmi, jakas strata?

Z pieniędzmi może nie, ale z tą stratą się zgadza.

 

3. Jak jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Tutaj też każda z Was napisała trafnie. Z jednej strony,fajnie, że napisał, zaskoczył mnie, ale mimo tego nie ufam mu, traktuję go z dystansem. Zmiana nastąpiła - może chodzi o to, że nastała w naszej relacji harmonia, bo pewne sprawy zostały wyjaśnione.

Takie właśnie jest moje nastawienie:

3. List - naturalne podejście? może nawet tzw formalne?
3. Kwiaty + Wąż

Myślę że nie jesteś wobec niego szczera. Na zewnątrz jesteś miła, ale wewnątrz chowasz jakąś uraze, nie ufasz mu i jesteś ostrożna.

3. mysle, ze pozytywnie, jakies mocne uczucie temu towarzyszy, jakas zmiana nastapila, harmonia, czy ta osoba ma jakis zwiazek z rodzina?

Nie, ta osoba nie ma żadnego związku z moją rodziną. Na chwilę obecną jest dla mnie znajomym.

 

Brawa dla Was! :)

Zachęcam do dodania nowego ćwiczenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...