Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji


Moni

Polecane posty

Cześć Kochani 

na pytanie co mnie czeka ze strony pewnego pana wylosowałam kartę Papież (karta wyniku)

Mam małe doświadczenie w interpretacjach kart Tarota i niektóre jeszcze sprawiają mi kłopot . Tak jest z Papieżem (Arcykapłanem) bo wg mnie Papież w miłości czy przyszłości relacji zapowiada udany spokojny związek a nawet ślub czy zaręczyny ale pojawił mi się przy raczej nieprzychylnych kartach  Umiarkowanie (w myślach w sercu) i Śmierć (w czynach) 

Co Wy o tym sądzicie ? Jak byście to zinterpretowali ?

Będę wdzięczna za podpowiedzi

Pozdrawiam<serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zacznę może nie od tego, czego chciałabyś :)

3 godziny temu, Moni napisał:

co mnie czeka ze strony pewnego pana

Samo pytanie, wg mnie, stawia warunek, że pytamy o działanie tego pana, nie myśli, emocje i uczucia, bo można wiele myśleć i czuć i nic nie zrobić, zatem najważniejsze dla nas miejsce to czyny (Śmierć) i  tu może być wiele interpretacji typu:

on chce zmian

on chce działać/ lub działa powoli (Śmierć nie dzieje się szybko)

on w ogóle nie jest zainteresowany czynami (Śmierć jako koniec działań) i ja osobiście wyciągnęłabym w tym miejscu kartę dopowiadającą

3 godziny temu, Moni napisał:

Umiarkowanie (w myślach w sercu)

wydaje się, że nie podałaś drugiej karty, Umiarkowanie nie może być w dwóch pozycjach (odpowiadającej za myśli i odpowiadającej za emocje)

A Kapłan, jak to Kapłan mówi wiele, może mówić o ślubie, a może mówić o miłości platonicznej, bo w końcu z racji zajmowanego stanowiska zwyczajnie nie wypada, dodatkowo Kapłan opowiada o kimś znacznie starszym i bardziej doświadczonym, kimś, kto może nas wiele nauczyć, jeżeli uzna nas za godnego ucznia, mówi również o zasadach i trzymaniu się tych zasad.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga @Moni

 

ja mam podobne zdanie co @SowAna 

19 minut temu, SowAna napisał:

Samo pytanie, wg mnie, stawia warunek, że pytamy o działanie tego pana, nie myśli, emocje i uczucia, bo można wiele myśleć i czuć i nic nie zrobić

jeli pytasz co Cię czeka ze strony Pana to mało istotne będą karty co myśli i co czuje bo pytasz o działania

 

jeśli bym odczytywał samego Kapłana to powiedziałbym, że to zależy bo Kapłan to albo miłość i ślub albo miłość platoniczna, trzymanie się zasad 

Tutaj ważne jest aktualne zachowanie Pana np. jeśli widzisz czy czujesz, że jest Tobą zainteresowany - to skłaniałbym się do pierwszej interpretacji ale jeśli nie jest zainteresowany np. zaproponował tylko przyjaźń to tak już pozostanie - będzie się trzymał tego postanowienia

dobrze myślę @SowAna ?

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

macie racje @SowAna i @Haniel - przekombinowałam. Pytanie było o jego działania i trzeba było ograniczyć się do jednej karty ewentualnie dopytać drugą. Za kilka dni ponownie zadam kartom to samo pytanie bo z dzisiejszym rozkładem przedobrzyłam....

Zapytałam za to o innego Pana, co czeka mnie z kolei z jego strony (to początek znajomości) i tu wylosowałam Kochanków. Tu już chyba nie ma wątpliwości -interpretuję to jako zakochanie, związek.  Dobrze to interpretuję ?

To dopiero moje początki z Tarotem więc każde Wasze spojrzenie czegoś mnie uczy, będę Wam wdzięczna 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moni

w tym przypadku Kochankowie mówią mi o zauroczeniu, oczarowaniu drugą osobą nawet zakochaniu i jak piszesz związku - ze strony tego Pana czeka Cię coś naprawdę fajnego

  • Lubię! 1
  • Pełen Odlot! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia karta Kapłan- to facet wie czego chce i trzyma się swoich postanowień. Jeżeli uzna że relacja nie spełnia jego oczekiwań ( Kapłan z reguły dąży do trwałych związków) to on w to nie wejdzie zrezygnuje. 

Kochankowie to wybór ale jaki?? Zawsze można dociągnąć karte w którą stronę to pójdzie. Nieraz Kochankowie pokazały mi zakończenie więc ta karta nie jest tak oczywista. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kapłan jest prawie jak ojciec - duży wpływ. Ktoś bardzo pewny swoich przekonań, nie chce ich zmieniać. Może pan, który chce zawsze postawić na swoim? W uczuciach nie mam pojęcia, ale nie mam za dobrych wspomnień z tą kartą - kojarzy mi się też trochę z manipulacją, ale niejawną.

 

Ale jeśli pan wykona krok, to znaczy, że jest tego pewny, bo jest pewny swoich przekonań i racji<tak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...