Skocz do zawartości

Slonce co to za miejsca?

Polecane posty

Na poprzednim forum już się o to pytałaś...

Wróżka wylosowała tobie kartę Słońce, i dała ci sugestie gdzie masz szukać...

Pytania "gdzie jest" nie używamy rozkładu tak/nie, rozkład ten służy do "Czy" np. Czy znajdę pierścionek.

Pozdrawiam MonikaAbya :)

Jeżeli karta koła fortuny znajduję się w 4 rzędzie, to nie interpretujemy drugiej karty...to znaczy że twoja znajoma nie ukradła pierścionka...

Pozdrawiam MonikaAbya :)

Słońce kojarzy mi się z ogrodem, może zgubiłaś ten pierścionek na zewnątrz domu? Koło murku jakiegoś, w jakimś ogrodzie?

Albo jakiś "mały człowiek" sobie go pożyczył do zabawy? ;)

Nie wiem co to za rozkład, dobrze by było wkleić cały :)

Wyszlo ze znajde w mieszkaniu ale jak zapytalam czy jarek go wyniosl raz wyszlo tak,ale 9 mieczy a raz ze nie....chyba nie pomagalby mi szukac gdyby go wzial:(

Rozkład z 8 kart, a Ty podałaś dwie i to chyba z dwóch różnych rozkładów.

Ile razy już stawiałaś na to pytanie? Im więcej prób tym większe rozmycie odpowiedzi i większy zamęt = przewróżenie.

9 mieczy raczej wskazuje na to, co się dzieje w naszej głowie, a nie to co na zewnątrz nas. Mogą być to różne zmartwienia, które sami wyolbrzymiamy, roimy sobie w głowie.

Słońce na pewno nie mówi o jakiejś przebiegłości czy kradzieży...

Zadałaś pytanie o pierścionek tutaj viewtopic.php?p=11803#p11803, ale mimo to sama rozkładasz karty. Zdecyduj się, czy chcesz zadać pytanie wróżce i cierpliwie poczekać na odpowiedź, czy jednak sama chcesz sobie wróżyć.

Na przyszłość, proszę nie ponawiać pytań.

Anno zrozum, że tak nie można - albo jedno albo drugie. Jeżeli prosisz o wróżbę, to nie wyciągaj sama kart ani nie zadaj pytań komuś innemu, tylko cierpliwie poczekaj.

Tak w ogóle znalazł się pierścionek?

Nie znalazl sie pierscionek.nie wiem gdzie szukac.czy synek mogl wyrzucic do muszli klozetowej czy go znajde?pomoz Ismeno,prosze.

Jeżeli będziesz szukać, to zapewne, go znajdziesz. Sprawdź w domu, w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywasz lub też w pokoju Twojego dziecka/dzieci.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...