Skocz do zawartości

Słońce w domach

Polecane posty

Słońce w I domu:

Niezależnie od opinii otoczenia samodzielnie wybierasz własną drogę życia i wiesz do czego dążysz. Cechuje Cię indywidualizm, silna wola i pewność siebie. Potrafisz ciężko pracować dla zdobycia uznania. Masz przywódczą naturę i niełatwo Cię odwieść od wytyczonego celu. Masz dużo sił życiowych oraz zdolność do ich szybkiej regeneracji. Potrafisz cieszyć się życiem i aktywnie w nim uczestniczyć.

Wywierasz wrażenie na ludziach swoim opanowaniem, wytwornością i trochę majestatycznym zachowaniem. Cechuje Cię poczucie wyższości, zazdrościsz lepszym i dążysz do utrzymania swej racji.

Satysfakcję odniesiesz w zawodach dających poczucie ważności i wpływu na rozwój sytuacji.

Słońce w II domu:

Istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo materialne. Ważny jest dla Ciebie własny system wartości, potrafisz zaangażować swój autorytet w jego obronie. Umiesz właściwie rozłożyć siły potrzebne do działania, cechuje Cię wytrwałość, stanowczość a czasem nawet upór. Sił dodaje Ci doświadczanie kontaktu z przyrodą.

Masz przekonanie, że dzięki bogactwu i posiadaniu rzeczy można osiągnąć poważanie i prestiż. Spróbuj znaleźć głęboki sens takich słów jak: miłość, przyjaźń, bezinteresowność. Zbuduj swój system wartości na głębokim poszanowaniu praw człowieka i jego wolności.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z finansami oraz dających wymierne, namacalne efekty.

Słońce w III domu:

Ważna jest dla Ciebie wymiana myśli i rozwój indywidualny. Masz umiejętność obserwacji, posiadasz talent do uczenia się. Intelektualne pragnienie poznania świata i jego zagadnień znajduje często spełnienie w podróżach. Pozycję zdobywasz poprzez aktywny rozwój umysłowy i sprawność intelektualną. Swobodnie posługujesz się logiką i rozumem.

Ważne jest dla Ciebie wyrażanie i przekazywanie innym swych idei. Wystrzegaj się arogancji intelektualnej, szanuj cudze idee i pozwól ludziom wyrażać własne poglądy.

Możesz zrealizować swoje umiejętności w zawodach związanych z przekazywaniem wiedzy, doradztwem, pracą w reklamie.

Słońce w IV domu:

W Twoim życiu dużą rolę odgrywa życie uczuciowe. Ważne jest dla Ciebie posiadanie bezpiecznego domu rodzinnego. Dążysz do posiadania domu zamożnego i ładnego. Cenisz sobie prywatność. Silna potrzeba odosobnienia wynika z pragnienia spokoju i równowagi wewnętrznej.

Środowisko rodzinne i najbliższe otoczenie zaufanych osób dodaje Ci sił i pewności siebie. Dumą napawa Cię dobrze zorganizowany dom rodzinny. Ważniejsze od zdobycia społecznego uznania jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa, spokoju i poświęcenie dla rodziny. Możesz przejawiać tendencję do bycia niekwestionowaną głową rodziny oraz zarządzać jej wartościami materialnymi tylko według własnego uznania.

Przejawiasz zainteresowanie nieruchomościami oraz zajęcia związane z zapewnieniem innym pożywienia, schronienia oraz opieki.

Słońce w V domu:

Posiadasz nadmiar energii i silną potrzebę jej rozładowania. Lubisz aktywność, kochasz życie i przygody. Masz słoneczne, radosne i towarzyskie usposobienie. Czasem przejawiasz zbytnią pewność siebie, prowadzącą do ryzykanctwa i brak delikatności. Masz skłonność do dramatyzowania sytuacji tylko po to, „aby coś się działo”. Lubisz rozrywki, ryzykowne przedsięwzięcia, również hazard.

Szukasz towarzystwa i przyjemności, chcesz aby ludzie Cię szanowali. Dzięki pogodnemu i wesołemu usposobieniu zdobywasz wielu przyjaciół. Bardzo wierzysz we własne siły, co powoduje że podejmujesz czasem zbyt duże ryzyko. Zależy Ci, aby Twoje dzieci były dobrze wykształcone, „świeciły przykładem”, wkładasz dużo energii aby ich życie ułożyło się szczęśliwie.

