Skocz do zawartości
Syrena

Sny prorocze

Polecane posty

Syrena

W większości sny to odreagowanie całego dnia, ale czasem się zdarza tak, że w snach uzyskujemy odpowiedzi czy przestrogi.

Miewacie sny prorocze lub swoje symbole senne, które zawsze coś znaczą?

Margita

Miałam w ubiegły czwartek sen, to był horror, a nie sen <krzyk><stres>

Śniło mi się, że jakbym obudziła się we śnie cała we krw, oparłam się o bielusie, jakby świeżo pomalowane drzwi a tu na nich plama z krwi, patrze ręce ma zakrwawione, od dołu jak bym krwotoku dostała :P i w tym śnie pierwsza myśl- pogotowie.... i się obudziłam zdyszana, cały dzień do siebie dojść nie mogłam i tylko czekałam z której strony od rodziny jakaś informacja przyjdzie...

Tego samego dnia wieczorem męża siostra zadzwoniła, że teść (ojciec męża) jest w szpitalu...

Ewelina

Ja mam jeden symbol, który zawsze mnie ostrzega. Gdy mi się śni, to wiem wtedy, że jest to przestroga dla mnie lub moich bliskich. Taką przestrogą jest czarna róża. Zawsze, gdy we śnie się pojawi dowiem się o czymś przykrym lub coś niemiłego mnie spotka lub tych, na których mi najbardziej zależy

Ismena

W moich snach, bardzo często śni mi się np. droga, ale jeszcze nie dowiedziałam się co ten symbol może u mnie znaczyć.

Tak poza tym, sen proroczy miałam kilka razy. To co mi się przyśniło, po jakimś czasie mogłam zaobserwować w rzeczywistości.

Marika

Pojawiają się takie sny. Z pozoru zwykły sen, niczym się nie wyróżnia to i nie przywiązują do nich myśli, nie biorę pod uwagę, ale za jakiś czas obrazy senne wracają i zdaję sobie sprawę że "jak to, przecież to się wydarzyło w moim życiu". W niektórych snach są hm, dosyć jasne znaki że to nie jest zwykły sen, takie sny zazwyczaj zapisuję, później analizuję i czekam na coś co w życiu realnym pozwoli mi odnieść się do tego co pojawiło się w moim śnie.

Ismena droga zależy w jakim kontekście

arwil

Mi od okolo roku co chwila śnią sie rzeczy, których znaczenia sie powtarzaja i oznaczaja nadchodzace szczęście, szczęście, spelnienie marzen, nadejscie lepszych czasow

Malaa

Przyśniły mi się kilka razy sny, które się sprawdziły..niestey zawsze te złe :-/

Sapsali

W moim przypadku sny dotyczące zdrady partnera zawsze się spełniały. W dodatku wyśniłam coś, czego nie mogłam wiedzieć ani nie miałam możliwości się dowiedzieć. Przyśniło mi się, że dziewczyna mojego byłego chłopaka poszła na studia. Nigdy nie widziałam jej na żywo, nigdy nie miałam możliwości na żywo z nią porozmawiać a miałam sen, w którym on mówi, że jego dziewczyna studiuje. Imię mi nie pasowało tylko bo we śnie powiedział "Karolina studiuje". Tak samo było jak zamieszkali ze sobą, śniło mi się, że wracali razem do, jak on to określił, ich mieszkania. Dużo tego było. Miałam też sny przepowiadające śmierć mojej Babci. Miesiąc przed jej śmiercią śniłam, że jej nie ma, że wróciłam do domu a moja rodzina płakała, że Babcia nie żyje, czułam taką ogromną pustkę i żal, potem im bardziej zbliżała się data śmierci mojej Babci, tym sny przyjęły masakryczny charakter, plułam krwią i wypadły mi naraz wszystkie zęby... wyjmowałam je, aż w końcu kilka dni przed jej śmiercią, śniło mi się, że ją słyszę w ogrodzie ale nie widzę. Była w ogrodzie z kwiatami a mówiła, że pieli truskawki- była wtedy w równoległym świecie, którego ja nie mogłam zobaczyć. Potem z czasem i ja się w nim pojawiłam. Babcia była w tym świecie piękną, młodą kobietą, miała długą jasną suknię, zupełnie jak cyganka, ciemne włosy upięte wysoko, przepasane chustką i uciekała przed mężem tyranem. To był dziwny sen. Tak jakby miała drugie życie, co najdziwniejsze, ja nie czułam żalu, byłam spokojna i zostawiłam ją, gdy upewniłam się, że ten człowiek (mąż tyran) jej nie zagraża. Po zaledwie kilku dniach, nie wiem, 2-3 może, odeszła z naszego świata...

justynaeg

Kiedyś miałam taki sen przyszła do mnie jakby była dziewczyna mojego chłopaka ale wyglądała jakby wstała z grobu powiedziała żebym nie ufała mi, na drugi dzień matka byłego powiedziała że on jest uzależniony, okłamywał mnie , zresztą dużo mialam snow które na drugi dzień sie sprawdzały

Marika
Kiedyś miałam taki sen przyszła do mnie jakby była dziewczyna mojego chłopaka ale wyglądała jakby wstała z grobu powiedziała żebym nie ufała mi, na drugi dzień matka byłego powiedziała że on jest uzależniony, okłamywał mnie , zresztą dużo mialam snow które na drugi dzień sie sprawdzały

