Skocz do zawartości

Numerologia firm-przedsiębiorstw


Margo
 Share

Polecane posty

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 1

 

Wibracja tej cyfry sprzyja przedsiębiorstwom w jakimś sensie pionierskim i awangardowym. Firma będzie opierać swą działalność na bardzo nowatorskich a czasem nawet rewolucyjnych zasadach wytwarzania lub sprzedawania. Produkt końcowy też zazwyczaj będzie nowatorski i unikalny i nierzadko będzie nowością na rynku. Ogólnie jest to dobra cyfra pod którą można rozpocząć działalność ponieważ wróży sukcesy.

 

 

wizjaliczb.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 2

 

Cyfra ta nie ma charakteru wybitnie handlowego. Jej wibracje zazwyczaj sprzyjają pracy grupowej, gdzie zaangażowana jest grupa ludzi mająca jakieś cele, priorytety służące dla dobra ogółu. Działalność która będzie dobrze współgrać z nr 2 to domy opieki, domy samotnej matki, hospicja, instytucje charytatywne. Mogą to być również przedsiębiorstwa, które wchodzą w skład większych spółek, jednak ich sukces będzie zależał od relacji i wytwarzanych wibracji z innymi przedsiębiorstwami.

 

wizjaliczb.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 3

 

 

Patronuje działalności rozrywkowej, czyli wszelkim lokalom i firmom artystycznym. Ponadto dobrze rokuje mediom i pracy związanej z komunikowaniem się ludzi między sobą. Uważana za szczególnie szczęśliwą i radosną jest rzeczywiście dobra, jednak grozi nadmiernym rozproszeniem energii i rozrzutnością.

 

wizjaliczb.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 4

 

 

To liczba pracowitości i odpowiedzialności, zatem sprawdzi się tam, gdzie wymagane jest drobiazgowe i czasochłonne działanie. Patronuje firmom, które produkują lub wytwarzają produkty, wyroby solidne i trwałe a jednocześnie docierające do dużej grupy odbiorców. Mogą to być produkty codziennego użytku. Dobrze wróży firmie, aczkolwiek na dochody trzeba cierpliwie czekać.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 5

 

 

Pod wibracją 5 świetnie sprawdziły by się wszystkie firmy mające związek z jakąkolwiek dystrybucją czy spedycją np. firmy kurierskie ponieważ pod tą wibracją panuje nieustanny ruch i zamieszanie. Przedsiębiorstwa takie zazwyczaj przynoszą duże dochody lecz wewnątrz organizacja administracyjna i personalna jest bardzo słaba, co rodzi określone kłopoty w zarządzaniu takim przedsiębiorstwem.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 6

 

 

Ta liczba związana z rodziną i domem patronuje firmom, które pracują w tym klimacie: hotele, jadłodajnie, szkoły, biura matrymonialne, produkcja AGD, itp. Jest także niezła dla prawników i psychologów, prowadzących własną działalność. Jednakże jest bardzo nierówna, raz bywa lepiej, raz gorzej.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 7

 

 

Wibracja tej cyfry patronuje produkcji lub sprzedaży przedmiotów eleganckich i wyrafinowanych i klasycznie eleganckich, które same w sobie są piękne. Często markę takiego produktu promuje się dzięki nazwiskom sławnych osób. Mogą to być np. Perfumerie, butiki itp. Wibracja ta zapowiada sławę, uznanie i popularność. Ponadto działalność ezoteryczna, gdyż liczba ta jest wibracją wyciszenia, odosobnienia i zagłębienia się we własne wnętrze.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 8

 

 

Przedsiębiorstwa i firmy o tej wibracji zazwyczaj zdobywają lokalną i międzynarodową renomę. Nie od razu jednak zostanie osiągnięty sukces. Trzeba będzie się nad nim nieźle napracować ale za to każdy krok będzie przynosił stałe i niezmienne zmiany na lepsze. Tutaj hasłem przewodnim będzie: małymi kroczkami do wielkiego celu. Patronuje bankom, przedsiębiorstwom finansowym, firmom ochroniarskim, ogromnym koncernom przynoszącym krociowe dochody. Wiąże się jednak z aferami i oszustwami.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie Wibracji Firmy dla Liczby 9

 

 

Dobroczynność i działania charytatywne oraz opieka i nauka to dziedziny najlepiej harmonizujące z tą wibracją. Nie można się tu spodziewać wielkich zysków, raczej uznania za pracę dla dobra innych ludzi.

 

wizjaliczb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...