Skocz do zawartości

Różne ćwiczenia za pomocą kart Lenormand


Ismena

Polecane posty

Marika - doskonale :)

 

Było bardzo daleko od mojego domu , na świeżym powietrzu , w osrodku wypoczynkowym w lesie .

Atmosfera wspaniała bo ludzie wspaniali :)

 

Gratuluję :) i następne pytanie należy do Ciebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kotwica, bocian - ja myślę, że rozmowa opierała się przede wszystkim na przyszłościowych planach związanych może z pracą czy dalszym uczeniu się. Być może sąsiadka ma w planach wyjechać do pracy ze swojego rodzinnego miasta, ale ma w planach wrócić. To byłby taki wyjazd sezonowy bardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udział :)

Rozmowa dotyczyła spraw rodzinnych, a konkretnie moja sąsiadka opowiadała o swoich wnuczkach i ogólnie o rodzinie.

Najtrafniej odpowiedziała lirith :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja spróbuję ;)

Osoby, które są bliskie Twojemu sercu darzysz ich uczuciami, względami itp., być może była to jakaś Twoja rodzina lub bliscy przyjaciele - karta Bocian. Moim zdaniem ta wizyta, dała Ci wiele radości. Najprawdopodobniej były to osoby, które pokonały jakąś znaczącą drogę, aby się spotkać. Co do ilości, heh na to pytanie wylosowałam kartę List, jako że karcie mam wizerunek 7 pik to strzelam, że chodzi o 7 osób; obstawiam jednak opcję że kilkoro w tym dzieci.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies - wydaje mi się, że odwiedziło Cię więcej osób - góra cztery?

Dom - to osoby zaprzyjaźnione z Tobą/Twoją rodzinną. Znacie się wszyscy dobrze, lubicie ze sobą przebywać i spędzać wolny czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Cię odwiedził - Gwiazda - dobra znajoma, serdeczna przyjaciółka, której wiele zawdzięczasz. Wydaje mi się, że oprócz niej mogła być jeszcze jakaś osoba, której wcześniej nie znałaś. Może jej partner, kolega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weryfikuję; odwiedziły mnie 2 koleżanki z pracy. Jedna faktycznie nowa w firmie, druga długoletnia wsppółpracownica. Najbliżej wiec była Ismena, gratuluję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ptaki - wydaje mi się, że to była komedia albo nawet komedia romantyczna. Główne bohaterki, to kobiety, często urządzały sobie spotkania we własnym gronie, plotkowały, śmiały się, mile spędzały ze sobą czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...