Skocz do zawartości

Opisz tę osobę - Wahadełko


Ismena

Polecane posty

Witajcie, proponuję kolejne ćwiczenie z użyciem wahadełka. Przyznam, że wymaga nieco więcej zaangażowania, niż ćwiczenia Tak/Nie, ale za to na pewno jest ciekawsze. Mianowicie chodzi o opis osoby. Przygotowałam specjalne diagramy - jeśli macie drukarkę można wydrukować albo po prostu przerysować samemu na kartkę.

 

Zaczynam, spróbujcie określić osobę, którą mam na myśli:

Skupmy się na określeniu koloru oczu, włosów, płci i przedziału wiekowego:

Oczy.png.83c749fee870ab3680bca9772fcc0d64.pngwlosy.png.a99000852c7e230472a18ab3956fc7e1.png

WIEK.png.bf3b6c9aa12ba88929c9c7e12a7a1f23.pngPlec.png.15d9188c1492552a327da3ba303be59e.png

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy niebiesckie

Włosy siwe 

Wiek nie jestem pewna między 52 a 73 linie graniczną mi wskazuję dla mnie bliżej 60

Mężczyzna

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mistiko napisał:

Świetne ćwiczenie.

Jutro wezmę udział <biskup>

Dobrze, więc ja też jutro dodam weryfikację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się chyba pomyliłam, pytałam wahadełka o kim myśli Syrena (wybaczcie miałam ponad 39 stopni gorączki) dzisiaj zapytałam ponownie poprawnie:

Kobieta, 30-40, jasny blond, oczy piwne lub brązowe (może dlatego że ja większej różnicy nie widzę :) )

  • Psikus 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2021 o 16:22, Syrena napisał:

Płeć - mężczyzna

wiek - 30 - 40

włosy - czarne

kolor oczu - brązowe

 

21 godzin temu, SowAna napisał:

ona

41-51

jasny blond

niebieskie

 

7 godzin temu, KCAL napisał:

Wczoraj się chyba pomyliłam, pytałam wahadełka o kim myśli Syrena (wybaczcie miałam ponad 39 stopni gorączki) dzisiaj zapytałam ponownie poprawnie:

Kobieta, 30-40, jasny blond, oczy piwne lub brązowe (może dlatego że ja większej różnicy nie widzę :) )

 

3 godziny temu, Mistiko napisał:

Oczy: Piwne

Włosy: Ciemny blond

Przedział wiekowy: 52-62

Płeć: Kobieta

Pogrubiłam to co się zgadza :) @Syrena@SowAna@KCAL trafiły po dwa, więc któraś z Was proszona jest o kontynuacje tematu :)

Mi chodziło o kobietę, przedział wiekowy 30-40, oczy niebieskie, włosy czarne

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Syrena napisał:

Dobra, to ja juz mam osobe :)

mężczyzna, 19-29, włosy blond (nie wiem może ma pasemka, albo średni blond (wskazuje linie graniczną pomiędzy jasnym a ciemnym) oczy piwne chociaż intuicja wybrałaby zielone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Syrena napisał:

@SowAnai @Ismena byłyście najbliżej - po 2 trafne odpowiedzi

 

Mężczyzna 

Oczy niebieskie 

Włosy rude

Wiek 41-51

 

Dnia 2.03.2021 o 11:21, Mistiko napisał:

Oczy: zielone

Włosy: brązowe 

Wiek: 30-40

Płeć: Kobieta

Widac że moje wahadło ma sprawdzalnosc 100 % <mag>

  • Polać Mu! 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadanie wbrew pozorom nie jest łatwe, połączenie z osobą , która ma w danym momencie "zagadkowa postać" w umyśle - jest ulotne, a i nie każdy otwiera swój umysł akurat wtedy, kiedy użytkownik waha wahadełkiem, trzeba odczytać ślad, który pozostał w polu osoby zostawiającej pytanie

zatem ja zadam, lecz proszę nie winić a ni siebie, a ni mnie :) za to, że za chwilę przestanę myśleć o tej osobie, więc prawdopodobieństwo złapania śladu tej osoby maleje z każdą chwilą, ponieważ po prostu ja przestaję na tej postaci się koncentrować (robię to tylko w chwili pisania tego postu), sądzę, że rozciąganie w czasie odpowiedzi na to ćwiczenie raczej nie pomaga, albo teraz, albo błędnie <hipnoza>

 

myślę teraz o dziecku swojej znajomej - niczego nie sugeruję <fajka>

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wahadełka: łyse, oczy niebieskie, poniżej 1 roku :D płeć nijaka :) (skojarzenie z niemowlakiem) :)

Wahadełko:

chłopiec, 10-18, j. blond, zielone 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...