Możesz zabłysnąć w zawodach związanych z twórczością, pracą wychowawczą oraz dającą możliwość posmakowania ryzyka.

Słońce w VI domu:

W życiu codziennym cechuje Cię praktyczność i pracowitość. Interesujesz się medycyną i higieną. Odczuwasz potrzebę ciągłego doskonalenia siebie. W Twojej hierarchii celów życiowych, sumiennie wykonywana praca stoi bardzo wysoko. Twoje życie płynie zwykle spokojnie, bez wielkich wzlotów ale także i bez większych upadków.

Potrafisz podporządkować się szefom, aczkolwiek możesz mieć wątpliwości czy w dostatecznym stopniu doceniają Twoje umiejętności. Osiągnięcia i stanowisko pracy są dla Ciebie powodem dumy. Najlepiej pracuje Ci się w zaciszu biura lub gabinetu. Możesz wykorzystać swoje umiejętności w zawodach związanych ze służbą zdrowia, czy kontrolą.

Słońce w VII domu:

Poczucie wartości uzależniasz od miejsca i funkcji w społeczności. Chętnie działasz na forum publicznym. Posiadasz silne poczucie sprawiedliwości, dążysz do zgody i równowagi.

Partnerstwo i związki z ludźmi są dla Ciebie bardzo ważne i pobudzają Twoją aktywność. Szukasz partnerstwa uzupełniającego twoje „ja”. Cieszysz się dużym uznaniem towarzyskim, a ludzie mogą żywić przekonanie, że posiadasz rozległe wpływy. Przyciągają Cię osoby sprawiedliwe, silne, twórcze i lojalne. Potrafisz okazać szacunek przeciwnikowi i potrafisz postawić się w jego sytuacji, co czyni z Ciebie dobrego dyplomatę.

Satysfakcję przyniesie Ci praca z ludźmi, pośrednictwo oraz prawo.

Słońce w VIII domu:

Ważne jest dla Ciebie zdobywanie doświadczeń duchowych i dogłębnych wrażeń. Masz silne pragnienie doświadczania życia na poziomie uczuć, intelektualne rozumienie Ci nie wystarcza. Interesuje Cię samodoskonalenie i duchowy rozwój. W życiu chętnie wchodzisz w rolę „szarej eminencji”. Pomimo, że często Twoje życie przypomina pole bitewne, cechuje Cię nieugiętość i odwaga w obliczu kryzysowych sytuacji.

Posiadasz zdolność rozszyfrowania całkowicie nieznajomych osób. Interesuje Cię to, co inni ludzie wolą trzymać w ukryciu, nie ma dla Ciebie tematów tabu. Masz czasem tendencje do bezwzględnego postępowania, do stawiania wszystkiego na jedna kartę. Zastanów się, czy szczerość i otwartość nie przyniesie Ci więcej satysfakcji oraz nie otworzy oczu na głębokie przyjaźnie i udane związki partnerskie.

Możesz zrealizować się w zawodach związanych z cudzymi wartościami (np. finanse, psychologia) oraz w zajęciach z pogranicza życia i śmierci.

Słońce w IX domu:

Dążysz do stworzenia własnego światopoglądu na główne problemy filozoficzne dotyczące życia, kosmosu i rządzących w nim praw. Masz szerokie horyzonty myślowe. Dalekie, kształcące podróże mogą być dla Ciebie wspaniałą okazją poznania sztuki, tradycji i historii innych kultur. Ważna jest dla Ciebie potrzeba ciągłego rozwoju. Postępujesz w życiu zgodnie z jasno sprecyzowanymi prawami moralnymi. Problemy rozwiązujesz w sposób twórczy, masz niezwykłe przebłyski intuicji.

Szanuj poglądy innych ludzi. Masz ogromną wiedzę, którą z łatwością przekazujesz otoczeniu. Ludzie szanują Cię za Twoją mądrość i umiejętność znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach.

Poszukujesz wiedzy dotyczącej miejsca człowieka w świecie i jego relacjach z ludźmi, co przejawia się w zainteresowaniu filozofią, religią, socjologią czy prawodawstwem.