To można zaliczyć do snów proroczych

justynaeg

przed tsunami z 2011 snilo mi sie ze chcialam ostrzec kierowce autobusu ze ma uciekac nie zdazylam bo go zalalo na drugi dzien oglosili tsunami w tv w Japonii, kiedys mialam tez taka zdolnosc ze jak dluzej patrzylam na puste okienka wynikow, pokazywaly mi sie liczby które sie potem sprawdzały stad tez przezywali mnie w pewnym okresie zycia czarownica, a na meczech sie nie znalam

Moon

Sen przed tsunami mógł wystąpić jako dowód dla ciebie zebys zrozumiała i uwierzyła. Zakladam że masz nie tylko dobra intuicję ale także rozwinięta czakrę trzeciego oka stąd te pojawiające się liczby w pustych okienkach. Zastanawiałaś się nad rozwojem ? Czy nie bardzo widzisz siebie na ezoteryczne ścieżce ?

alecosiestalo

Śniło mi się również że mój ojciec jest pijany i coś się z nim dzieje. Jak rano wstalem już nie żył..

Imbryk

Mnie czesto snia sie zdjecia przez ulamek sekundy i po jakims czasie widze je w realu. Ost zobaczylam kobiete w ciazy siedzaca z mezczyzna w aucie- bardzo sie wystraszylam. Na szczescie okazalo sie, ze to nie ja <haha2>

Anika

Ostatnio miałam sen, że dostałam pracę w Biedronce w Lublinie, tego dnia świat obiegła informacja, że w Biedronce w Lublinie wybuchł pożar i sklep został zamknięty ;]

Pawson87

Zawsze jak szykują się u mnie zmiany śni mi się egzorcyzm. Trochę to dziwne, ale przynajmniej wiem, że coś się święci ;)

margoz

Witajcie. Mnie, jako chyba jedynej osobie z rodziny, snią się zmarłe osoby... Ostatnio snił  mi się moj Tato. Wiem, ze oni, zmarli, w ten sposób chcą nam coś przekazać,dlatego bardzo chcialabym zglebić ten temat....Moze ktoś coś wiecej ma do powiedzenia na ten temat? Byłabym wdzieczna( mile widziana dyskysja?)

Emilians
5 godzin temu, margoz napisał:

Witajcie. Mnie, jako chyba jedynej osobie z rodziny, snią się zmarłe osoby... Ostatnio snił  mi się moj Tato. Wiem, ze oni, zmarli, w ten sposób chcą nam coś przekazać,dlatego bardzo chcialabym zglebić ten temat....Moze ktoś coś wiecej ma do powiedzenia na ten temat? Byłabym wdzieczna( mile widziana dyskysja?)

Witaj margoz, z tym to różnie bywa, zależy od osoby. Niektórzy tak mają, że jak śni im się zmarły rodzic, który we śnie jest żywy, to jest to jakaś zapowiedź dobrych zmian w naszym życiu. U innych oznacza to po prostu, że jeszcze przeżywają żałobę i nie nauczyli się żyć bez tej osoby. Ja zauważyłam natomiast u siebie dość nieciekawą korelację, że jak śni mi się mój zmarły tata to potem za niedługo dowiaduję się, że ktoś zmarł w rodzinie. 

margoz

Dziekuje Emilians...opowiedzialam mamie ten sen...Tato prosil mnie, bym pojechala do jego brata, czyli mojego wujka, i zabrala stamtad dwie...szable, ale tak, zeby wujek tego nie zauwazyl !?! Bylam zdziwiona, bo skad szable we snie.?A mama- byla jeszcze bardziej zdziwiona. Zapytala, skąd wiedzialam o tych szablach? Zgodnie z prawda odpowiedzialam, ze to chyba jskies moje senne fantazje, ze o żadnych szablach nic nie wiem. Okazalo się, że przy podziale rzeczy po moim zmarlym dziadky- ojcu mojego ojca- wujek zabrał własnie te dwie szable, nie dzieląc sie z moim Tatą...Ja o niczym nie wiedziałam, bo dziadek zmarł dawno temu, nikt mi o tym nie mowil. Przyznam szczerze, mialam ciarki, jak mama mi to opowiedziała....cieszę sié jednak z tego, ze ci zmarli ze mna chca sie kontaktowac....pozdrawiam, zyczę wszystkim miłego dnia ☺

MIMESIS

Gesia skórka. Mi sie kiedys śnił napad i faktycznie miał miejsce. Mogłyby sie nam czesciej dobre rzeczy snić.

ciekawy90

Witam dołączę się do tematu ;) dziś zanim poszedłem spać prosiłem wszechświat aby przyśniło mi się co mnie czeka w niedalekiej przyszłości. Kiedyś też próbowałem, ale nic się nie udało, natomiast dzisiaj przyśniło mi się, że moje relacje z byłą dziewczyną się naprawiły i normalnie rozmawiamy i zmierzamy by odbudować związek hmm miły sen :) Przeważnie jak śniła mi się była to tylko kłótnie i żebym dał jej spokój a teraz obrót o 180stopni :D wydaje mi się to mało prawdopodobne, choć kiedyś też mi się śniło, że zdałem maturę i wydawało mi się to abstrakcją a później było jak we śnie hmm...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się