Skocz do zawartości

Przykładowa interpretacja układu na relacje


SowAna

Polecane posty

Wiemy tylko, że coś jest nie tak w związku i wiemy również, że to jest związek, gdzie Pan jest dużo starszy od Pani i wiekowo zmierza w kierunku Eremity, a Pani osiągnęła wiek Królowej.

Pytanie o to, co aktualnie Pan ma w głowie.

obraz.png.c9824fddf8c61c94870beff7f3d32e91.png

Interpretacja tylko miejsca „głowy” Pana:

5 denarów jest zmęczeniem, więc albo zbyt wiele myśli (tu może chodzić o sferę finansową), oszczędności skąpość i również skąpość myślowa, jakiś rodzaj demencji związany z wiekiem

Dopytanie do pozycji 6 Pana pokazuje 3 buław, więc raczej to nie demencja, tylko myśl o oszczędzaniu związana z planami

Interpretacja miejsca „serca” i „co wnosi” Pana:

Mamy tu dwie dziesiątki, 10 denarów w emocjach, sądzę, ze chodzi o przywiązanie do członków rodziny i raczej młodszych, bo na mojej karcie starsza osoba jest sama, nie ma partnera, ale są dzieci i wnuki. 10 monet też sugeruje przesyt, więcej już nie trzeba, emocjonalne spełnienie i stabilizacja, która może ciążyć. Potwierdza nam to 10 mieczy na pozycji „co Pan wnosi do tej relacji” i gołym okiem widać, że ma dość.

W pozycji „ działania” mamy kartę Sprawiedliwości, Pan coś rozważa i możliwe, ze już działa w kwestiach prawnych, i tu mamy wiele możliwości, intercyza, testament i inne uregulowania.

W pozycji „co Pan ukrywa” jest 4 kielichów, wg mnie czeka na odpowiednią okazję, jest niezadowolony, może nawet na focha i dodatkowa 5 mieczy sugeruje, że Pan nie działa otwarcie, używa trochę niedozwolonych metod.

Spojrzenie ogólne na stronę Pana: Pan już nic, albo nie wiele czuje do Pani, prawdopodobnie chce zakończyć relację, tylko przed zakończeniem ogarnąć sferę materialno-majątkową, ogólnie i w głowie i w sercu ma denary, co może sugerować jego skupienie na tej sferze.

Nie można, moim zdaniem poprzestać tylko na analizowaniu tego co Pan ma w głowie, czasami głowa jest całkowicie w innym wymiarze niż czyny, tak jak to widać u Pani:

W głowie Cesarz, plany, zamiary, postanowienia ale dociągnięta karta Asa buław pokazuje, że są jeszcze w zalążku. Cesarz poprawnie ocenia sytuację, prawdopodobnie zdaje sobie sprawę „ kto w tej relacji rządzi”.

W sercu mamy Siłę, opanowanie, wstrzymywanie się i można nawet powiedzieć poddańczą pozycję, lecz również bez emocji i to właśnie w tym miejscu, gdzie te emocje powinny się znaleźć. Wiążąc to z kartą Śmierci w pozycji ”co Pani wnosi do relacji” widać, ze Pani nie bardzo chce tej relacji lub chciałaby ja zmienić, albo dawno wie, że to nie ma przyszłości. Oboje nie chcą tego układu Śmierć i 10 mieczy w tym przypadku nie można inaczej interpretować, zważywszy na to, że w pozycji „co ich łączy” mamy 3 mieczy, która nie łączy raczej, to są zadry z przeszłości, odczuwane emocjonalnie, lecz ich ból leży w umyśle.

W działaniach, porównując do „głowy” jest trochę słomiany zapał, a właściwie zero działania, może pyskowanie, kłócenie, złośliwe podszczypywanie, Paź mieczy nie wie jak działać, drepcze w miejscu i wymachuje szabelką, nie umiejąc jej użyć.

Co Pani ukrywa, a 5 buław, i tu nie wiem z kim konkuruje, bo jest to karta mówiąca o walce lecz uczciwej, dziwi mnie jej położenie w tym miejscu, dociągając Pazia buław skłaniam się w kierunku manipulacji, podpuszczania młodszych.

Takie coś mi wyszło, trochę przydługie ale jest, macie pomysły jak inaczej zinterpretować ten rozkład, bo mam wątpliwości, może wypatrzyłam zbyt „spiskową teorię”.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kart uczuciowych jak dla mnie.  <smutas> Tak jak zauważyłaś - Śmierć jako koniec relacji, spodziewa się tego. Pan ma głowę zajętą denarami, a nie panią...

 

Dla mnie Paź mieczy łączy się trochę z przeszłością, więc może pani faktycznie chce coś naprawić, ale nie bardzo jest jak, nie ma wyraźnego działania... Albo każde jej działanie skończy się fiaskiem.

 

5 buław przy pani to może jakaś afera albo konkurencja? To już na wyrost, ale być może jest tu trzecia osoba, którą jest paź buław? 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...