Skocz do zawartości

Czy przy okazji jednego pytania mogę otrzymać odpowiedź na inne?


KCAL

Polecane posty

Dzisiaj zapytałam karty o moje życie uczuciowe, czy jeszcze kiedyś będę w związku. 

Oczywiście tak, serce i pomocniczo list. Po chwili zapytałam czy z moim ex (pierścień) ktoś obcy (niedźwiedź) 

Jeżeli chodzi o początek wszystko jest jasne. Jednak czuje że nie wiadomo kto będzie mi towarzyszył. Raczej odczytuje to jako stabilizację i poprawę finansów (od dłuższego czasu codziennie szukam domu, mieszkania) pod sercem i listem położyłam pierścień dlatego uważam że mimo pytania o ex oznacza to związek który da mi stabilizację bez odpowiedzi, niedźwiedź był niżej z boku (nie pod kartami) dlatego kojarzy mi się z poprawą finansów  i realizacją planów lokalowych 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś zadała pytanie, czy np do końca roku będziesz w związku? 

Pytanie "czy kiedyś nie bardzo ma rację bytu, bo kiedyś na pewno kogoś poznasz z wizja na potencjalny związek - ale to takie moje przemyślenia. 

Ostatnio myślenie przychodzi mi ciężej, więc proszę wyjaśnij mi jeszcze raz kartę niedźwiedzia i jak to zobaczyłaś 😁 

 

Pytanie raczej było konkretne, więc nie sądzę by coś innego wyszło, ale chce, abyś mi jak dziecku wyjaśniła te kartę z Twojego punktu widzenia co i jak 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź wyszedł jak zapytałam czy związek stworzę z "obcym".  Położyłam ją z boku dalej od pozostałych kart. I tak pomyślałam że może jednak to może oznaczać że związek ułatwi mi zakup mieszkania ze względu na ogólne znaczenie karty. Intuicyjne odrzuciłam w jednej (pierścionek) i drugiej (niedźwiedź) znaczenie osobowościowe. Może też już za dużo o tym myślę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak może być, że poznasz mężczyznę, za pośrednictwem którego właśnie osiągniesz te zamierzone cele albo znacznie ułatwi podążanie w ich kierunku. Poniekąd może to być mężczyzna, którya swoje mieszkanie i zwiazesz się z nim 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak to rozumiem. Cieszę się ponieważ odnoszę wrażenie że karty odpowiadają mi na pytania :) dzisiaj jeszcze wahadełko i karty odpowiedziały mi na pytania związane z rozwodem mojego brata. Jak zapytałam o mamę pokazały Bociana, co również się zgadza :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...