Skocz do zawartości

Telekineza

BPW
 Share

Czy wierzysz w telekinezę/psychokinezę?  

1. 1. Czy wierzysz w telekinezę/psychokinezę?

• Tak
      0
    • Nie
      0

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy

Polecane posty

Hej! Jestem ciekawy czy ktoś tutaj ma moce telekinetyczne/psychokinetyczne.

Pamiętajcie że telekineza dzieli się na rodzaje:

telekineza – zdolność przesuwania przedmiotów siłą umysłu;

teleportacja – przenoszenie przedmiotów, ściąganie przedmiotów i to nawet z bardzo odległych miejsc bez strat czasowych, zjawisko występujące na seansach mediumistycznych;

bilokacja – zdolność bycia widzialnym w dwóch miejscach;

pirokineza – psychokinetyczne działanie mikro polegające na zwiększaniu temperatury obiektu, prowadzącego do jego zapalenia (samozapłonu). Poprzez zwiększenie częstotliwości drgań cząsteczek zwiększa się temperatura obiektu;

kriokineza – psychokinetyczne działanie mikro polegające na zmniejszeniu temperatury obiektu. Poprzez zmniejszenie częstotliwości drgań cząsteczek, zmniejsza się temperatura obiektu;

elektrokineza – psychokinetyczna zdolność powodująca „ocieranie” się o siebie molekuł i poprzez to tworzenie błyskawic;

hydrokineza – określenie oznaczające umiejętność tworzenia lub zwiększania ilości wody w stanie ciekłym używając psychokinezy do powielenia cząsteczek w niej zawartych. Polega także na umiejętności manipulacji wodą;

biokineza – modyfikowanie kodu DNA za pomocą psychokinezy;

aerokineza – nazwa określająca psychokinetyczną kontrolę nad powietrzem na poziomie cząsteczkowym za pomocą manipulacji energią;

geokineza – kontrola nad ziemią, przewidywanie i powodowanie trzęsień ziemi;

magnetokineza – umiejętność kontroli nad siłami magnetyzmu i metalami;

atmokineza – umiejętność kontroli pogody;

gyrokineza – umiejętność kontroli grawitacji na danym obszarze;

witakineza – jest to umiejętność samoleczenia i sterowania własnym zdrowiem oraz szybkością starzenia się;

chronokineza – kontrola nad przepływem czasu, zatrzymywanie go;

audiokineza – umiejętność manipulowania falami dźwięku;

inokineza – umiejętność kontrolowania przestrzeni, zakrzywiania jej i tworzenia obiektów.

Są różne rodzaje ćwiczeń telekinetycznych. Najbardziej znanym jest czapeczka z kartki położona na igle bądź szpilce. Przykładamy dłonie 🤲 do konstrukcji i próbujemy siłą umysłu poruszyć czapeczką aby się kręciła. Potrafiłem tak zrobić jednak mój dar zanikł, teraz czasami mi się śnią sny prorocze.

Poćwiczcie i powiedzcie jaki dar posiadacie. ;D

Pozdrawiam,

BPW

Źródło rodzajów telekinezy: Psychokineza – Wikipedia, wolna encyklopedia

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...