Skocz do zawartości

Interpretacja - praca


Syrena

Polecane posty

Oczywiście wklejam w ramach ćwiczeń. Ubiegam sie o dodatkowe stanowisko w pracy i rozłożyłam sobie karty. Nie jestem obiektywna w rozkładach dla siebie, więc proszę Was o pomoc :)

 

1) Jakie mam szanse na dostanie tego "stanowiska"? - kochankowie

 

Prawdopodobnie będę musiała wybrać między jednym, a drugim. Mogą pojawić się jakieś drobne problemy, ale koniec końców wybór będzie odpowiedni.

 

2)Na czym powinnaś się skupić - 6 kielichów

 

Być może powinnam zmienić podejście, oczyścić się ze starych stereotypów i otworzyć na nowe, podjąć naukę, doszkolić się

 

3) Ukryte relacje.problemy - król kielichów odwrócony

 

Prawdopodobnie ktoś będzie mi nieprzychylny, będzie próbował mnie zniechęcić do tego stanowiska lub doprowadzić do tego, aby mnie zwolnili

 

4) Jak będę się sprawowała na obecnym stanowisku? - pustelnik odwrócony

 

Tutaj też wychodzi zakłamanie i nieuczciwość. Mogę dać się ponieść tej niekomfortowej sytuacji lub zostanę wciągnięta w jakieś oszustwo, co może źle wpłynąć na moją pozycję

 

5) Rada - król mieczy

 

Zalecana jest ostrożność, ponieważ sytuacja w jakiej się znajdę może doprowadzić zarówno do straty nowego stanowiska, jak i drugiego - starego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jakie mam szanse na dostanie tego "stanowiska"? - kochankowie

 

Mnie Kochankowie pokazują na szanse - innym razem - czy też, pierwsza osoba się nie sprawdzi, przyjdzie kolej na Ciebie, lub pojawi się coś innego....

 

 

2)Na czym powinnaś się skupić - 6 kielichów

 

Karty mogą wskazywać abyś skupiła się na razie, na tym co masz, rozważyła tą opcje za jakiś czas...

 

3) Ukryte relacje.problemy - król kielichów odwrócony

 

Co prawda nie czytam odwróconych kart, moim zdaniem jakiś nieuczciwy mężczyzna tutaj może namieszać...

 

4) Jak będę się sprawowała na obecnym stanowisku? - pustelnik odwrócony

 

Być może będziesz czuła że to stanowisko nie jest dla Ciebie, być może stare przyzwyczajenia wezmą górę.

 

5) Rada - król mieczy

Uważać na dane słowo, obietnicę, aby dotrzymywać już danego lub nie obiecywać czegoś, gdy potem nie będziesz w stanie temu podołać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Trochę czasu minęło, więc chyba już mogę zweryfikować. Już teraz sama zrezygnowałam z tego stanowiska ( znalazłam inną dodatkową pracę). Co prawda pracownicy w dalszym ciągu mi dopingują i namawiają na ubieganie się, lecz sama szefowa niekoniecznie wychodzi z inicjatywą, a i mi już nie zależy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Być może będziesz czuła że to stanowisko nie jest dla Ciebie, być może stare przyzwyczajenia wezmą górę.

 

Czyli jednak ?:)

 

Powodzenia :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tu kwestia przyzwyczajeń, bardziej doszłam do wniosku, że nie chce sobie nerw psuć - dość toksyczne kierownictwo na tym etacie jest,więc wybrałam spokojniejszą propozycję :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...