Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji

Polecane posty

free.hugs

Hej, pomóżcie w interpretacji. ładnie proszę :)

Rozkład - Mój przyszły partner (nie używam kart odwróconych)

1. Jak/gdzie poznam mojego docelowego partnera? królowa denarów, król buław, gwiazda

Gdzieś gdzie jest urokliwie i ładnie, jakiś wypad z przyjaciółmi

2. Jaki będzie miał charakter? rycerz denarów

zaradny, pracowity, odpowiedzialny i mało romantyczny ;)

3. Jaki będzie miał wygląd? as denarów, 6 mieczy

Starannie i modnie ubrany, wygląd człowieka majętnego i inteligentnego

4. Co nas połączy? 2 mieczy

oboje będziemy tkwić jedną nogą w przeszłości a drugą w przyszłości, zastanawiamy się jakie kroki podjąć, być może oboje w związkach nie dających zbytniej satysfakcji

5. W jakich okolicznościach nastąpi nasze poznanie się? królowa mieczy, 9 denarów

Królowa mieczy to chyba ja a może koleżanka nas zapozna, 9 denarów hmmm w nawiązaniu do karty gwiazda może jakieś ładne, zadbane miejsce na łonie natury

6. Na jaki typ mężczyzn powinnam zwracać uwagę? 2 buław

Stojących na rozdrożu, dokonujących jakiegoś wyboru???

7. Jakiego typu mężczyzn powinnam unikać? 6 denarów

Mężczyzn więcej biorących niż dających

8. Jak się powinnam zachowywać, żeby przyciągnąć swojego docelowego partnera? as mieczy

Popisać się moją inteligencją i ambicjami (hehehe ;) )

9. Na co powinnam zwrócić szczególną uwagę? 3 denarów

Bez pracy nie ma kołaczy, trzeba będzie popracować nad tym związkiem

10. Co chcę od związku otrzymać? diabeł

Dobry sex <psotnik>

11. Kiedy poznam mojego docelowego partnera? 9 buław

Z czasem w tarocie mam problem ale na mojej karcie buławy przypominają tatarak, więc może jak tatarak zakwitnie... <myśli>

Co o tym myślicie?

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Margita

Stojących na rozdrożu, dokonujących jakiegoś wyboru???- może na początek bardziej kumpla/przyjaciela, z czego może się coś więcej rozwinąć.

8. Jak się powinnam zachowywać, żeby przyciągnąć swojego docelowego partnera? as mieczy

Popisać się moją inteligencją i ambicjami (hehehe ;) )- może popisać się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie kierować emocjami

Bez pracy nie ma kołaczy, trzeba będzie popracować nad tym związkiem- a może chodzi o to by odnaleźć w związku wspólny cel, a jednocześnie wsparcie.

Dobry sex <psotnik> - przywiązanie, ale nie zniewolenie, sex, ale nie orgię, może zwyczajnie gorące (piekielnie mocne) uczucie :)

Z czasem w tarocie mam problem ale na mojej karcie buławy przypominają tatarak, więc może jak tatarak zakwitnie... <myśli>czas w tarocie to dla mnie względna kwestia, bo życie szybko płynie, a i nasze działania mają na to wpływ, a poza tym:

tatarak kwitnie w zależności od warunków klimatycznych w danej części zasięgu od lutego do września

(za Wikipedią), zatem... <haha2>

Co o tym myślicie?

To tak tyle z mojej strony ;)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

free.hugs

Margita dziękuję za szybki odzew :)

Z tą dwójką buław to mi się tylko kojarzą dwie bramki, z których jedną trzeba wybrać ale teraz zapamiętam Twoją interpretację, wszak to także współpraca i partnerstwo. Muszę się więc rozejrzeć wśród przyjaciół ;)

Z tym popisywaniem się zdrowym rozsądkiem to nie będzie łatwo, ze mnie wypisz wymaluj Królowa Pucharów niestety, ale w tym tygodniu 'zmiana kodu na 3 z przodu', więc może i charakter mi się zmieni ;)

A co do informacji o kwitnieniu tataraku to również sprawdziłam w Wiki :D A może to chodzi o mityczny kwiat paproci i Książe się zjawi w Noc Kupały ;)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

free.hugs

Super i mam nadzieję, że szybko zweryfikuję ;)

Poza tym szkoda, że tarot nie podaje nazwisk ani numerów telefonów, byłoby łatwiej :P

Tarocistka_Kinga

1. Jak/gdzie poznam mojego docelowego partnera? królowa denarów, król buław, gwiazda

oboje będziemy tkwić jedną nogą w przeszłości a drugą w przyszłości, zastanawiamy się jakie kroki podjąć, być może oboje w związkach nie dających zbytniej satysfakcji

5. W jakich okolicznościach nastąpi nasze poznanie się? królowa mieczy, 9 denarów

Królowa mieczy to chyba ja a może koleżanka nas zapozna, 9 denarów hmmm w nawiązaniu do karty gwiazda może jakieś ładne, zadbane miejsce na łonie natury

Dobry sex <psotnik>

Z czasem w tarocie mam problem ale na mojej karcie buławy przypominają tatarak, więc może jak tatarak zakwitnie... <myśli>

Co o tym myślicie?

Podam swoją interpretację:

Ad.1 Moim zdaniem to nie będzie otwarta przestrzeń,wręcz przeciwnie.Miejsce gdzie trzeba "przyzwoicie" wyglądać,w każdym razie nie przyjść tak z ulicy.To może być teatr,wystawa,dobra restauracja itp. albo też miejsce pracy,gdzie wygląd zewnętrzny pracowników jest dość istotny np.bank

2.Pan o dość pragmatycznej naturze, można na nim polegać.Raczej nie ma co liczyć na dużą spontaniczność z jego strony.

