Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ismena

Ćwiczenie 7. - Bohater filmu

Polecane posty

Ismena

Oglądałam wczoraj film i teraz tak:

1. Kto jest głównym bohaterem? Albo Kim są główni bohaterowie?

2. Czym się zajmuje/ zajmują?

Zapraszam :)

Weryfikację dam w środę :)

Ismena

Wciąż mam nadzieję, że ktoś weźmie udział, więc weryfikację przesunę na czwartek ;)

Agiatis

Zupełnie o tym zapomniałam....

Oglądałam wczoraj film i teraz tak:

ad.1 Karty Serce dziecko gwiazdy

Może to być osoba( mężczyzna) z dzieckiem lub po prostu mężczyzna niedojrzały, z drugiej strony patrząc na obrazki bez znaczeń przyszedł mi do ktoś niosący nowe życie - film Bogowie....

ad.2 Karty Krzyż list i dom

Niesienie dobrej nowiny, praca z tzw przeznaczenia ;)

Ismena

Dziękuję Agiatis! :)

Poczekam, może jeszcze ktoś weźmie udział, to weryfikację wstawię na weekendzie :)

Carlos

Jeszcze sie zalapie... :)

1. Dokladnie nie wiem, ale albo sam mezczyzna, ciemnowlosy, albo para - malzenstwo, szczesliwe, mlode. Chyba jednak para :)

karty: Koniczyna, Pani i wypadl mi w czasie tasowania Pan

2. Wydaje mi sie, ze sa jednak malzenstwem, zlodziejami okradajacymi domy, albo cos w tym stylu, w kazdym razie jakies oszustwa i to udane i bez wpadek :)

karty: wypadly mi Pierscien, Dom, a wybralam: Myszy i Gwiazdy

Agiatis

Kiedy weryfikacja ;)?

Ismena

Wczoraj, gdy kładłam się spać przypomniałam sobie, że przecież miałam dodać weryfikację ... ;/

Zacznę od tego, że bardzo Wam dziękuję za wzięcie udziału! :) oraz zachęcam do tego, abyście teraz Wy dodały jakieś ćwiczenie - chętnie wezmę udział :)

1. Kto jest głównym bohaterem? Albo Kim są główni bohaterowie? - Film nosi tytuł "Iluzja", zresztą był nawet polecany przeze mnie tutaj, na forum. Głównymi bohaterami jest grupa iluzjonistów, dokładnie trzech mężczyzn i jedna kobieta. Tak troszkę w ich cieni, ale również ważną rolę odgrywa agent FBI.

2. Czym się zajmuje/ zajmują? - Zajmują się wykonywaniem różnych magicznych sztuczek. W ogóle na początku każdy z nich pracuje indywidualnie, zaczyna od ulicznych występów, jednak jest człowiek, który sprawi, że ich drogi się połączą i zaczną razem współpracować.

ad.1 Karty Serce dziecko gwiazdy

Może to być osoba( mężczyzna) z dzieckiem lub po prostu mężczyzna niedojrzały, z drugiej strony patrząc na obrazki bez znaczeń przyszedł mi do ktoś niosący nowe życie - film Bogowie....

To nie jest ten film, ale ... wydaje mi się, że te karty przedstawiły właśnie tego mężczyznę, człowieka, który połączył tych iluzjonistów, sprawił, że oni się poznali. Był, to rzeczywiście można powiedzieć mężczyzna niedojrzały, szukał zemsty za śmierć ojca. On dal tym iluzjonistom nowe życie, dzięki niemu zostali sławni, miliony osób dowiedziały się o ich istnieniu, sztuczkach. Zmienił ich życie, pomógł im. Jego rola też jest ciekawa, od początku jest pokazany jako pewny siebie, agent FBI. W ogóle nikt nie podejrzewa, że on może mieć cokolwiek wspólnego z iluzjonistami, a jednak... końcówka filmu jest zaskakująca.Także on prowadził podwójne życie, grał kogoś innego, wybrał zawód agenta federalnego, tylko po to, aby mógł spokojnie zemścić się na kimś kto kiedyś zabił jego ojca, ojca, który również był iluzjonistom.

ad.2 Karty Krzyż list i dom

Niesienie dobrej nowiny, praca z tzw przeznaczenia ;)

Tak, to też się zgadza. Oni kochali robić te sztuczki, w ogóle zarabiali na tym, to było ich źródło utrzymania, a także wielka pasja.

Jeszcze sie zalapie... :)

1. Dokladnie nie wiem, ale albo sam mezczyzna, ciemnowlosy, albo para - malzenstwo, szczesliwe, mlode. Chyba jednak para :)

karty: Koniczyna, Pani i wypadl mi w czasie tasowania Pan

Tutaj, karty pokazały tego agenta FBI, o którym już pisałam. Rzeczywiście ma on ciemne włosy. No i w sumie, do prowadzenia śledztwa przydzielono mu partnerkę. Wspólnie próbują rozwikłać zagadki. Tylko oni bardziej grają w cieniu tej czwórki, ale ich role są istotne, szczególnie rola tego agenta federalnego.

2. Wydaje mi sie, ze sa jednak malzenstwem, zlodziejami okradajacymi domy, albo cos w tym stylu, w kazdym razie jakies oszustwa i to udane i bez wpadek :)

karty: wypadly mi Pierscien, Dom, a wybralam: Myszy i Gwiazdy

Coś w tym jest, gdyż tak jak napisałam na końcu okazuje się, że on nie tylko jest agentem FBI, ale także iluzjonistom i to nie byle jakim ;) Tylko, że tutaj bardziej karty wskazały na tę czwórkę - oni istotnie zajmują się oszustwami, głównie dzięki iluzji, a także innym sztuczką, między innymi okradają banki.

Gratuluję dziewczyny, świetnie sobie poradziłyście! <ok><brawo>

Agiatis

Dziękuję Ismeno, oglądałam ten film, jest wart uwagi, polecenia, oglądnięcia. Nie jest przewidywalny co mnie bardzo cieszyło.

Karty te coraz bardziej mnie wciągają ;) Próbowałam klasycznych ale im bardziej w nie wchodzę tym mniej o nich wiem:(

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...