Słońce w X domu:

Najpełniej zrealizujesz się w pracy zawodowej, wspinając się na kolejne stopnie drabiny uznania. Aby dojść do zaszczytów i władzy, podejmij konieczny trud, by zdobyć potrzebną wiedzę i niezbędne umiejętności. Jesteś osoba niezwykle odpowiedzialną i konsekwentną w działaniu. Szybko zyskujesz miano lidera i z odwagą realizujesz śmiałe wyzwania.

Cieszysz się autorytetem wśród znajomych. Dążysz do zdobycia uznania i szacunku. Masz poczucie godności i moralności. Wystrzegaj się zbytniej ambicji i przesadnej żądzy władzy.

Powodzenie osiągniesz w pracy mającej realny wpływ na społeczeństwo, przewodzeniem, budowaniem solidnych struktur materialnych lub społecznych.

Słońce w XI domu:

Interesują Cię systemy myśli politycznej, filozoficznej lub naukowej. Masz szerokie spojrzenie na sprawy świata i prawa nim rządzące. Patrzysz na wszystko bezstronnie i w kategoriach ponadczasowych. Interesujesz się tym co nietypowe, odkryciami naukowymi i ideami wykraczającymi w przyszłość. Dążysz do zdobycia uznania poprzez twórcze działanie. Gubisz się czasem w świecie przyszłości – wielkich planów i nierealnych nadziei.

Masz poczucie braterstwa ze wszystkimi ludźmi i szanujesz ludzką godność. Często wiążesz się z różnego rodzaju organizacjami i wyznawanymi przez nie ideałami. Masz liczną grupą przyjaciół, z którą łączą Cię wspólne ideały. Zawsze można liczyć na Twoje wsparcie i bezinteresowną pomoc.

Cenisz pracę zespołową, eksponowane stanowiska Cię nie interesują. Powodzenie osiągniesz w zajęciach pozbawionych rutyny, związanych z eksperymentami i odkryciami naukowymi, wszędzie tam, gdzie wykorzystasz swą błyskotliwą inteligencję i indywidualizm.

Słońce w XII domu:

Cechuje Cię ogromna intuicja i bogata wyobraźnia. Interesujesz się rzeczami dziwnymi dla otoczenia, tajemniczymi lub wymagającymi utrzymania ich w tajemnicy. Masz tendencje do zbytniego zamartwiania się, czasem chorobliwej nieśmiałości, czy stanów lękowych. Masz skłonność do braku poczucia własnej wartości, niepewności i biernego poddawania się losowi.

Lubisz swoją samotność. Otoczenie może odbierać Cię jako osobę zamkniętą w sobie lub w ogóle Cię nie zauważać. Twoje życie i działania są najczęściej anonimowe. Unikasz otwartej konfrontacji i jesteś osobą mało znaną opinii publicznej. Masz potrzebę pomagania innym w trudnych sytuacjach. Zawsze można na Ciebie liczyć kiedy potrzebne jest dobre serce i bezinteresowność.

Służba dla bliźnich przynosi Ci zadowolenie i poczucie satysfakcji. Zawody, w których najpełniej się zrealizujesz, są związane z miejscami odosobnienia oraz pomocą innym ludziom. Możliwe że pociąga Cię praca, której społeczeństwo lub prawo nie uznaje.

źródło: proastro.wordpress.com

• Lubię! 2

Słońce w I domu - silna wola, pewność siebie, przedsiębiorczość, ambicja, silne cechy przywódcze, chęć dominacji, wpływanie swoją osobowością na innych, kierowanie grupami ludzi, wysoka żywotność, potrzeba sukcesu, duża motywacja do działania, upór w realizacji wytyczonych celów, głód uznania i szacunku ze strony otoczenia, praca na stanowiskach eksponowanych, praca jako przedstawiciel handlowy.

Słońce w II domu - ukierunkowanie na zdobywanie i powiększanie środków materialnych, skłonność do gromadzenia dóbr pieniężnych i użytkowych, nastawienie na sukces materialny, silna potrzeba zapewnienia dobrobytu i bezpieczeństwa finansowego, dla siebie i rodziny, praca w reklamie, bankowości, ubezpieczeniach, ogrodnictwie, praca na roli.

Słońce w III domu - ciekawość świata, szerokie zainteresowania osobiste i zawodowe, działalność naukowa, pisarska, dziennikarska, lub handlowa, liczne podróże zawodowe, umiejętność rozpoznawania panujących relacji międzyludzkich w życiu rodzinnym i sferze zawodowej, umiejętność znalezienia się w każdym środowisku i w każdej sytuacji, intensywne kontakty z rodzeństwem i bliskimi sąsiadami.

