Skocz do zawarto┼Ťci

Zerknijcie dobre duszyczki ­čśë

Polecane posty

Podoba mi si─Ö jeden ch┼éop. Wiem ┼╝e ja jemu tez cho─ç z jego strony praktycznie zero inicjatywy. Do┼Ť─ç rzadko do mnie wystuka kilka zda┼ä. Ciekawy go┼Ť─ç ­čśü

Zada┼éam pytanie co on o mnie my┼Ťli┬á

Zonk­čśČ Wie┼╝a┬á

Dopytałam dlaczego Wieża ? Drugi Zonk- Wisielec 

Moje skojarzenie jest takie.Czyzby chłop chciał przełamać między nami tego Wisielca? No bo wszystko stoi w miejscu nic się nie posuwa.

Kto┼Ť co┼Ť podpowie kochani?

Udost─Öpnij na innych stronach

Droga @Reni45niby Wie┼╝a to z┼éy omen ale czego skoro mi─Ödzy Wami nic si─Ö nie posuwa ? Zatem Twoje skojarzenie mo┼╝e by─ç w┼éa┼Ťciwie ale poczekajmy jeszcze na sugestie bardziej do┼Ťwiadczonych ...

A co by┼Ť pomy┼Ťla┼éa na dobranie karty rady "czy powinnam wykona─ç pierwszy ruch w jego stron─Ö" ?

• Lubi─Ö! 1

Je┼╝eli facet chce to dzia┼éa nie bede si─Ö wyg┼éupia─ç bo nie wiadomo co on my┼Ťli.┬á

Bede wdzi─Öczna Je┼╝eli kto┼Ť jeszcze wypowie si─Ö w temacie.┬á

SowAna

Wie┼╝a to niedost─Öpno┼Ť─ç, co co┼Ť nieosi─ůgalnego dla zwyk┼éego ┼Ťmiertelnika (wie┼╝a Babel), to r├│wnie┼╝ co┼Ť szalonego i niebezpiecznego - tak cie mo┼╝e spostrzega─ç, a Wisielec, ┼╝e On widzi Ci─Ö inaczej, ni┼╝ Tobie si─Ö wydaje

• Lubi─Ö! 1
23 minuty temu, Reni45 napisał:

Je┼╝eli facet chce to dzia┼éa nie bede si─Ö wyg┼éupia─ç bo nie wiadomo co on my┼Ťli.┬á

Bede wdzi─Öczna Je┼╝eli kto┼Ť jeszcze wypowie si─Ö w temacie.┬á

jak uwa┼╝asz @Reni45

z perspektywy faceta, dodam jeszcze ┼╝e ja jak chc─Ö to dzia┼éam ale szalenie imponuj─ů mi kobiety, kt├│re przejmuj─ů inicjatyw─Ö

a patrz─ůc na interpretacj─Ö @SowAna┬á (a uwielbiam jej ka┼╝de spojrzenia na karty - jak mniemam to mega do┼Ťwiadczona dusza) facet mo┼╝e rzeczywi┼Ťcie widzi Ci─Ö zupe┼énie inaczej ni┼╝ Ci si─Ö wydaje, mo┼╝e w jego oczach jeste┼Ť nieosi─ůgalna i boi si─Ö cokolwiek zrobi─ç i ruch z Twojej strony b─Ödzie ok...... ale nie namawiam jak tego nie czujesz┬á

Może jest tak że owszem podobam mu sie ale on nie ma zamiaru robić w moim kierunku czegokolwiek. 

Dzi─Ökuj─Ö za ka┼╝de spojrzenie na sytuacje kochani ­čśÇ­čśś­čśś

Do┼é─ůcz do rozmowy

Mo┼╝esz zacz─ů─ç pisa─ç teraz i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk┼éy tekst

Maksymalna ilo┼Ť─ç emotikon wynosi 75.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw├│rz nowe...