Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Czy on jest docelowym partnerem? rozklad

Polecane posty

Gość

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

Przykladowa interpretacja rozkladu:

1 karta: cesarz - tak, to docelowy partner

2 karta: ( w tym wypadku, gdy z pierwszej karty wynika ze twoj partner jest tym docelowym , nie odkrywaj karty na drugiej pozycji, chyba ze chcesz kusic los.. ;) )

3 karta: 10 kielichow - tak, bedziesz szczesliwa w milosci :)

Essa

Bardzo ciekawe rzeczy mi wyszły, myślę, że zgodne z rzeczywistością. Polecam do wypróbowania :)

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Gemona

Fajny, ciekawy rozkład, zrobiłam go dla siebie i wyszło mi:

1: X kielichów

2. ŚMIERĆ

3. V buław

Moja interpretacja to, że TAK to jest mój docelowy partner z którym będę szczęśliwa, aczkolwiek nie zawsze będzie kolorowo jak w bajce.

Marika
Fajny, ciekawy rozkład, zrobiłam go dla siebie i wyszło mi:

1: X kielichów

2. ŚMIERĆ

3. V buław

Moja interpretacja to, że TAK to jest mój docelowy partner z którym będę szczęśliwa, aczkolwiek nie zawsze będzie kolorowo jak w bajce.

Mi się wydaje, że jeżeli podejmiesz taką decyzję i będziesz z nim, to z czasem możesz być rozczarowana tym związkiem...

Essa

1 karta: Czy On będzie moim partnerem na całe życie?

VII Denarów - on nie, brak uczuć... kalkulacja...

2 karta: Czy pojawi się ktoś Inny w moim życiu?

X Denarów - jakiś konkretny mężczyzna... umiejący się zdeklarować

3 karta: Czy będę szczęśliwa w Miłości?

VIII Buław - dużo się będzie działo, wszystko się szybko potoczy, kiedy poznam tego właściwego(?)

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Urszula123

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

iwanek
1 godzinę temu, Urszula123 napisał:

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

A ja bym widziała to jako pojawienie się szansy na stworzenie stałej relacji. Z tym że mogą wystąpić po drodze jakieś perturbacje. Osobnik ten może być z początku nie do końca dojrzały emocjonalnie. 

Jednak z czasem relacja nabrać może stabilności... I prowadzić nawet do zaręczyn. 

Ja to widzę tak <kocha>

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Essa

Czy myśle dobrze?

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

as kielichów - tak, jest ku temu potencjał, to takie spełnienie marzeń.

2 karta: Czy pojawi sie ktos inny w moim zyciu?

jakiś rycerz jeszcze się pojawi, ale rycerz to nie król, więc uważaj, bo może przyjść i odejść. wybór zależy od Ciebie

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci? 

tak, jest ku temu okazja.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Szamanka

Czy myśle dobrze?

Jak dla mnie As kielichów to początek Miłości.

Rycerz kielichów - tak może się pojawić silne i gwałtowne zauroczenie kimś innym.Ale tu należy uważać,bo to może być nietrwałe

As denarów-Tak,będziesz szczęśliwa.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo,czy z tym mężczyzną będziesz w długim związku,ale jest potencjał.Bo As kielichów to początek.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...