Słońce w IV domu - domatorstwo, potrzeba doskonałej organizacji życia rodzinnego, przywiązanie do tradycji, konserwatyzm, zawłaszczanie prawa do decydowania o losach najbliższych, pielęgnowanie tradycji rodzinnych, silnie rozwinięta uczuciowość, dbałość o własne zasoby i zdobycze materialne, przedkładanie życia rodzinnego ponad pracę zawodową, praca jako dekorator wnętrz, dozorca, portier, kasjer, praca w firmie sprzątającej.

Słońce w V domu - potrzeba uznania w szerokim gronie, głód zaszczytów, podświadome dążenie do narzucania własnych poglądów i preferencji innym osobom, potrzeba uzewnętrzniania własnej osobowości przez sztukę amatorską, lub profesjonalną, twórcza samokreacja, skłonność do hazardu i inwestycji giełdowych, zajęcia zawodowe związane ze sztuką, reklamą, rozrywką.

Słońce w VI domu - dobre samopoczucie i pewność siebie uzależnione od spełniania się w życiu zawodowym, rozwinięte zainteresowania hobbystyczne, przykładanie nadmiernej wagi do szczegółów, zawężanie i bagatelizowanie złożonych problemów rodzinnych i zawodowych, unikanie odpowiedzialności i eksponowanych stanowisk, praca zawodowa związana ze służbą zdrowia, produkcją żywności, higieną, sprzątaniem, segregowaniem informacji, lub produktów.

Słońce w VII domu - korzyści płynące ze związków partnerskich i małżeńskich, szansa na udane małżeństwo, pod względem finansowym i zawodowym, uzyskanie pracy za pośrednictwem małżonka, lub jego bliskich, dobre stosunki z przełożonymi, umiejętność wypracowania dobrych układów w życiu towarzyskim i zawodowym, praca zawodowa polegająca na tworzeniu i rozwijaniu sieci układów biznesowych, praca w reklamie, praca w firmach rekrutacyjnych, pośrednictwo.

Słońce w VIII domu - zainteresowanie sprawami tajemniczymi i ukrytymi, dysponowanie, lub zarządzanie majątkiem innych ludzi, , upór i konsekwencja w powiększaniu zasobów materialnych, praca w agencjach ubezpieczeniowych, urzędach administracji państwowej, firmach pogrzebowych, policji, więziennictwie, agencjach detektywistycznych, firmach ochroniarskich, urzędach skarbowych.

Słońce w IX domu - silnie rozwinięta sfera życia duchowego, zainteresowania w dziedzinach religii, filozofii, prawa materialnego, systemów moralnych, chęć poznawania innych kultur, liczne podróże zagraniczne, możliwa emigracja zarobkowa, dobre kontakty na obczyźnie, umiejętność znalezienia się w obcym kulturowo środowisku, praca badawcza i naukowa, duszpasterstwo, handel zagraniczny, praca tłumacza.

Słońce w X domu - dążenie do samorealizacji, pewność dobrze obranej drogi zawodowej, zainteresowanie pracą publiczną, udzielanie się w polityce, pęd do sukcesu, wysokiej pozycji zawodowej, chęć wpływania na postępowanie i dokonywanie wyborów przez inne osoby, piastowanie funkcji kierowniczych, zarządzaniem personelem, działalność na różnych szczeblach partii politycznych, praca związana z architekturą, przemysłem budowlanym.

Słońce w XI domu - liczne przyjaźnie, dążenie do pracy zespołowej, wolontariat, propagowanie nietypowych, bądź wybiegających w przyszłość poglądów, praca w fundacjach dobroczynnych i akcjach humanitarnych, znajomości w kręgach artystycznych, praca przy eksperymentach i wynalazkach, znajomości wśród wpływowych osób, praca przy nowych technologiach, awangardowych trendach w kulturze i sztuce.

Słońce w XII domu - skłonność do pracy w odosobnieniu, tendencje do zamykania się w sobie, działalność ukryta, lub nielegalna, zainteresowanie parapsychologią, magią, okultyzmem, przeszkody i utrudnienia, ze strony przeciwników działających niejawnie, praca w więziennictwie, szpitalach, przemyśle spirytusowym, browarnictwie, służba duchowa, praca w instytucjach dobroczynnych, schroniskach, placówkach opieki społecznej.

