Skocz do zawartości

Numerologiczna wibracja nazwy działalności ✨


nilnisibene
 Share

Polecane posty

Witajcie! 🐝 Potrzebuje pomocy/rady w związku z nazwą działalności o charakterze artystycznym/ezoterycznym, obliczyłam wartość samogłosek jak i spółgłosek oraz sumę wszystkich liczb zawartych w nazwie i zastanawiam się czy te wibracje będą korzystne dla tej konkretnej działalności, jeśli ktoś będzie wstanie mi doradzić będę bardzo wdzięczna 🙏🏻💚 

Samogłoski - 11/38
Spółgłoski - 8/44
Główna wibracja nazwy - 1/10/82 

Dodam, że w nazwie najwięcej znajduje się 9 bo aż 4 a reszta wibracji oscyluje między 1-2 :)
Pozdrawiam ciepło!🌞🦥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam poniżej adres stronki, może pomoże <ok>

Poniżej przedstawimy znaczenie poszczególnych Wibracji Nazwy.

Numerologia firmy 1 Mamy tu do czynienia z przedsiębiorstwem w pewnym sensie n pionierskim czy awangardowym. Zakład ten, spółka czy agencja U opiera swą działalność na nowatorskich, czasami niemal rewolucyjnych ideach, taki też będzie charakter przedmiotów tam wytwarzanych. Nierzadko będą to urządzenia lub przedmioty stanowiące nowość na rynku, różniące się od pozostałych. Wibracja ta wróży sukces.

Numerologia firmy 2 Liczba ta nie ma charakteru wybitnie handlowego. Firma o takiej wibracji zbyt często będzie musiała stawiać czoła przeciwnościom różnego typu. Liczba ta najczęściej patronuje przedsiębiorstwom wchodzącym w skład większych spółek. Sukces tych spółek będzie zależał od wzajemnego oddziaływania wibracji odpowiadających poszczególnym wspólnikom.

Numerologia firmy 3 Liczba ta sprzyja wszelkim przedsięwzięciom przyczyniającym się do poprawy życia ogółu oraz dostarczającym ludziom przyjemności i radości. Mogą to być również lokale rozrywkowe.

Numerologia firmy 4 Na ogół Liczba ta symbolizuje firmy produkujące wyroby solidne i trwałe, bez względu na to, czy będą to artykuły luksusowe, czy też powszechnego użytku. Wibracja ta wróży znaczne, choć nie natychmiastowe dochody.

Numerologia firmy 5 W zakładach o takiej wibracji zwykle panuje nieustanny ruch y i zamieszanie. Przedsiębiorstwa te na ogół przynoszą spore dochody. Często jednak mają w nich miejsce wewnętrzne konflikty: administracyjne, personalne czy też związane z produkcją.

Numerologia firmy 6 Liczba sprzyjająca instytucjom wytwarzającym artykuły pierwszej potrzeby. Może być również związana z hotelarstwem czy szkolnictwem. Rozwój tych przedsiębiorstw nie przebiega w sposób harmonijny; pełen jest wzlotów i upadków.

Numerologia firmy 7 Wibracja tej liczby patronuje produkcji przedmiotów wyrafinowanych i eleganckich. Wyroby te często firmowane są nazwiskami sławnych osób, które tym samym gwarantują ich dobrą jakość. Liczba ta zapowiada powszechne uznanie i popularność.

Numerologia firmy 8 Przedsiębiorstwa o tej wibracji zwykle zdobywają międzynarodową renomę. Liczba ta symbolizuje wielkie inwestycje, przynoszące milionowe zyski.

Numerologia firmy 9 Liczba ta nie jest najodpowiedniejsza dla właścicieli firm i producentów zainteresowanych wyłącznie zyskiem. Nie ma natomiast lepszej, gdy chodzi o instytucje dobroczynne i charytatywne.
Na koniec pamiętajmy że jeśli to nie jest spółka (tylko czysta nazwa firmy), a nasze imie i nazwisko również jest w nazwie firmy to powinniśmy to zliczyć. Dobrze będzie jeśli data inaguracji firmy będzie wspólgrała z naszą datą urodzenia. Dodatkowo dużm plusem będzie jeśli droga przeznaczenia także jest korzystna - artykuł o drodze przeznaczenia znajdziesz tutaj
Nazwę firmy możesz obliczyć w kalkulatorze numerologicznym

źródło:

http://numerologia24.pl/blog/numerologia-firmy

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...