Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji "przyszłość relacji"


nutello

Polecane posty

Hej! Jestem na poziomie bardzo bardzo początkującym, stąd prośba o Waszą pomoc, coś sama spróbowałam, ale śmiało piszcie swoje zdanie :) 

Korzystałam z talii Rider Waite Tarot Radiant

 

  1. Jak ja go postrzegam ? Rycerz buław - osoba pełna energii, często przemieszczająca się (zawód zgadza się, ponieważ wykonuje zawód związany z jazdą samochodami) optymistyczny, radosny, nieodpowiedzialny, bez deklaracji
  2. Jak On mnie postrzega? Cesarz - osoba twardo stojąca na ziemi, mająca swój cel, zaradna, pracowita, zorganizowana, uparta, ,chłodna,
  3. Moje oczekiwania wobec niego? Król buław - inicjatywy, działań
  4. Jego oczekiwania wobec mnie? Sprawiedliwość - nie oceniać surowo partnera, uczciwość
  5. Co nas łączy? 5 pucharów - tego nie umiałam zinterpretować
  6. Co nas dzieli? As monet - z tym również miałam problem
  7. Najbliższa przyszłość? Diabeł - silne uczucia, związek skomplikowany, uzależnienie, namiętność, zaborczość, erotyzm, uwiedzenie, manipulacja
  8. Czy będziemy razem? Rycerz pucharów - tak, ale będzie to wymagało pełnego zaangażowania? 

 

Będę bardzo wdzięczna za Wasze pomysły na interpretacje, z góry dziękuje! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. 5  pucharów - może macie oboje jakieś przykre doświadczenia związkowe? Oboje kogoś straciliście, być może było to bardzo bolesne, ale zdołaliscie odnaleźć siebie i macie bardzo podobny "background"?  Ja bym to tak zinterpretowała. Może też oboje nie chcecie siebie nawzajem stracić?

6. As pentakli - mnie się akurat as pentakli kojarzy ze stabilizacją, może macie różne podejścia do tej stabilizacji?

8. Rycerz pucharów - może bardziej pewnych zmian? 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cesarzowaanna napisał:

5. 5  pucharów - może macie oboje jakieś przykre doświadczenia związkowe? Oboje kogoś straciliście, być może było to bardzo bolesne, ale zdołaliscie odnaleźć siebie i macie bardzo podobny "background"?  Ja bym to tak zinterpretowała. Może też oboje nie chcecie siebie nawzajem stracić?

6. As pentakli - mnie się akurat as pentakli kojarzy ze stabilizacją, może macie różne podejścia do tej stabilizacji?

8. Rycerz pucharów - może bardziej pewnych zmian? 

Dziękuje bardzo, a co masz na myśli dokładniej w punkcie 8? Bo nie rozumiem za bardzo :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nutello napisał:

Dziękuje bardzo, a co masz na myśli dokładniej w punkcie 8? Bo nie rozumiem za bardzo :) 

Ja z tego co wiem to rycerz pucharów może być utożsamiany z jakimiś zmianami. Może żeby wam się udało będziecie musieli się czego wyrzec? Albo zmienić niektóre postwpowania? Rycerz kielichów jest dosyć kapryśny:))

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2021 o 22:21, nutello napisał:

Jak ja go postrzegam ? Rycerz buław

 

Dnia 20.03.2021 o 22:21, nutello napisał:

Moje oczekiwania wobec niego? Król buław

chcesz aby spoważniał, nie chcesz aby całkowicie się zmienił, tylko dorósł (wzrost z Rycerza na Króla, ten sam żywioł)

 

Dnia 20.03.2021 o 22:21, nutello napisał:

Co nas łączy? 5 pucharów

może nie umiecie docenić tego, co macie/ mieliście, może oboje żałujecie rozstania

 

Dnia 20.03.2021 o 22:21, nutello napisał:

Co nas dzieli? As monet - z tym również miałam problem

żadne nie umie zacząć i zaproponować jakiś konkret

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...