źródło: astromix.pl

• Lubię! 2
  • 4 years later...
9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

U mnie jest w III domu i z tego co czytam to oczywiscie zgadza sie :) A jak jest u Was? @Batyam @MIMESIS @Essa @Ismena jesli to nie tajemnica to zdradzcie ;)

Słońce 8 dom znak ryb...... Co to znaczy?  Oprócz rzeczy danych mi do przerabiania. . Znaczy że szybko skończę... . Np mój samolot się rozbije lub jakiś Palestyńczyków mnie zadzga.. . Coś jak śmierć Beksinskiego. Ale nie martwcie się pozyje jeszcze pozyje trochę muszę ponaprawiac siebie i ten cholerny 🌍 świat. 

• Smutek 2
runoutofbreath
28 minut temu, Batyam napisał:

Słońce 8 dom znak ryb...... Co to znaczy?  Oprócz rzeczy danych mi do przerabiania. . Znaczy że szybko skończę... . Np mój samolot się rozbije lub jakiś Palestyńczyków mnie zadzga.. . Coś jak śmierć Beksinskiego. Ale nie martwcie się pozyje jeszcze pozyje trochę muszę ponaprawiac siebie i ten cholerny 🌍 świat. 

nie brzmi to optymistycznie.....ja mam 9 z klucza wcielenia a to podobno znaczy, ze swoje poprzednie wcielenie zakonczylam nagle, niespodziewanie..czy to poprzez jakis wypadek, czy nagla chorobe, niby taki jest swiat, przeznaczenie i nic sie na to nie poradzi, ale mimo wszystko przeraza mnie to, gdyym dowiedziala sie ze ktos z moich bliskich zmarl tak nagle to nie wiem czy pomimo rozumienia tego calego schematu przyjelabym to z pokora i spokojem..raczej nie.. a Ty @Batyam mam nadzieje, ze beziesz zyla jeszcze dlugo, dlugo...moze wygladac to wlasnie ta, ze bedzie to nagla smierc, ale w bardzo poznym wieku

• Lubię! 1
11 godzin temu, Batyam napisał:

widzialam @Ercil na forum, tez musze ja zagadnac o ten sławetny dom 8, czytalam ostatnio sporo o nim,

mozna sie troche przestraszyc, szczegolnie ze znam osobnika z dwiema planetami tam: Mars i Ksiezyc ( w Byku)

o ile Mars podobno poteguje energie seksualna tutaj ( i tak jest, widzialam <sarkazm>) to mnie bardziej ten Ksiezyc martwi...ze pieniadze od innych ludzi,

magnetyzm, tak sie zastanawiam czy Pan nie jest gold diggerem czy moze w delikatniejszej wersji lubi prezenty dostawac

https://www.astromagia.pl/zodiak/abc-astrologii/9431-osmy-dom-astrologiczny

https://cosmicintelligenceagency.com/the-8th-house-your-secret-power/

8 minut temu, MIMESIS napisał:

widzialam @Ercil na forum, tez musze ja zagadnac o ten sławetny dom 8, czytalam ostatnio sporo o nim,

mozna sie troche przestraszyc, szczegolnie ze znam osobnika z dwiema planetami tam: Mars i Ksiezyc ( w Byku)

o ile Mars podobno poteguje energie seksualna tutaj ( i tak jest, widzialam <sarkazm>) to mnie bardziej ten Ksiezyc martwi...ze pieniadze od innych ludzi,

magnetyzm, tak sie zastanawiam czy Pan nie jest gold diggerem czy moze w delikatniejszej wersji lubi prezenty dostawac

https://www.astromagia.pl/zodiak/abc-astrologii/9431-osmy-dom-astrologiczny

https://cosmicintelligenceagency.com/the-8th-house-your-secret-power/

Pieniądze od innych ludzi to też mogą być spadki.... Ale też tak jak u ex było... Musisz się zagłębić.... W jego horoskop byś nie dostała takiej Harris jak ja co to wszystko mi zabrał.... I się dorabia na cudzych majtkach 

• Lubię! 1
10 minut temu, MIMESIS napisał:

musze, inaczej mam bana na wyjazdy na przyszly rok <drag>

Rob rób panna kto zrobi lepiej bardziej skrupulatnie... Idealnie w punkt jak nie ty.... 

