Skocz do zawartości

prośba o radę i wszelkie sugestie na temat stawiania kart na miłość np na najbliższe 6 miesięcy

Polecane posty

Witam Wszystkich gorąco

tym razem gorąca prośba o wszelkie rady i sugestie na temat stawiania kart np na miłość na najbliższe 6 miesięcy

Ja poproszony o taki rozkład po prostu wylosowałem po jednej karcie na każdy miesiąc

I teraz mam rozkminę czy każdą kartę interpretować osobno czy każda kolejna jest zależna od siebie ????

Zapytałem o aktualną sytuację w tzw sferze uczyć/relacji itd i dowiedziałem się, że dziewczyna jest świeżo (nieco ponad miesiąc po zakończeniu związku ze strony partnera) i jeszcze trochę przeżywa rozstanie, tęskni za dawnym partnerem ale chce już się otworzy na coś nowego tym bardziej, że jest osoba, która jest nią mocno zainteresowana stąd jej prośba o wróżbę

Wylosowałem kolejno na każdy najbliższy miesiąc:

kwiecień - ŚWIAT

maj - GWIAZDA

czerwiec - CESARZOWA

lipiec - KOCHANKOWIE

sierpień - DIABEŁ

wrzesień - WIEŻA

(dodam, że jak na razie używam tylko AW)

Ja to interpretuję tak:

w kwietniu nastąpi zamknięcie pewnego etapu  (Świat) i otworzenie się z sukcesem na nową relacje, która w maju będzie miała charakter duchowy, da szczęście, ukojenie, będzie spełnieniem, będzie miała raczej charakter platoniczny ale będzie wróżyć dobry czas (Gwiazda). W czerwcu będzie to już całkiem poważna relacja (Cesarzowa). 

Nadchodzi lipiec i tu trochę nie jestem pewny bo z jednej strony skoro będziemy mieć poważną relację w czerwcu dzięki Cesarzowej to albo jest to tzw formalizacja związku (nawet np zaręczyny) ale równie dobrze pojawienie się trzeciej osoby. Bo o tym sugeruje Diabeł w sierpniu - czyli jakiś romans, coś opartego czysto na pożądaniu, seksie....Na koniec we wrześniu nastąpi jakaś gwałtowna zmiana (Wieża) - albo zakończenie romansu albo zakończenie tego wcześniejszego związku przez romans.....

Co Wy o tym Dobre Dusze myślicie ...?

dobrze podchodzę do wróżby ?

Co myślicie o mojej interpretacji ?

Będą ją weryfikował po każdym miesiącu i z pewnością się z tym z Wami podzielę ....

SowAna
12 godzin temu, Haniel napisał:

czy każdą kartę interpretować osobno czy każda kolejna jest zależna od siebie ?

osobno, ponieważ zadałeś tak pytanie i wylosowałeś najważniejsze wydarzenia dla danego miesiąca

następnie możesz spróbować ułożyć z tych kart historię, w której każda kolejna karta wynika z poprzedniej i buduję podstawy dla działań w następnej karcie (miesiącu)

Ja to widzę tak :

kwiecień, maj, czerwiec - dochodzi do siebie, dba o siebie, o swój wygląd i pewność

lipiec - nowa znajomość dość intensywna (sierpień), lecz krótka (wrzesień)

• Lubię! 1

Dziękuję @SowAna za podpowiedzi - zapamiętam

A co do tego jak Ty to widzisz to muszę się przyznać, że początkowo zastanawiałem się czy Gwiazda z maja i Cesarzowa z czerwca to czasem nie są karty które dotyczą właśnie dziewczyny i tak jak piszesz  zadba o siebie, o swój wygląd i pewność siebie ....ale jest też ten facet, który jest nią aktualnie bardzo zainteresowany i tym się zasugerowałem

Choć teraz zastanawiam się, że może jednak właśnie nic z tego nie będzie co sugeruje Świat w kwietniu

No ale co do lipca, sierpnia i września to oboje nie mamy wątpliwości - cieszę się, że tu "trafiłem"

Dziewczyna to moja dobra znajoma więc na bieżąco będę weryfikował co się spełniło ....

Jeszcze raz dzięki Kochana !!!!

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...