Skocz do zawartości

Liczba mieszkania


Mada
 Share

Polecane posty

Wiosenne porządki masz już za sobą, ale twój dom wciąż daleki jest od ideału? Nie sprzedawaj mieszkania, tylko zmień numer na wiosnę! Numerologia pomoże ci wprowadzić w życie całej rodziny bardzo pozytywne zmiany.

 

Zanim zaczniesz zmiany, oblicz wibrację swojego mieszkania. W tym celu dodaj do siebie liczby, które składają się na numer twojego mieszkania: np. mieszkanie numer 8 nosi wibrację Ósemki; mieszkanie numer 40 wibrację Czwórki (bo 4+0=4); mieszkanie numer 1029 nosi wibrację Trójki (1+0+2+9=12=1+2=3). Jeśli mieszkasz w domu i nie masz osobnego numeru mieszkania, to weź pod uwagę numer ulicy. Jeśli w adresie domu jest litera, przeliczamy ją na wartość numerologiczną (A=1, B=2, C=3, D=4, E=5, F=6, G=7, H=8, I=9, J=1, K=2, L=3 i tak dalej). Np. dom o numerze 5 na wibrację Piątki, a dom o numerze 5A na wibrację Szóstki, bo 5+1=6.

 

Wibracja, jaką ma twoje mieszkanie, określa w jakiej dziedzinie życia najlepiej będzie się wiodło wszystkim domownikom. Zastanów się, czy sprzyja ona temu, co akurat chcesz osiągnąć.

 

Jeśli chciałbyś zmienić wibrację, dolep lub narysuj na drzwiach cyfrę, która po dodaniu jej do wibracji mieszkania, zmieni ją w pożądaną przez ciebie. Np. twoje mieszkanie na wibrację Jedynki i wszyscy domownicy traktują dom jak hotel, a ty chcesz wspólnych obiadów i spacerów w niedzielę? Twoje marzenie odpowiada wibracji Szóstki, która sprzyja rodzinie i wzajemnej opiece. Aby mieć Szóstkę zawieś na drzwiach małą nalepkę z liczbą 5, bo 5+1=6. Wibracje możesz zmieniać w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz.

 

Jedynka.

Tu mieszkają indywidualiści, a każdy z domowników chadza własnymi drogami. Każdy myśli o sobie i o swojej karierze. Jedynka sprzyja wprowadzaniu w życie zmian, usamodzielnianiu się od domowników i niezależności. Można jednak czuć się nieco samotnym. Jeśli chcesz, aby wszyscy znów byli razem, zmień wibrację na Dwójkę lub Szóstkę.

 

Dwójka.

Tu mieszkają ludzie, którzy dbają o siebie i we wszystkim sobie pomagają. Celebrują wspólne posiłki, doradzają sobie i chętnie spędzają razem każdą wolną chwilę. Idealna wibracja dla nowożeńców lub par, które chcą odnowić swoją relację. Problemem może być brak przestrzeni tylko dla siebie! Jeśli twoje 30-letnie dzieci wciąż nie są samodzielne, zmień wibrację na Piątkę.

 

Trójka.

Tu mieszkają artyści i ludzie, którzy potrafią się bawić! Trójka sprzyja beztroskiemu życiu. Taki dom pełen jest przyjaciół, zwierząt domowych, a drzwi są otwarte dla wszystkich sąsiadów. Jeśli jesteś samotny i nikt cię nie odwiedza, zmień wibrację na Trójkę lub Piątkę. Jeśli nadmiar gości cię nuży i chciałbyś trochę odpocząć i posprzątać, zmień wibrację na Czwórkę.

 

Czwórka.

Tu mieszkają pracowici ludzie, którzy cenią sobie święty spokój. W takim mieszkaniu wszystko jest zaplanowane i toczy się ustalonym rytmem, a starsze pokolenie wyraźnie dominuje nad młodszym. To bezpieczne, ale nudne! Jeśli od piętnastu lat nie zmieniłeś w domu nawet zasłon, a każda twoja niedziela zawsze wygląda tak samo, zmień wibrację na Trójkę lub Jedynkę.

 

Piątka.

Tu mieszkają ludzie, którzy niczego sobie ani innym nie żałują. Piątka to wibracja miłości, radości życia, twórczego zamieszania. Domownicy nawzajem inspirują się do coraz to nowych przedsięwzięć i stale coś się w tym domu zmienia. Remont nie kończy się nigdy, wpadają niezapowiedziani goście. Nawet nie ma pieniędzy, jest dobry humor i optymizm. Piętka sprzyja romansom, dlatego wybierz ją jeśli jesteś samotny i marzysz o mocniejszych emocjach. Jeśli jednak twoja druga połowa z kimś flirtuje, to zmień czym prędzej wibrację Piątki na Dwójkę.

 

Szóstka.