1 minutę temu, Batyam napisał:

Pieniądze od innych ludzi to też mogą być spadki.... Ale też tak jak u ex było... Musisz się zagłębić.... W jego horoskop byś nie dostała takiej Harris jak ja co to wszystko mi zabrał.... I się dorabia na cudzych majtkach 

własnie...martwi mnie ta lokalizacja, jakby co bez intercyzy ani rusz, a Ty mialas?

2 minuty temu, MIMESIS napisał:

własnie...martwi mnie ta lokalizacja, jakby co bez intercyzy ani rusz, a Ty mialas?

Musisz mieć intercyza z warunkami. Ja nie miałam z drugim ex i mnie okradł i z mojego i z dorobkowego. 

• Smutek 1
Przed chwilą, Batyam napisał:

Musisz mieć intercyza z warunkami. Ja nie miałam z drugim ex i mnie okradł i z mojego i z dorobkowego. 

generalnie to ja tez mam awersje do papierka wiec mnie odrzuca plus jak czytam takie historie jak Twoja miedzy innymi,

powiem Ci, ze tacy ludzie nie maja za grosz godnosci..za grosz -chociaz z tym groszem to absurdalnie tu brzmi

Przed chwilą, MIMESIS napisał:

generalnie to ja tez mam awersje do papierka wiec mnie odrzuca plus jak czytam takie historie jak Twoja miedzy innymi,

powiem Ci, ze tacy ludzie nie maja za grosz godnosci..za grosz -chociaz z tym groszem to absurdalnie tu brzmi

A od kiedy oszuści piszą na czole jestem oszustem?  Godność oszusta?  Kręgosłup?  Intercyza z warunkami to najlepszy papierek na świecie tylko dobra intercyza... 😘. Trzeci mąż.... Jak już nie dam rady... To trzecim nie będzie.... A mój pierscionek zareczynowy zamortyzuje się. Jak już nie jest zamontowany..... Szybko nie.... To chyba nie Palestyńczycy tylko zbiry ex mnie załatwia.  

• Haha 1
  • 3 months later...
Luna

Tekst pochodzi z książki " Interpretacja horoskopu" autorstwa Alexandra von Pronay:

"1. Dom pierwszy
+ : triumfujący zwycięzca, zdrowy, chętny do czynów, wszystko mu się
udaje.
-: negatywne podkreślanie własnego „Ja" w zależności od znaku.
2. Dom drugi
+ : zapowiedź sukcesu ekonomicznego, majątku, dobrobytu, możliwość
otrzymywania i przyznawania kredytów (trygon do Saturna = powolne
działanie, do Jowisza = fortuna, do Marsa = aktywne działanie).
-: rozrzutność przyniesie stratę pieniędzy, podobnie jak inne zbytki i nadmierne
używanie życia.
3. Dom trzeci
+: wsparcie ze strony krewnych; intelektualne sukcesy w mass mediach
odnosi w roli podróżnika lub businessmana.
- : konflikty; mass media mogą mu zaszkodzić podobnie jak różnice
poglądów lub wypadki drogowe (szczególnie przy aspektach Marsa, Saturna
i Urana).
4. Dom czwarty
+ : absolutnie pewna posiadłość, szczęście dzięki rodzicom, najlepszym
drogowskazem w życiu jest ojciec; pełnię rozwoju osiąga dość późno a
sukcesy dopiero na starość.
- : niechęć a nawet nienawiść do rodziców, troski na własnym podwórku na
starość, strata ojczyzny, los emigranta.

