Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Essa

Ćwiczenie: jaka to karta?

Polecane posty

Zielna

To jeszcze mi się wydaje, że to może być 10 Kier

• Gratuluję! 2

Mistiko

Być może jest to 3 kier <myśli>

• Lubię! 1

Ercil

U mnie wiadomość od ukochanej osoby to byłaby 9 kier (ona wskazuje na szczęśliwy romans i co za tym idzie takież wieści w tym temacie) lub Walet kier. As karo odpada, bo to jest sama "wiadomość" bez wskazania jakiego może być rodzaju. 

• Lubię! 1

Ismena
21 godzin temu, Zielna napisał:

To jeszcze mi się wydaje, że to może być 10 Kier

Brawo <brawo>

Ercil

To ja mam pytanie, co właściwie przedstawia ten obrazek? bo mi się wydawało, że jest to etap romansu, zakochania, wysyłania miłosnych wiadomości,  a nie stan małżeński / partnerski <język>

Ismena

Obrazek? Hmmm :D to jest dobre małżeństwo, partnerzy darzą się prawdziwą miłością, okazują sobie swoje uczucia, a tu akurat musieli się rozstać na jakiś czas i partnerka zrobiła taką miłą niespodziankę swojemu ukochanemu :D

@Zielna dodasz swój pomysł na kartę?

Ercil
2 godziny temu, Ismena napisał:

Obrazek? Hmmm :D to jest dobre małżeństwo, partnerzy darzą się prawdziwą miłością, okazują sobie swoje uczucia, a tu akurat musieli się rozstać na jakiś czas i partnerka zrobiła taką miłą niespodziankę swojemu ukochanemu :D

No i dzięki temu jest to bardzo dobre ćwiczenie w temacie odczytu kart,  bo każdy widzi to co... widzi :D  - czym innym jest bowiem 10 kier - karta ślubu, czyli albo małżeństwo już zawarte albo zaplanowane, a czym innym 9 kier, która mówi o gorącym romansie, lecz z niej jeszcze nie wynika, że ślub będzie. 

W łóżku hipotetycznego męża nie ma żony <język> ani nie ma informacji, że małżonkowie musieli się rozstać - i bądź tu mądra co autor miał na myśli <sarkazm>

• Haha 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...