3.Taki z klasą i kasą haha,chłodny w odbiorze, typowo męskie rysy.

4.Być może to będzie jakaś dyskusja w którą się wdacie

5.Mało romantyczne,pierwsze miejsce będzie odgrywać rozum(inteligencja) oraz tzw.stylowe otoczenie.

6.Z charyzmą,poczuciem własnej wartości, umiejących łączyć ze sobą wiele obowiązków

7.Takich co wiele oczekują,a z siebie nie dają nic

8.Odciąć się definitywnie od swojej przeszłości,zrobić gruntowne porządki ze sobą(ze swoim wnętrzem)

9.Nad poczuciem własnej wartości,pracować nad swoją wytrwałością,zadbać o pozytywne myślenie.Bardziej też otworzyć się na innych.

10.Myślę,że chcesz trochę "takiej jazdy bez trzymanki ";),w każdym razie za spokojnie nie może być.Uważaj jednak,aby nie pakować się przez to w toksyczne relacje

11.Moim zdanie do/za 9 miesięcy-chociaż karty to kiepski kalendarz.

Pozdrawiam

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

free.hugs

Tarocistka_Kinga dziękuję za interpretację. Kurczę takie trochę nudnawy Pan wychodzi z Twojej prognozy ale w sumie podoba mi się ten facet 'z klasą i kasą' to by było coś nowego ;):P

Tarocistka_Kinga

Wcale się nie dziwię,że dla Ciebie ten facet może być nudnawy skoro na pozycji czego oczekujesz od związku wyszedł Diabeł <haha2> .Będziesz się martwić jak się pojawi ;)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

free.hugs

Kiedyś chyba spoważnieję....mam nadzieję :P

Ismena

Dobry sex <psotnik>

Co o tym myślicie?

Moja interpretacja:

1. W pracy albo załatwiając jakieś sprawy dotyczące sfery zawodowej. Może jakąś impreza firmowa, szkolenie, wyjazd w delegację = nowe osoby.

2. Zaradny, opiekuńczy, godny zaufania, sprawiedliwy. Na pewno więcej cech pozytywnych niż negatywnych. Pan konkretny, pewny siebie, wykonujący swoje zadania z perfekcją.

3. Szatyn o brązowych oczach (przynajmniej na karcie jest taki mężczyzna), dobrze zbudowany, może chodził, chodzi na siłownię lub uprawia jakiś sport - pływanie. To także ktoś, kto potrafi dobrze maskować wady swojego wyglądu.

4. Oboje będzie samotni lub zagubieni, będziecie szukać miłości. Albo tylko mówić o tym, że jej szukanie bez jakichkolwiek działań. Przyjmiecie bierną postawę. A może, to się wam będzie podobać, niby będziecie mieć siebie na wyciągnięcie ręki, ale nie będziecie mieć lub nie będziecie chcieć mieć pomysłu na wykonanie kroku na przód.

5. Mi się wydaje, że Królowa mieczy, to Ty. A jeżeli tak, to czy to spotkanie będzie mieć miejsce, czy też nie będzie zależeć od Ciebie. Również Ty będziesz decydować, czy w ogóle się poznacie.

Może to być spotkanie biznesowe, ładny lokal, miejsce, gdzie jest wiele kosztowności.

6. Raczej nie ma określonego typu, a jeżeli już, to takich, którzy są Twoim przeciwieństwem? W końcu mówi się, że przeciwieństwa najbardziej się przyciągają ;)

7. Może takich którzy bez mrugnięcia okiem byliby skłonni rozdać swój majątek ubogim, wspierać innych, niż własną rodzinę. Przesadnie zaangażowanych w akcje charytatywne. Na mojej karcie jest symbol znaku zodiaku waga, więc może powinnaś unikać spod tego znaku?

8. Może po prostu wykorzystywać szanse? Albo ciągle udoskonalić swoją wiedzę, wspinać się po szczeblach kariery ( w końcu, jeżeli chodziłoby o pracę, to możliwe, że szef Cię doceni, przeniesie do innej placówki, nastąpi połączenie dwóch oddziałów, z tej okazji będzie mała impreza itp.)

9. Do szczegółów. Wszystko co zaczęłaś kończyć, nic nie odkładać na później.

10. Może coś innego niż w poprzednich związkach, chcesz, aby Twoje potrzeby były zaspokajane.

11. A może po prostu wtedy, gdy zatrzymasz się i zastanowisz nad swoją przyszłością, pozbędziesz się ograniczeń, zmienisz coś w sobie, zaczniesz realizować swoje pasje?

free.hugs

Dziękuję Ismeno, że znalazłaś czas na interpretację. Teoretycznie wiele może się zdarzyć zgodnie z Twoją interpretacją - bo i firmowe imprezy często mam i problemy z odkładaniem działań na później no i mogę stracić tę szansę na poznanie nowego partnera, bo poznaję wielu ludzi ale jakoś zawsze coś mi nie pasuje... Może to dobry czas na zastanowienie się nad sobą i rozejrzenie się czy gdzieś blisko nie ma kogoś fajnego;) Ale ale.... ten szatyn o piwnych oczach pasuje do opisu mojego ex, który wciąż stara się coś ugrać i wciąż mam wątpliwości czy szukając czegoś nowego nie strzelam sobie w kolano, bo ten jeden jedyny to może być moim eks ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...