5. Dom piąty
+ : szczęście w grach losowych, w miłości i dzięki dzieciom; wieczny optymista
bierze życie takim, jakim ono jest, jest lubiany i choć jest twórczy,
nie potrafi tego do końca spożytkować w praktyce.
- : zahamowania popędu seksualnego (dot. Saturna), prostacki erotyzm
(Mars), brak sukcesów w roli pedagoga; troski przez dzieci.
6. Dom szósty
+: bardziej woli współpracę z kimś niż samodzielność; interesuje go wąski
wycinek życia.
- : przewaga czynników negatywnych; ciężkie, przewlekłe dolegliwości
(w układzie z Marsem stany zapalne, gorączka, widmo operacji), pozytywnie
stabilizuje i łagodzi Saturn, a negatywnie obniża siły witalne.
7. Dom siódmy
+: silny związek z życiem publicznym i „Ty"; WH pragnie i potrzebuje
władzy, często zmienia partnerów; wg tradycji: u kobiet Słońce określa los w
małżeństwie; aspekty z przestrzeni dziennej na pozycję Słońca dotyczą
zawodu i pozycji społecznej; z przestrzeni nocnej zaś sfery prywatnego i
rodzinnego życia.
- : płeć odmienna jawi się jako wróg; WH ma kłopoty z życiem publicznym
i zdrowiem.
8. Dom ósmy
+: spadek, prezenty, cała egzystencja n aż działanie wzmocnione siłą
instynktu.
- : krytyczne aspekty Marsa, Saturna, Urana, Neptuna niosą zagrożenie
życia w zgodzie z domem i znakiem.
9. Dom dziewiąty
+ : WH czeka życiowy sukces za granicą oparty na mocnym fundamencie
światopoglądowym, na przykład religijnym lub filozoficznym; nie ominie go
też korzyść płynąca ze strony krewnych współmałżonka; często drugie
małżeństwo.
- : życie pełne konfliktów zwłaszcza politycznych, uciekinier, emigrant,
śmierć w cierpieniach za granicą.
10. Dom dziesiąty
+ : sława oraz zaszczyty, oczekiwany sukces życiowy, zdobycie władzy,
społeczny awans.
-: opóźnienie, zazdrość, błędy na drodze do kariery, kryzys, porażki, konflikty,
klęska.
11. Dom jedenasty
+ : bogactwo, korzyści odniesione dzięki przyjaciołom, protekcji;
sprzyjające okoliczności; wzrost majątku w drugiej połowie życia.
-: zbyt wielkie wydatki przynoszą spore straty; WH wykorzystują fałszywi
przyjaciele; problemy z ojcem lub innym autorytetem.
12. Dom dwunasty
+ : sukcesy bez rozgłosu dzięki konsekwentnej pracy; lekarz, opiekun;
wąski krąg przyjaciół.
- : choroba jest jego przeznaczeniem; przestępcze skłonności z racji złego
otoczenia; odepchnięty, w niełasce, w więzieniu traci cześć."

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
  • 1 year later...
  • 1 month later...
Dnia 25.01.2019 o 10:52, Batyam napisał:

Słońce 8 dom znak ryb

Mam w 8 domu marsa w rybkach 😑 mogę powiedzieć jedno jest to seksualne niewolnictwo. Nie wiem jak ze słońcem.

Słońce dom 10 na MC jestem karierowiczką i lubie jak mnie podziwiają bo ascendent mam w Lwie 🤣

• Wow! 2
  • 3 weeks later...
Batyam
Dnia 15.12.2020 o 11:48, Dosia90 napisał:

Mam w 8 domu marsa w rybkach 😑 mogę powiedzieć jedno jest to seksualne niewolnictwo. Nie wiem jak ze słońcem.

Słońce dom 10 na MC jestem karierowiczką i lubie jak mnie podziwiają bo ascendent mam w Lwie 🤣

Ja z podobieństwa mam ascebdent lwicy, księżyc mam w skorpionie a słońce ☀ ryba 🐡 więc jestem ryba 🐡 piłą ha ha mocny ze mnie zawodnik czasami. Lew to raczej księżniczka 👸 niż kierowniczka moim skromnym zdaniem. Zobacz jaka planetę masz w wodniku u mnie jest wszystko szywrot na wywrót miłość i moja planeta 🌏 w wodniku więc stąd uważam się za mocnego zawodnika. Nie lubię walczyć ale jak mnie ktoś zmusi jestem jak Rzymianin.   Co by to nie znaczyło. 😘 💕 Buziaki 

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Dosia90

Lew to raczej księżniczka 👸 niż kierowniczka moim skromnym zdaniem

Może być i księżniczka 😄 ale lubie jedno i drugie. Tak skromnie jak mój ascendent 😊.

a słońce ☀ ryba

Jak mi ktoś siada na Marsie to zawsze jest elektryzująco 😉

Zobacz jaka planetę masz w wodniku

Żadnej planety. Descendent i węzeł księżycowy.

Nie lubię walczyć ale jak mnie ktoś zmusi jestem jak Rzymiani

Ja mówię podobnie o sobię. Ale raczej przez Słońce w byku. Wole po dobroci ale jak ktoś mi naciśnie na odcisk to taran 😅

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...