Tu mieszkają ludzie, którzy cenią sobie konserwatywne, rodzinne wartości. Do takiego mieszkania nie przychodzi się bez zapowiedzi! Szóstka pomaga dobrze ułożyć relacje w rodzinach wielopokoleniowych, bo jest wibracją zrozumienia i bliskości. Warto ją mieć na drzwiach przed Świętami lub wizytą teściowej. Szóstka sprzyja naprawie wyrządzonych krzywd, a w razie potrzeby pomaga zacząć wspólne życie od początku.

 

Siódemka.

Tu mieszkają ludzie, którzy lubią dyskutować, a nawet trochę się pokłócić. W domu panuje intelektualna atmosfera. Siódemka sprawia, że każdy w domowników na własne zdanie i zajęty jest swoją karierą lub nauką. Dobra dla osób, które osiągnęły już sukces w pracy, a teraz chciałyby zająć się swoim rozwojem. Jeśli jednak masz doktorat, ale nie masz z kim pójść na wiosenny spacer, to zmień wibrację na Piątkę lub Trójkę.

 

Ósemka.

Tu mieszkają porządni ludzie, którzy liczą się z każdym groszem. Ósemka sprzyja bogaceniu się, oszczędzaniu, ale też inwestowaniu w drogie meble lub urządzenia domowe. Pod ósemką jest "na bogato", ale też wszyscy mówią głównie o pracy i pieniądzach. Jeśli jednak klepiesz biedę, zmień wibrację na Ósemkę. Ta wibracja sprzyja chorym, bo pomaga także szybko dojść do zdrowia!

 

Dziewiątka.

Tu mieszkają ludzie, którzy nie przejmują się przyziemnymi troskami, bo zajęci są życiem duchowym. Pomagają innym, ratują bezdomne zwierzęta, zajmują się kulturą i sztuką. Warto ją mieć na drzwiach, kiedy chcemy wreszcie zakończyć jakiś projekt, bo wnosi do mieszkania ciszę i spokój. Jeśli jednak wszystko cię nudzi, zmień wibrację na Jedynkę. Gdy cierpisz biedę i wszystko rozdajesz innym, zmień wibrację na Ósemkę.

 

źródło: czary.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zawsze można analizować, gdzie obecnie mieszka. Będzie można dowiedzieć się, co energia jest dominujący w Twoim domu. Oczywiście wibracja domu powinny być w harmonii z datą urodzenia. Aby uzyskać wibracji domu, należy spisać numer ulicy.

 

DOM 1 NUMER

 

Ten dom ma wibracje aktywny i energiczny. Dom jest pełen pasji i to jest dobry dom dla prowadzenia każdego rodzaju działalności. Jest to szczególnie dobre dla młodszych pokoleń ze względu na ruchliwej środowiska.

 

DOM 2 NUMER

 

Ten dom ma specjalny cichy i pielęgnowania energii. Numerologia jest ten dom pełen ciepła i miłości uczucia. Ten dom jest często osobliwy ..

 

DOM 3 NUMER

 

Ten dom ma charakter społeczny. Jest idealny dla każdego rodzaju rozrywki gości. Ludzie mieszkający w tym domu często jest bardzo aktywny i szczęśliwy i czuje społecznego.

 

DOM 4 NUMER

 

Ten dom ma solidną i ochronną atmosferę. Jest on wyrazem silnego dom z czystym stylu. Domy te są zazwyczaj bardzo duże. Ludzie wewnątrz mają do czynienia z wieloma ogrodnictwa i osobliwych miejsc pracy.

 

DOM 5 NUMER

 

Ten dom ma żywy, szczęśliwy i szczęśliwy wibracje. Dom z wibracji 5 zazwyczaj wygląda dobrze i docenia wartości. Domu jak to jest szczęśliwy dom, pełen ciepła energii i sukcesu.

 

DOM 6 NUMER

 

Dom z numerologii wibracji 6 jest ciepły i szczęśliwy dom, idealny dla rodzin. To jest bardzo dobrze urządzone i atrakcyjne wizualnie. Ten dom jest pełen miłości i ciepła, ma przyjemny wygląd.

 

DOM 7 NUMER

 

Numer domu 7 ma świetlaną czują do niego i nie można mieć zbyt wiele energii. Zazwyczaj ma najnowszą technologię wewnątrz. Czasami może to mieć napiętą atmosferę.

 

DOM 8 NUMER

 

Dom z numerologii wibracje 8 jest idealny dla biznesu. Ma silną energii. To przyciąga pieniądze i będzie idealny dla osób z dużych celów w życiu.

 

DOM 9 NUMER

 

Domy z wibracji 9 mają zwykle zbyt wiele ciężkich energii. Z tego powodu najlepiej jest, że jest on zbudowany w pobliżu wody - może to być jezioro, rzeka, lub nad morzem. Jest idealny dla osób, które są w wieku do nowego stylu życia. Ponadto, dla każdego rodzaju ludzi koncentruje się na rozwoju duchowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...